Ardahan İş İlanları, Ardahan'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ardahan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi

Kuriş Kule Iş Merkezi - Ardahan

İletişimi kuvvetli ve diksiyonu düzgün takım çalışmasına uyum sağlayacak Güvenlik Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Estetisyen Uzmanı

Apeks Sağlık Merkezi A.Ş. - Ardahan

Tıp Merkezimizin Medikal Estetik Bölümünde görevlendirilmek üzere Estetisyen / Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

İhracat Satış Yöneticisi

Kant Madencilik A.Ş. - Ardahan

Kant Marble - Kant Madencilik A.Ş. doğal taş ve mermer alanında ihracat yapan inovatif bir şirkettir. Antalyada bulunan ekibimizde yer alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip ilgili görev tanımında çalışacakİhracat Satış Yöneticisi aramaktayız. Görev Tanımı• Aktif olarak blok ve/veya ebatlı mermer ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmak,• Tercihen; blok mermerde satış öncesi ve/veya ebatlı mermerde yükleme öncesi mermer kalite kontrolünü yapmak,• Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamak, • Satışları arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, • Tüm pazarlama ve satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak, • Aylık ve yıllık satış ve geliştirme hedeflerini gerçekleştirmek, • Yurt dışı anlık yazışmaları ve telefon görüşmelerini yapmak, • Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmak, • Müşteri talepleri doğrultusunda tedarikçileri organize etmek,• Müşterilerle ve tedarikçilerle olan ilişkileri iyi şekilde yürütmek,• Sektöründeki imkan, yenilik ve değişimleri takip edip raporlamasını yapmak,

3 ay önce

Yapay Zeka Yazılım Uzmanı

Visiosoft Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Ardahan

İstanbul Başakşehir ofisimizde görüntü işleme ve yapay zeka üzerinde ARGE çalışmasında görevlendirmek üzere Görüntü İşleme ve Yapay Zeka Sistemleri Yazılım Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz.Tercihen github veya çalışmalarınızı eklerseniz tercih sebebimizdir. Yazılım mimari gereksinimlerinin belirlenmesi, tasarım, geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere uyarlanması konusunda tecrübe sahibi olanMakine Öğrenmesi / Derin Öğrenme için veri hazırlanması, sınıflandırması, model eğitilmesi ve test edilmesi konularında en az 1 yıl tecrübeli olanGörüntü ve Video İşleme alanlarında tecrübe sahibi olanYüz bulma, yüz tanıma, nesne tanıma, sınıflandırma ve takibi konularına hakim olanTensorFlow, PyTorch ve YOLO gibi deep learning kütüphanelerinde proje deneyimi olanOpen CV gibi image processing kütüphanelerinde proje deneyimi olanPython , C dillerinden en az birine hakim olanEn az bir ilişkisel veritabanı tasarımı ve sorgulama konularında tecrübeli olanYazılım geliştirme yaşam döngüsü ve Scrum / Agile prensiplere hakim olanContinous Integration (Jenkins vb.), Continous Delivery (DevOps) yaklaşımları hakkında fikir sahibi olanWeb projesi geliştirmiş olanHTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, Jquery tecrübesi olan,

3 ay önce

Supervisior

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Ardahan

Turizm boğaz tur gemimizde çalışan garsonlardan sorumlu Supervisior aranmaktadır

3 ay önce

Temizlik Personeli

Güzeller Mühendislik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Ardahan

Temizlik Personeli arıyoruz.İş Tanımı:Yemek yapabilenTemizlikÇay servisiMisafirleri karşılama

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Konyaaltı Özel Erken Amerikan İngilizcesi Tic Ltd Şti - Ardahan

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmenleri arıyoruz.

2 ay önce

Çamaşırhane Görevlisi

Özsağlam Petrol & Angels Park Otel - Ardahan

Otelimizin çamaşırhane bölümünde çalışacak deneyimli Çamaşırhane Görevlisi iş arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Resepsiyonist

Foleya Mountain Resort Hotel - Ardahan

Karadenizin ilk ve tek 12 ay açık oteli olan Foleya Mountain Resort Hotele Resepsiyonist alınacaktır

1 ay önce

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Ardahan

İşletmemiz de Teknik Ressam departmanında çalışabilecek aradığımız nitelikleri sağlayabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır

5 gün önce

Masaj Terapisti

Kamp Otel Yeşilkent - Ardahan

Ankara Kızılayda bulunan otelimize deneyimli Masaj Terapisti- Fizyoteraist alınacaktır.

