Artvin Endüstriyel Tesis İş İlanları - Pro Kariyer

Artvin Endüstriyel Tesis İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Durmaz Emlak Gayrimenkul - Artvin

Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Katip

Orber Hukuk - Artvin

Deneyimli Katip alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Megaiz Restorasyon Mühendislik Mimarlık İnşaat Ltd Şti - Artvin

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Koala Bungalow - Artvin

Antalya Kumluca da bulunan butik otelimizde oda temizliği yapacak Kat Görevlisi-Temizlik aranmaktadır. Konaklama, yemek tarafımızdan karşılanacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Müdürü

Aysim Tekstil - Artvin

Derince’ deki Merkez Fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Derince, Körfez ve İzmit Merkezde oturan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb) En az 5 yıllık Limited şirket muhasebesi ve yöneticiliği tecrübesine sahip Tüm Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi süreçlerine hâkim ve bu konularda sorumluluk alabilecek, Vergi mevzuatı bilgisi, genel muhasebe, maliyet muhasebesi İş kanunu konuların hakim, Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri, Bilanço ve Gelir Tablosu, KDV, muhtasar beyanname, BA-BS formu ve diğer mali bildirimleri süreçlerini yönetebilen, E-defter, E-Fatura vb. konularına ve KDV iade sürecine hâkim, Mali Tablo ve Raporlama yapabilecek, Muhasebe Programlarına hakim (Tercihen LOGO) Microsoft Office programlarını özellikle MS EXCEL' i etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim ve yönetim becerisi yüksek, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,Muhasebe Müdürü aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Akıllı Yayınevi Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Satış & Pazarlama alanında deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Ziraat Mühendisi

Albayrak Group Pano Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Üretimini gerçekleştirdiğimiz topraksız tarım seralarımızın yönetimini üstlenebilecek. Seralarda yetişecek sebzelerden maksimum verim alabilmek için gerekli planlamaları ve uygulamaları gerçekleştirebilecek Ziraat Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Kayıt Kabul Uzmanı

Virgül Eğitim Öğretim Danışmanlık Tic ve Ltd Şti - Artvin

Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak faaliyet gösteren okulumuz için Kayıt Kabul ve Halkla İlişkiler bölümünde görevlendirilmek üzere deneyim sahibi Kayıt Kabul Uzmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe / Sekreter

Marina Bilişim Turizm Ltd. Şti - Artvin

Aksarayda Turizm alanında faliyet göstermekte olan Firmamız (Marina Turizm) bünyesinde Ön Muhasebe / Sekreterlik alanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uyan takım arkadaşları aranmaktadır - Tercihen Muhasebe programlarının enaz birtanesine hakim (Eta ,logo,Mikro) - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan - BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını yapacak - Ödeme / Bankalar / Cari hesaplar / Kasa Defteri ve Raporlar konusuna hakim - Evrak, yazışma ve dilekçe işlem / takibi yapabilecek - Müşteri ilişkileri kuvvetli, görev ve sorumluluğu yönü güçlü, - Ofis çalışma ortamında çalışacak, -Sosyal medyayı iyi kullanabilen tak arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Bayan Makina Mühendisi

Sakursan Teknik Makine Sistemleri - Artvin

Metal Sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, • Makine Mühendisliği Bölümlerinden Mezun • İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek • Üretim sürecini takip edebilecek • Üretim planı yapabilecek • Günlük üretim planlarını ve üretim faaliyetlerini denetleyebilecek, • Gerçekleşen günlük üretim raporlarını; üretim planları ile birlikte takip edebilecek • Tercihen Avcılar Esenyurt bölgesinde ikamet eden • Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Dış Ticaret Müdürü

Ambulans İlkyardım ve Hastane Cihazları ve Tesisleri San Tic A.Ş - Artvin

Dış Ticaret Müdürü aramaktayız.

2 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Artı Destek Eğitim Danışmanlık Yayıncılı - Artvin

Ümitköy' de bulunan Eğitim Kurumlarımız için branşına ve sınıfına hakim, işini seven eğitim gönüllüsü İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Şirinevler de Emlâk Danışmanı olarak ekibimiz de yer alacak işe hakim tecrübeli bayan danışman arıyorum

Cihan emlak - Artvin

Gayrimenkul sektörünün de deneyimli ekip arkadaşı bayan arıyorum ilgilenenler 05320510843 yada cevat_dikmen@hotmail.com. Adresi ne yazabilir

2 ay önce

Model /Manken

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Güngören/ Merterde bulunan bayan giyim toptan mağazamıza 38 beden Model / Manken aramaktayız.

1 ay önce

Mali Müşavir

Nokta Mali Müşavirlik - Artvin

müşavirliğini yapmakta olduğumuz inşaat firmasına inşaat konusunda deneyimli mali müşavir alınacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Pi Eğitim Kurumları - Artvin

Lise ve Ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim veren kurumumuzda Part Time Hafta İçi veya Hafta Sonu çalışabilecek Üniversite Öğrencisi veya Mezun sayısal branşlarda eğitim verecek Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Endüstri Mühendisi

Say Plastik Ve Inş. San. Tic. Ltd. Şti. - Artvin

•Planlama faaliyetlerini gerçekleştirmek (malzeme planlama, üretim planlama), •Müşteri siparişlerinin termin tarihlerinde üretilmesini sağlanmak, •Malzeme tedarik durumunu takip etmek ve değişiklikleri plana yansıtmak, •Üretim takibini yapmak, planlanan durum-fiili durum karşılaştırmalarını takip ederek raporlamak, •Raporlama Becerisi Olan •Üniversitelerin ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun, •Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi •MS Office uygulamalarına hakim, •İnsan ilişkileri, sayısal ve analitik düşünce becerisi güçlü özen gösteren, Organizasyon ve planlama becerisi olan,

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Canku Group Makina İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Artvin

Canku Group bünyesinde çalışacak deneyimli Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Ascom Bilişim Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Artvin

Bilgisayar ve yazıcı bakım ve onarımından anlayan tecrübeli Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Deryadil Tekstil San. Ve. Tic. Ltd. Şti. - Artvin

TEKSTİL MUHASEBESİNDE DENEYİMLİ , NEBİM PROGRAMI BİLEN ,STOK VE ATÖLYE HESAPLARINI TUTABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ MAAŞ 2500 TL SADECE ONLİNE BAŞVURU KABUL EDİLECEKTİR.

4 ay önce

Artvin Geneli Sektörler