Artvin Hizmet İş İlanları - Pro Kariyer

Artvin Hizmet İş İlanları


Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var. İş Tanımı-Spa alanına gelen misafirleri karşılamak ve tesis hakkında bilgi vermek,-Gelen telefonları cevaplayıp, randevu trafiğini yönlendirecek,-Resepsiyonda yürütülen tüm işlemleri ve genel idari görevleri otel tarafından öngörülen standartlar gereğince etkili bir şekilde yerine getirmek ve kontrol etmek,

6 saat önce

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı

Mfk Map Mühendislik Mühendislik Tic ve San Ltd Şti - Artvin

MAKS Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında Ankarada bulunan ofisimizde görev alacak personel alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Aşçı

Pierreloti Tepesi Turistik Tesisleri - Artvin

Atalar Şirketler Grubu bünyesindeki, Atalar Turizm tarafından işletilmekte olan Üsküdar Bağlarbaşında bulunan özel, elit bir hastane içerisinde yer alan kafe - restauranta Aşçı alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modon Enerji A.Ş. - Artvin

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

5 gün önce

Mutfak Komisi

Humay Gıda ve Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Artvin

Pizze, Pide, ekmek ve Pasta üretimimiz olan butik pizzeria cafemizde ünlü hocamız Adnan Arat tarafından yetiştirilmek üzere Komi aramaktayız. Hem mesleğini geliştirmek hem para kazanmak isteyenler için iyi bir fırsat sunuyoruz.

6 gün önce

Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Artvin

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Artvin

Firmamızın yönetimini yaptığı apartmanların temizlik işlerini yürütecek ehliyetli erkek Temizlik Personeli arıyoruz.

2 hafta önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - Artvin

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

2 hafta önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Artvin

Huzurevimizde çalışacak tercihen huzurevi/bakımevi tecrübesi olan ve tercihen lisans mezunu Erkek-Kadın Hemşire alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Artvin

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Satış Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

2 hafta önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Artvin

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

2 hafta önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Artvin

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

2 hafta önce

Sekreter

Modon Enerji A.Ş. - Artvin

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimiz için görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

2 hafta önce

çağrı merkezi ve tesis tanıtımı

Aforia Termal Ege Bölge Danışmanlığı - Artvin

İzmirde bulunan çağrı merkezi ve tanıtım ofisimize haftasonu seyahat engeli olmayan ; Bayan ekip arkadaşları aramaktayız. ARANAN NİTELİKLER; - Güler yüzlü, - Ses tonu, diksiyonu düzgün , iletişim becerisi gelişmiş, - Giyimine özen gösteren, - Öğrenmeye açık, - Takım çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek.

2 hafta önce

Klinik Asistanı (Sağlık Personeli)

Op. Dr. M. Mustafa Ercan Muayenehanesi - Artvin

Ankara bulunan Estetik Cerrahi Kliniğimizin genel işleyiş ve düzeninden sorumlu Doktor Asistanı arıyoruz.***Telefon ile yapılan aramalara kesinlikle cevap verilmeyecektir.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Db Call Company Telekomünikasyon Hiz Tic Ltd Şti - Artvin

Trabzon Merkezde Almanca çağrı merkezi görevlisi aramaktayız.

3 hafta önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Alfapest Çevre Sağlığı Ltd Şti - Artvin

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı aramaktayız.

3 hafta önce

Çocuk Etkinlik Uzmanı

Serap Oğuz Tan - Mutlu Medya - Artvin

Metropol İstanbul Alışveriş Merkezinde , Hupalupa Etkinlik Merkezi içerisinde bulunan şubemizde çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır

1 ay önce

Java Yazılım Geliştirme Uzmanı

Gh Danışmanlık & Aracılık - Artvin

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Java Yazılım Geliştirme Uzmanları aramaktayız.Senatör, JAVA geliştiricileri için Avrupaya taşınmaya hazırız. En son JAVA Teknolojileri ile yüksek hacimli uygulamalar geliştirmek ve geliştirmek ve yaşam döngüsünün tüm aşamalarına katkıda bulunmak için Bilgisayar Mühendisliği, Programlama veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinin herhangi bir üniversitesinden mezun olmuş ve yaşam döngüsünün tüm aşamalarına katkıda bulunmuşsanız, sizin için bu bir fırsat.Sunduğumuz Mesleki Çalışma Ortamı:Birleşmiş Milletlerle modern bir ofiste kalıcı iş,Yüksek değerli uygulamaların Ude,Bılıngual iş ortamı,Yararları ile rekabetçi maaş,Yer değiştirme desteği,Uluslararası projeler,Maaş 5.000 Euro.

1 ay önce

Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Sorumlu Müdürü

Eroğlu Ortopedi ve Genel Cerrahi Ürünleri San Tic Ltd Şti - Artvin

Sağlık sektöründe, Ortopedi Cerrahisi ağırlıklı olarak uzun zamandan beri faaliyet gösteren firmamıza Sorumlu Müdür belgesine sahip, İdari İşler Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri

Eroğlu Ortopedi ve Genel Cerrahi Ürünleri San Tic Ltd Şti - Artvin

Faaliyetlerini ortopedi ve travmatoloji alanında yürütmekte olan medikal firmamıza Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri iş arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Barista

Rubik's Cafe Restoran - Artvin

İş yerimize deneyimli deneyimsiz sorumluluk sahibi saat problemi olmayan Barista takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Tezgahtar

Caferağa Gıda Turizm Org Hiz San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Spor salonu büfelerinde esnek saatlerde çalışacak bay /bayan Tezgahtar aranıyor

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Ceyka İletişim ve Çağrı Merkezi Hiz Ltd Şti - Artvin

Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.Satış odaklı çalışmamaktayız.

1 ay önce

Saha Operasyon Yöneticisi

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Artvin

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda Ankara ve İzmir lokasyonlarında yürüttüğümüz kurye operasyonlarından sorumlu olacak Saha Operasyon Yöneticisi rolünde yeni ekip arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Yoga Eğitmeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Artvin

Eğitim alanında görev almak üzere Yoga Eğitmeni arıyoruz.

1 ay önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Artvin

İlana sadece bayanların başvurmasını rica ederiz.Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Masöz olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor. Sertifikalı olması tercih sebebidir. Tesisimiz Spa merkezidir. Hamam, güzellik, masaj bölümlerimiz bulunmaktadır. Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

1 ay önce

Ofis Elemanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Artvin

Görev yeri Balıkesir merkez ofisidir.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde adaylara herhangi bir ücret ödenmeyecektir.

1 ay önce

Yönetici Sekreteri

Optimum Yönetim Hizmetleri - Artvin

İş görüşmeleri Balıkesir merkez ofisinde yapılacaktır.Görev yeri Edremit merkezde bulunan şube ofisidir.Aday yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde konaklama ve diğer giderler personelin kendisine ait olacaktır.

1 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Doğruer Gümrük Müşavirliği A.Ş. - Artvin

Çalışmakta olduğumuz kurumsal uluslararası üretici firma ile dış ticaret işlemlerimizi takip edecek, firmada outsource personelimiz olarak çalışacak Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Artvin Geneli Sektörler