Aralık Sağlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aralık Sağlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Aralık

Avcılar da bulunan mağazamızın atölyesi için Kadın Terzi arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Boğaziçi Örme Kumaş San ve Tic Ltd Şti - Aralık

İpli̇k Depo Ve Örme Dai̇resi̇ Arasındaki İşleyi̇şi̇ Organi̇ze Edecek Üst Ami̇ri̇ne Rapor Verecekİpli̇k Depo Gi̇ri̇ş Çıkış İşleri̇ni̇ Taki̇p Ve Kontrolleri̇ni̇ YapacakDepo Sayım Sonuçlarını Ami̇ri̇ne Rapor Edecek.Bi̇lgi̇sayar ???? Kullanabi̇lecek. En Önemli̇si̇ İşi̇ni̇ Sahi̇plenecek. Gerekli̇ Sorumluluğun Bi̇li̇nci̇nde Olacak.---i̇pli̇k Depo dan Örme Dai̇resi̇ne İpli̇k Sevk Etmek---Örme Dai̇resi̇nde İşi̇ Bi̇ten İpli̇kleri̇ İpli̇k Depoya Sevk Etmek -- İpli̇k Depo Düzeni̇ni̇ Sağlamak.-- İpli̇k Depo Kontrol Ve Sayımını Yapmak-- Veri̇len Tali̇matlar Doğrultusunda İpli̇kleri̇ Toplamak.Zor Bir İş Değil. Sadece Partneriyle Koli v.s. iplikleri Depodan Elektrikli Kaldıraçla Alıp, Elektrikli Folk lift le Örme Makinelerine Teslim Edip, İplik Depoya İşi Biten İplikleri Düzenli Bir Şekilde Yerleştirmek.Önceliğimiz İşi Sahiplenmesi; İşi Kısa Zamanda Öğrenip Uyum Sağlanmasında Yardımcı Olacağız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Aralık

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Coco Pet Shop - Aralık

Kadıköy Bağdat Caddesi’nde hizmet vermekte olan mağazamızda istihdam edilmek üzere personel aramaktayız.İş Tanımı;Mağaza açma/kapama,Genel yüzeysel günlük temizlik,Ürün yerleştirme/düzenleme/raf düzenleme ,Satış,Kısa mesafe ve hafif ürünlerde evlere sipariş,Toptan satışımız nedeni ile dönemsel olarak saha çalışmasına katılma,İnternet satışımız nedeni ile günlük ürün paketleme ve kargolama sürecine katılma.

2 gün önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Aralık

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Asrın Gıda ve Kozmetik - Aralık

Firmamıza Saha Satış Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Sağlam Lojstik - Aralık

Ofisimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

5 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Aralık

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Aralık

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ankara Başarı Organizasyon Eğitim Tekstil Ltd Şti - Aralık

Kurumumuza alanında deneyim sahibi Matematik Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Aralık

Tecrübeli Bay /Bayan Garson elemanlarımıza yardımcı olarak çalışabilecek ,İzmir Balçova ve çevre ilçelerde oturan Komi Elemanlar

4 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Kozmik Fırsat - Aralık

Kozmetik biriminde çalışarak aktif satış ve ürün tanıtımı yapacak Kozmetik Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Resim Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Aralık

Alanında deneyimli Resim Öğretmeni Alınacaktır.

3 ay önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - Aralık

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Aralık

Firmamızda çalışmak üzere CNC Torna Tezgahı Operatörü aramaktayız.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Bdr Organizasyon - Aralık

Bdr bünyesi altında Türk gecesi ekibimize yetiştirilip dans etmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

5 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Aralık

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

4 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Aralık

Pancar bölgesinde gıda makineleri üretime yapan fabrikamıza, Makine Montaj Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Aralık

Şirketimizde çalışacak Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek,Elektronik devrelerin ve cihazların montaj ve testlerinin yapılması, sahada montaj ve servisinin yapılması sağlamak,Havya ve montaj ekipmanlarını kullanmak,Çalışmalar esnasında kullanılan hammaddeleri ve sarf malzemelerini takip etmek, eksik olan malzemeleri belirlemek.

3 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Aralık

Mutfak Isıtma Sistemleri satışını yaptığımız mağazamızda ; müşterilere ürün hakkında bilgi vermek, satış yapmak ve mağazanın sorunsuz bir şekilde günlük işleyişini sağlamaktan sorumlu olacak Mağaza Satış Danışmanı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Aralık Geneli Sektörler