Arnavutköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Arnavutköy İş İlanları


Hemşire

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Arnavutköy

İşletmemizde görevlendirilmek üzere konaklamalı ve tam zamanlı Acil durum Hemşir veya Hemşire aranmaktadır.

2 hafta önce

Kimyager

Karatoprak Endüstriyel San ve Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.Tüm hammadde, yarı mamul ve mamullerin ilgili ürün spesifikasyonlarına göre analizlerinin yapılması.Analiz sonuç verilerinin ilgili programa girilerek raporlanması.Kalite kontrol kapsamında üretimden numune alınması ve arşivlenmesinin sağlanması.Tüm kalite süreçlerinin gerekliliklerini yerine getirmek.

2 hafta önce

Satış Destek Personeli

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Arnavutköy

Bünyemizde istihdam edilmek üzere,Türkiyenin önde gelen gıda perakende firmasının; İstanbul içinde çeşitli marketlerde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek görevlerinde bulunabilecek BAYAN Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır;

3 hafta önce

Havalimanı Operasyon Elemanı

Thomas Cook-Diana Turizm Otelcilik Tic ve San A.Ş. - Arnavutköy

Antalya Hava limanında gelen misafirleri karşılayıp yönlendirecek Havalimanı Operasyon Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Mali Müşavir

Cihan -Eralpler Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Arnavutköy

Mikro program bilgisine sahip belgeli Mali Müşavir alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Akar Sıhhi Tesisat Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Arnavutköy

Firmamız 1965 yılından itibaren sıhhi tesisat malzemelerinin toptan satış işlemlerini yürütmektedir.Firmamız bünyesinde pazarlama ve satış yapabilecek Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. - Arnavutköy

Üskudar Altunizadede bulunan Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliğimize; Sigorta Acentesi Teknik Personeli alımları yapılacaktır.

3 hafta önce

Güvenlik Müdürü

Temser Güvenlik ve Koruma Org Hiz Ltd Şti - Arnavutköy

Maslakta bulunan plaza projemizde görevlendirilmek üzere daha önce Güvenlik Amirliği yapmış, Güvenlik Müdürü aranmaktadır.Çalışma şekli; hafta içi; 08:30/18:30 Cumartesi; 08:30/12:30 Pazar; Of Genel nitelikler: (Maaş+Agi+Yol+Sodexo)

3 hafta önce

Pide Ustası

Club Hotel Barbarossa - Arnavutköy

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Üzere Sezonluk / Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Pide Ustası Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

3 hafta önce

İdari İşler ve Saha Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Arnavutköy

İdari İşler ve Saha Personeli arıyoruz.• Ofis içi ve dışı, iş ve evrak süreçlerinin yürütülmesi (resmi kurumlar, noter, tapu dairesi, banka postane, alışveriş, vergi dairesi, sgk vb.),• Gerektiğinde şirket araçları ile ilgili iş alanına belge evrak-dosya vb. ulaştırılması,• Şirket araçlarının bakım, arıza, işlerinin takip edilmesi,• Ofis ortamında yöneticileri tarafından verilen çeşitli görevlerin yapılması

3 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Yaz-Kar Klima Soğutma San ve Tic A.Ş. - Arnavutköy

Otomotiv Sektörüne hizmet veren firmamız için satış departmanında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandırmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapmak.

3 hafta önce

İhracat Satış Sorumlusu

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Satış Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Orman Endüstri Mühendisi

Kahramanlar Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Arnavutköy

Akyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere Orman Endüstri/ Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Teknik Ressam

Klepsan Klape Vana Ölçü Aletleri San Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Hadımköy’de bulunan vana fabrikamızın ARGE departmanına Teknik Ressam alınacaktır.Solid Works programı konusunda tecrübeli.

3 hafta önce

Makine Ressamı

Hidromode Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Arnavutköy

Firmamızın teknik ofis departmanında çalışmak üzere, Makine Ressamı alınacaktır.Tasarım Sorumlusu tarafında verilen görevleri yerine getirmek,İş programına uygun olarak uygulama ve detay projelerinin hazırlanması,Sahadaki revizyonun takip edilmesi,İmalattan gelen sorunların takibi ve çözümlenmesi,Gerçekleştirilecek her teknik çalışma için gerekli ön incelemeleri yapmak.Makine Tasarımının yapılması, imalat resimlerinin hazırlanması, parça ve montaj çizimlerinin yapılması,Ürünle ilgili özel tasarım çözümlemelerinin yapılması, İlgilenen arkadaşların aşağıdaki servis güzergahlarınıda göz önünde bulundurarak başvuruda bulunmaları rica olunur.Esenler- Hadımköy (TEM)Beylikdüzü – Hadımköy

3 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Maltepe Denizcilik Ltd Şti - Arnavutköy

