Ardahan İş İlanları, Ardahan'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ardahan İş İlanları


Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli

Opsiyon Site ve Toplu Yapı Hiz Tur Tic Ltd Şti - Ardahan

Maaş+prim olarak çalışabilecek Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli arıyoruz.

1 ay önce

Büro İşçisi

Erkan İç ve Dış Ticaret San A.Ş. - Ardahan

İstanbul / Bahçelievler de bulunan Şirketler Grubumuz da çalışmak üzere Büro İşcisi alınacaktır.Gelen misafirlerin karşılanması,Gelen-Giden evrak takibinin yapılması,Ofis düzeninin sağlanması.

1 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Ispartakule Final Eğitim Tic Ltd Şti - Ardahan

Okulumuzda görev almak üzere İspanyolca/İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı

Star Model - Ardahan

Manken ajansında çalışacak, Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Özen Yılmaz - Ardahan

SMMM Ofisinde çalışmış, Luca Müşavir programını kullanabilen,Bayan, Kesinlikle sigara kullanmayan, kendini geliştirmeye açık bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Estetisyen

Estetikmed Kartal - Ardahan

Estetisyen çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

İsar Mühendislik Lpg Tesisat San Tic Ltd Şti - Ardahan

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Hafta içi 09:00 / 18:00 Cumartesi 09:00 / 13:00 Kaynarca minibüs yolu üzeridir

1 ay önce

Satış Danışmanı

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Ardahan

Uluslararası Denetim, Test, Muayene ve Belgelendirme Kuruluşu olan firmamız bünyesinde, “Tanıtım ve Pazarlama” hizmetleri kapsamında, müşteri portföyü oluşturacak ve proje geliştirme alanlarında görevlendirilmek üzerek tecrübeli/yetiştirilmek üzere Satış Danışmanı personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Emel Yönetim Danışmanlık - Ardahan

Firmamızda çalışmak üzere, ön muhasebe becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, b sınıfı ehliyete sahip erkek Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

İhracat Satış Uzmanı

Ovapack Ambalaj Sanayi - Ardahan

Oluklu mukavva ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Bayan İhracat Satış Uzmanı alınacaktır. Satış ve pazar payı hedeflerine ulaşılabilecek şekilde satış faaliyetlerini yürütebilecek, - Dönemsel satış hedeflerine ulaşabilmek adına gerekli aksiyonları alabilecek,- Ürünlerimizin satış - pazarlamasını ve oluşturulacak bayilikleri yönetebilecek, - Yurt dışı pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, - Mevcut müşteri portföyünü geliştirebilecek,- Müşteri taleplerini değerlendirerek fiyat tekliflerini oluşturabilecek, - Sözleşme ve sipariş süreçlerini yönetebilecek,- Üretim planlama ve sevkiyat bölümleri ile ilgili koordinasyonu sağlayabilecek- Vizyon sahibi, gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın tecrübeli Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

1 ay önce

Peyzaj Mimarı

Çoruh Peyzaj & Batum Optik - Ardahan

Firmamız bünyesine 3D programı kullanabilen proje çizebilen Peyzaj Mimarı alınacaktır.

1 ay önce

Ardahan İşkur İş İlanları

Ardahan’da farklı sektörlerde iş arıyorsanız olabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Ardahan iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlar, düzenli olarak güncellenmektedir. En güncel ve kaliteli Ardahan iş ilanlarını burada bulabileceksiniz. Ardahan’da işe ihtiyaç duyulduğunda ilk ziyaret edilen web sitelerden biri olmamız, bizi rakiplerimizden farklı kılıyor.
Ardahan Açık İş İlanları
Çetinkaya, Metamar Mermer Granit, EUBSA Turkey, Carrefour, Migros, Doğa Okulları, Özoğuz İnşaat, Omega Elektrik ve Mavirota Turizm, Ardahan iş ilanları arasında en çok ilanı bulunan firmalardan bazılarıdır. Bu firmalarda işe başladıktan sonra kendinizi geliştirdikçe daha iyi pozisyonlara yükselebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan çeşitli firmalara geçiş yapmak için de iyi bir referansa sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan Ardahan iş ilanları ile işsizliğe veda edecek, binlerce ziyaretçimiz gibi siz de aradığınız işe burada kavuşabileceksiniz.

Ardahan Geneli Sektörler