3 ay önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Harman İnşaat Tic ve San A.Ş. - Ardahan

İstanbul Levent muhitinde bulunan ağır vasıta atölyemize Lastik- Cant Montaj İşcisi aranmaktadır.MAAŞ+YEMEK+AGİ+SGK

4 ay önce

Yeni Açılacak Cafemize Bay-Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

4 Seasons Cafe - Ardahan

Yeni Açılacak Cafemize Bay-Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.Yerimiz Gazi Bulvarında. Fastfood ve mutfaktan anlayan bunun yanı sıra güler yüzlü garsonlar aranmaktadır.

3 ay önce

Catering Firmasına İş bağlayacak Bay bayan eleman

Eminel Ev Yemekleri - Ardahan

Catering firmasına iş bağlaya bilecek bay bayan çalışma arkadaşları Şartlar yüz yüze görüşülecektir

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Seros Grup - Ardahan

1998 Yılı İtibari İle Ankara merkez olmak üzere , Balıkesir , Samsun , Tekirdağ , İzmir , Hatay illerinde Bulunun Tatil Köyü ve Otel Projelerimizin Adana Bölge Tanıtım Ofisinde;Eğitimler ile Geliştirilmek Üzere , kariyer planlayan , ekip çalışmasına yatkın , diksiyonu düzgün , öğrenme ve geliştirmeye açık , disiplin ve saygınlık çerçevesi içerisinde verim sağlayabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Müdür Yardımcısı

Taç Eğitim Kurumları - Bayrampaşa - Ardahan

Bayrampaşa Taç Eğitim kurumlarında görevlendirilmek üzere Kurum Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter - Ardahan

Wyndham Hotels & Resorts vizyonuna ve kişisel profesyonel yeteneklerine katkı sağlamak isteyen, yukarıda belirtilmiş niteliklere uygun, Wyndham Hotels çatısı altında bulunan 5 yıldızlı Ramada Hotel & Suites Merter de görevlendirilmek üzere Teknik Servis Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Ticari Gayrimenkul - Ardahan

Firmamızda çalışmak üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.İş TanımıÇevre edinme kanalları bulmak,Var olan taşınmazlara yenilerini kazandırmak,Kazanılan taşınmazların sunumu,Müşteri kanallarına ulaşmak,Devlet memuru zihniyetinde bir iş değildir. Kazancınızı kendinizin belirlediği bir iştir. (Tecrübesizler için)

1 ay önce

Eğitim Teknoloğu

Tuzer Online Eğitim - Ardahan

Uzaktan eğitime yönelik içerik üretecek Eğitim Teknoloğu aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Ardahan

Firmamızın Kentsel Dönüşüm ve Atık Yönetimi ve Geri dönüşüm üzerine Pazarlama çalışması yapacak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Daha önce atık yönetimi ve kentsel dönüşüm üzerine çalışma yapmış olan adaylar tercih sebebidir.

3 ay önce

Ardahan İşkur İş İlanları

Ardahan’da farklı sektörlerde iş arıyorsanız olabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Ardahan iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlar, düzenli olarak güncellenmektedir. En güncel ve kaliteli Ardahan iş ilanlarını burada bulabileceksiniz. Ardahan’da işe ihtiyaç duyulduğunda ilk ziyaret edilen web sitelerden biri olmamız, bizi rakiplerimizden farklı kılıyor.
Ardahan Açık İş İlanları
Çetinkaya, Metamar Mermer Granit, EUBSA Turkey, Carrefour, Migros, Doğa Okulları, Özoğuz İnşaat, Omega Elektrik ve Mavirota Turizm, Ardahan iş ilanları arasında en çok ilanı bulunan firmalardan bazılarıdır. Bu firmalarda işe başladıktan sonra kendinizi geliştirdikçe daha iyi pozisyonlara yükselebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan çeşitli firmalara geçiş yapmak için de iyi bir referansa sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan Ardahan iş ilanları ile işsizliğe veda edecek, binlerce ziyaretçimiz gibi siz de aradığınız işe burada kavuşabileceksiniz.

Ardahan Geneli Sektörler