Aslanapa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aslanapa İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Rezervasyon Elemanı

Eksperto Turizm İnş İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Aslanapa

Acentemiz bünyesinde çalışacak Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

İşyeri Hekimi

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Aslanapa

İHTİYAÇ OSGB olarak iş yeri hekimi arayışımız vardır.Hekim arkadaşımızın çalışacağı lokasyonlar İZMİR İli ve 5-6 ilçesi ile MANİSA ili 4-5 ilçesi.Ulaşım şirket araçları ile sağlanmaktadır.İZMİR ve MANİSA bölgesi için çalışılacak gün sayısı 7-8 gün.

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Cogen Yazılım Reklam Bilgi Tek San ve Tic Ltd Şti - Aslanapa

Cogen Teknoloji: Ankara/Keçiörende bulunan ofisimizde, Yazılım Geliştirme Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.Aranan Temel Koşullarİyi düzeyde Xamarin bilgisine sahip olmak,Veritabanı uygulamaları tasarlamak ve güncellemeler yapmak,Nesne Yönelimli Programlama bilgisine sahip olmak,Tercih edilen önemli ek özelliklerjavascriptCSSAjax

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Leon Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Aslanapa

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsekol Yapı Kimyasalları ve İnşaat Ltd Şti - Aslanapa

Yapı Kimyasalları Fabrikamızda çalışacak eleman aramaktayız.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Esra Bilgin Car Ticaret - Aslanapa

Getir- Su deposunda çalışacak Depo Sorumlusu aramaktayız.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Aslanapa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

9 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - Aslanapa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

11 ay önce

Koltuk Yıkama Personeli

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Aslanapa

Yerinde koltuk yıkama yapabilecek Koltuk Yıkama Personeli arayışımız vardır

11 ay önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Aslanapa

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Aslanapa

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

10 ay önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Aslanapa

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Aslanapa

Güzellik merkezimizde çalışmak üzere Estetisyen ve Protez Tırnak Uzmanları alınacaktır. Maaş +Prim olarak çalışılmaktadır.

11 ay önce

Gıda Mühendisi

Dağ Kuru Gıda San ve Tic Ltd Şti - Aslanapa

Malatya 1.Osbde faaliyette olan kuru kayısı fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Gıda Mühendisi alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Temizliğegel Temizlik Yazılım E-Ticaret ve Aracılık Hiz A.Ş. - Aslanapa

Web Portalımız için İzmirde temizlik sektöründe deneyimli bilgisayar kullanabilen portalın tüm firma görüşmelerini anlaşmalarını yapacak portaldan gelen işleri takip ederek organize edebilecek pörtföy sahibi uzman personel arayışımız bulunmaktadır. Aşağıdaki branşlarla ilgili bağlantıları ve sözleşmeleri yapabilecek deneyime sahip,Ev ve ofis temizlik hizmetleri,Ev ve ofis dezenfektasyon,Apartman temizlik hizmetleri,Koltuk yıkama hizmetleri,Halı yıkama hizmetleri,Kalorifer petek temizlik hizmetleri,Yerinde araç temizlik hizmetleri,Kuru temizleme hizmetleri,İlaçlama hizmetleri,Mega yat temizliği.Maaş + Prim şeklinde çalışılacaktırİşyeri İzmir Bilimpark

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Aba Sentez Özel Öğretim Kursu - Aslanapa

Tuzla Aydınlıda yeni açılan şubemiz için tecrübeli Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Navona Otel - Aslanapa

Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

11 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Aslanapa

“Ön Muhasebe-Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Masöz

Bey Spa Masaj & Hamam - Aslanapa

Deneyimli veya deneyimsiz kadın Masöz çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Motosikletli Kurye

Hml Lojistik A.Ş. - Aslanapa

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında deneyimli Motorlu Kurye takım arkadaşları arıyoruz.GENEL NİTELİKLER:Türkiyenin yeni e-ticaret platformu GÖNDER için aşağıda ki niteliklere sahip İstanbul Anadolu yakası bölgesi Tuzla ilçesi için ,İstanbul Avrupa yakası bölgesi Esenyurt, Büyükçekmece ilçeleri için,Motorlu kurye arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı;Bölgesinde Göndere hizmet veren mağazalara düşen siparişleri zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,Müşterilerden yapılan nakit tahsilatların, aynı gün içerisinde şirket banka hesabına yatırmak,Kendisine teslim edilen kredi kartı tahsilatı cihazlarının şarj edilmesi, gün sonu işlemini yapmak.

1 hafta önce

Kütahya Geneli Sektörler