Artvin Jeneratör İş İlanları - Pro Kariyer

Artvin Jeneratör İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bedensel Hasar Uzmanı

Anadolu Hasar Analiz Merkezia. Ş - Artvin

Anadolu Hasar Analiz Merkezinde yetiştirilmek üzere Bedensel Hasar Uzmanı aranmaktadır. Tercihen üniversite mezunu, çalışkan , temiz giyimli, güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, sabırlı kadın çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Güneş İletişim - Artvin

Tecrübeli ve tecrübesiz Satış Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Anasınıfı Öğretmeni

Başakşehir Koleji - Artvin

Anasınıfı Öğretmenliği için • Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun, • Öğretmenlik mesleğini seven, • Güncel mesleki gelişmeleri takip eden, • İletişim ve temsil yeteneği güçlü, • Ekip çalışmasına yatkın, • Eğitim Teknolojilerini etkin olarak kullanabilen, • Yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi, • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

3 ay önce

Ofis Yöneticisi

Işık Yapı Tasarım - Artvin

Asistan aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Şadi Filiz Üstündağ Saç Simülasyon Merkezi - Artvin

Firmamızda görevlendirmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Bilgi İşlem Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Artvin

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz eğitim alanında faaliyet gösteren firmamız için Bilgi İşlem Müdürü arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Sekreter

Gaye Basın Dağıtım ve Ev Aletleri Pazarlama Emlak İnş Tic Ltd Şti - Artvin

Sekreter aranmaktadır.Mesai Saatleri; Sabah 10.00 Akşam 19.00dur.

3 ay önce

Elektronik Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı

Huzur Güvenlik Sistemleri Ticaret Ltd Şti - Artvin

Güvenlik Sistemleri kurulumu yapacak, kurulu olan sistemlerim bakım onarım işlemlerini yapabilecek tecrübeli veya meslek lisesi mezunu tecrübesiz Elektronik Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı personel alınacaktır.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

İlke Yönetim ve Danışmanlık Tic A.Ş. - Artvin

İstanbul avrupa ve anadolu yakaların da bulunan projelerimiz için kimlikli bay Özel Güvenlik Görevlisi personelleri aranmaktadır.Sancaktepe Proje Şartları : 1750 + AGİi + SGK + 200 YemekOrtaköy Proje Şartları : 1900 + AGİ + SGK + 300 Yemek

4 ay önce

Servis Garsonu

Can Pizza Gıda ve Turizm A.Ş. - Artvin

Pizza Locale Bağdat Caddesi Servis Garsonu aranmaktadır.

2 ay önce

Stand Görevlisi

Alfa Plus İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Huawei Cep Telefonlarının Kurumsal Satışını gerçekleştiren firmamızın, kamu ve özel kurumlarda açacağı stantlarda Huawei ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, bayan Stant ve Satış Temsilcisi aramaktayız.

6 gün önce

Hukuk Sekreteri

Yeditepe Hukuk Bürosu - Artvin

Bağdat Cad. Suadiye Mevkiinde bulunan hukuk ofisimize Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Mutfak Elemanı

Elit Group - Artvin

Güngören'deki mağazamızın mutfak bölümünde çalışmak üzere , yemek yapabilecek bayan eleman aramaktayız.Ulaşımda sorun yaşanmaması için Güngören civarında ikamet edenler tercih sebebidir.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Team Guerilla Marketing - Artvin

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Saha Satış Personeli aranmaktadır.Tarafımızca belirlenen satış noktalarında (Tobacco Shop, Benzin İstasyonları, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Hepsinet İletişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Artvin

Türkiyenin önde gelen telekom operatör şirketin de bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmak için Çağrı merkezi satış kanalın da, Firmanın ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

4 ay önce

Insan Kaynakları Asistanı

Nursanlar Holding - Artvin

Mecidiyeköy’deki Holding Merkezimizde görevlendirilmek üzere; • Üniversite veya yüksekokul mezunu • En az 3 yıl deneyimli, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Güçlü iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, • Bayan eleman aranmaktadır.

4 ay önce

Genel Başvuru

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. - Artvin

Bankamız CV veritabanında yer almak ve ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek istiyorsanız, çalışmak istediğiniz alanı belirtir bir ön yazı ile bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Dubai Ticaret - Artvin

Emin İş Eğitimi bünyesinde İSTOÇ’da faaliyet gösteren toptan kırtasiye malzemeleri satışını yaptığımız mağazamız için ön muhasebe pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız. Sorumluluklar;İSTOÇ’da bulunan mağazamızda ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek. (Bazı durumlarda diğer firmamız içinde ön muhasebeye destek olabilir.) Firmalarla gerekli iletişimleri kurabilecek,E-ticaret sitemizin sipariş takibini yapabilecek,Maaş + SGK + Yemek

4 ay önce

Modelist

Hly İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Laleli deneyimli örme grubunda tasarım bilgisi olan Modelist çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Manav Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Artvin

Manav Personeli aranmaktadır.Anadolu yakasında bulunan Market içi tercihen kasa bilgisi olan, güvenilir Mana Personeli aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Artvin Geneli Sektörler