MALTEPE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ ( DENEYİMLİ VE UZMAN KADROSU İLE )Çalışan Kuru Yük, Konteyner, Tanker, Gaz ve Yolcu Gemilerine , Yurt İçi Tur Organizasyonu Düzenleyen ve Turistik Bölgelerdeki Özel Yatlarda Çalışacak PersonellerYÜKSEK MAAŞLA ÇALIŞACAKSeyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen, çalışırken kariyer yapmayı hedefleyen tecrübeli- tecrübesiz mutfak , restaurant , güverte ve makine bölümünde yetiştirilmek üzere vasıflı- vasıfsız personeller MAAŞ + MESAİ + İKRAMİYE + SGK + YEMEK + PRİM

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Dünya Su Arıtma Sistemleri - Arnavutköy

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alınacaktır. Satış Pazarlama işi değildir.

2 ay önce

İç Mimar

Me Ba Mimarlık Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Mağaza, mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veren firmamızda İç Mimar pozisyonunda bayan ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Kamyon Şoförü

Mm Moda Grup Tekstil San Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Merterde bulunan firmamıza Kamyon Şoförü alınacaktır.

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Lavender Estetik ve Güzellik Merkezleri Ltd Şti - Arnavutköy

En az lise , tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış,Uzman estetisyen veya estetisyenlik belgesi sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Güler yüzlü pozitif ve iletişimde ikna kabiliyetine sahip,Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden,Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, zayıflama uygulamalarında tercihen en az 2 yıl deneyimli, Güzellik Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Arnavutköy

Şirketimize ait 2 adet sitemizi ve diğer platformlar olan hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor, eptt avm de bulunan dükkanlarımıza ürün görselleri ve bilgilerini yükleyecek İnternet Geliştiricisi arıyoruz.

2 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Çoban Et - Arnavutköy

Deneyimli/Deneyimsiz / Yeni Mezun Veteriner Sağlık Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Çaka Özel Öğretim Kursu - Arnavutköy

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere Matematik Öğretmeni arıyoruz.

2 ay önce

Kasiyer

Çoban Et - Arnavutköy

Kariyer hedefleyen öğrenmeye açık Kasiyer takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.Sabah 8.30 akşam 17.30 bir hafta Öğlen 1.30 akşam 10.00 bir hafta 2 vardiya şeklindedir.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Çoban Et - Arnavutköy

ÇOBAN ET olarak alanında deneyimli Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Restoran Müdürü

Handar Pizza Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Arnavutköy

Restoran Yönetici adayı arıyoruz.

2 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bulut Apart & Stüdyo Daireler - Arnavutköy

Otelimizde çalıştırılmak üzere bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Hukuk Sekreteri

Kentan Hukuk Arabulucuk Bürosu - Arnavutköy

Bakırköy İncirli Caddesinde yer alan Hukuk & Arabuluculuk ofisimize Hukuk Sekreteri aramaktayız. Kendisinden beklenen başlıca işler şu şekildedir;Arabuluculuk toplantılarının organize edilmesi,Adliyedeki (Kalemler ve icra dairesindeki) iş ve işlemlerin yerine getirilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ikram servisi,Telefonlara bakılması, Rutin temizlik işleri,Genel ofis iş ve işlemleri...

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Tabya Güvenlik Teknolojileri - Arnavutköy

Caddx, DSC, Paradox, Crow veya Neutron Alarm Sistemlerinden en az birinden iyi anlayan ve Analog ve IP kamera sistemlerinden anlayan Teknik Servis Elemanı takım arkadaşları arıyoruz

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Harward College - Arnavutköy

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Arnavutköy İşkur İş ilanları

Arnavutköy İş ilanları için artık siz de çağımızda önem arz eden bu işsizlik sorunları adına sizler için ön görülen pek çok iş sahalarında çalışma faaliyetlerinde bulunmak ve sizler için de ön görülen meslek çeşitliliği altında da her türlü meslek alanında iş bulma durumu altındasınız. Birçok insan için de bu açıdan da bakılacak olunur ise istanbul Arnavutköy bölgesinde ikamet eden ya da konaklayan pek çok bireyler için bu gibi meslek dallarında iş fırsatlarından Sekreterlik iş ilanları bakımından elde edeceğiniz büyük destekleri bu sistem üzerinden alma lüksü içindesiniz. Siz de ekonomik açıdan fizyolojik ilgi ve ihtiyaçlarınıza çözüm yolları bulmak ve iş sahibi olmak için sistemi takip ediniz.
Arnavutköy Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adnan Menderes, Anadolu, Arnavutköy Merkez, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Fatih, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraççı, Hastane, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M.Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nenehatun, Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın, Terkos, Yassıören, Yavuz Selim, Yeniköy, Yeşilbayır, Yunus Emre
Arnavutköy İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Arnavutköy İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 249 29 89 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler