Antalya Medya Takip Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Antalya Medya Takip Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarımcısı

Lavaneers Estetik Diş Tasarım Merkezi - Antalya

Sosyal medya ve internet sitesi yönetimi, grafik tasarım ve reklam işleri ile ilgilenip fikir alışverişinde bulunmak üzere alanında iyi olanGrafik Tasarımcı aramaktayız.

3 ay önce

Modelist

Doğuş Tekstil ve Spor Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Modelist ekip arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Kalıp kritiklerinin doğru ve yerinde yapılması,İmalat sorumlusunun yönlendirmesiyle modelin analizi ve kalıba dökülmesi,Baz kalıp, model uygulaması ve seri yapılması,Kalıbın modele uygunluğunun kontrol ederek seri, kumaş çekmezliği ve model kritiğine göre imalat kalıbını hazırlamak, pastal çizdirmek,Yapılan numunelerin kritiğinin yapılması ve üretimden önce ölçülerinin kontrol edilmesi.Not : Şirketimiz Beylikdüzü O.S.Bde bulunmakta olup başvuran adayların bölge seçimi yaparken dikkat etmeleri rica olunur .Sadece online başvurular kabul edilecektir .

3 hafta önce

Börek Ustası

Şımarık Ocakbaşı - Antalya

Sabah 07 den aksam 17.00 kadar, Sabahları Gözleme Ci börek işi bilen bayan Börek Ustası arıyoruz.

3 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

NVA Kalite Ölçüm Hiz Eğitim ve Belg Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.Müşterilerimizin e-posta ve telefon ile gelen talepleri doğrultusunda teklifleri hazırlamak,Hazırlanan tekliflerin iletilmesini ve satış sürecinin takibini sağlamak,Program çerçevesinde belirlenmiş müşterilere gerekli aramaları yaparak hizmet takibini sağlamak ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak,Müşteriler ile yapılacak görüşme ve ziyaretlerin planlamalarını yapmak, ilgili birimlerle koordinasyonunu sağlamak.Not: Başvurularında ön yazı bulunan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

3 ay önce

İç Mimar

Eurosmart Mobilya Vüve Dış Tic Ltd Şti - Antalya

İstanbul Anadolu- Avrupa , Yurt içi ve Yurt dışı mevcut ve yeni açılacak bayiliklerimizde görevlendirmek üzere , İç Mimar ve Mimar takım arkadaşları arıyoruz.(Tam zamanlı , Partime ,Taşeron vb. pozisyonlarında çalışacak )

2 hafta önce

İmalat Elemanı

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Antalya

Poşet imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere İmalat Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Derman Koleji - Antalya

Okulumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Özel Göztepe Yuvam Yabancı Dil Kursu - Antalya

Mithatpaşa caddesi-Hatay caddesi arası İzmir Özel Türk Koleji yakını, MEB e bağlı kursumuzda, ilköğretim öğrencilerine İngilizce ders verecek, full time veya part time çalışacak İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Mağaza Sorumlusu

Parkestok Yapı Malzemeleri İnş Taah Tic Ltd Şti - Antalya

Mağazamız için e-ticaret sitelerimizden gelen siparişleri takip edecek, mevcut bayi siparişleri , satış ve alış faturalarını işleyecek, mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizi karşılayacak bayan Mağaza Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Gimpa Su Arıtma Cihazları - Antalya

Su arıtma cihazlarının aktif satışını yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Aşçı

Aden Otel - Antalya

Otelimizde çalışmak üzere, Aşçı alınacaktır.

1 ay önce

İç Mekan Dekorasyoncusu

Sail Interior Design Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda çalışmak üzere İç Mekan Dekorasyoncusu arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

callcenter

emay time - Antalya

Wir suchen für unsere 2 Filiale Verstärkung! Emay time ( Werbung und ABO ) ist mit fünf Standorten in zwei Ländern international vertreten und sucht für die türkischen Standort Konya deutschsprachige Mitarbeiter. Für unsere Produkten-sparten Telekommunikation, Internet und Medienvertrieb suchen wir Mitarbeiter die wir durch unsere professionelle Schulung zu Vertriebsmitarbeitern ausbilden. Das bringst du mit: Kommunikationsstärke Gute Deutschkenntnisse Spaß an einem professionellen Telesales -Outbound Quereinsteiger/innen sind willkommen und werden professionell von uns ausgebildet Diese Aufgaben erwarten dich: Eigenständige Gewinnung und Betreuung neuer Kunden (Akquisition von Neukunden) via Telefon Keine Kaltakquise, es werden Bestandskunden angerufen Ausbau und Pflege des eigenen Kundenstammes durch persönliche Beratung und Betreuung Stammdatenpflege im CRM System Inbound-Marketing Das bieten wir: 3.000,- TL Festgehalt Provision SGK Mittagessen Abgerechten wird nach QC OK keine Rückstornos und kein Abzug Unsere Mitarbeiter verdienen monatlich zwischen 3.000 - 8.000 TL je nach Leistung und Einsatz! Bei der Emay Time herrschen sehr hohe Staffelprovisionen weshalb es jedem Mitarbeiter möglich ist mit mehr Einsatz mehr Geld zu verdienen, auch weit über 8.000TL! Komm auch du vorbei und überzeuge dich selbst! Not: Çok iyi derecede Almanca bilen eleman aranıyor. Art der Stelle: Vollzeit Gehalt: 3.000,00 TRY bis 8.000,00 TRY /Monat Sprache: deutsch (Erforderlich)

1 ay önce

Paketleme Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Antalya

İnternet sevkiyatında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Estetisyen

Habibe Handan Çizel Güzellik Merkezi - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Danışmanı

And Bilişim Danışmanlık - Antalya

Bünyemizde, insanlara çok daha cazip fiyatlarla sunduğumuz; kurumsal firmaların birçok tarife,hizmet ve ürünü bulunmakta. İşiniz; ilgili ve bilgi almak isteyen, daha ucuz bir tarife veya hizmete ihtiyaç duyan müşterileri sistem ekranına girmek. (Bilgisayar şart değil, akıllı telefon yeterli) Bu işi, isterseniz tek bir iş olarak isterseniz de mevcut işinizin yanısıra ek gelir elde etmek için yapabilirsiniz.Müşteri Danışmanı olarak elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şunlar:- Bağımsız çalışma özgürlüğü- Mesaiyi kendin belirleme (istediğin gün ve saatte çalışabilme)- Evinizin rahatlığında çalışma keyfi- Yüksek gelir elde etme- Ek iş olarak yapabilme- Fazla zaman almaması- Kurumsal ve profesyonel destek

4 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Alfurat Resturant Gıda Tic Ltd Şti - Antalya

İngilizce veya Arapça bilen, Cafe ortamında tecrübeli Garson aranmaktadır

3 ay önce

Mutfak Sorumlusu

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mutfak Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Kafe Bey - Antalya

Tam zamanlı devamlılık sağlayacak Garson çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Sekreter

Zebra Yapı - Antalya

08:00/18:00 saatleri arasında, ofisimizde çalışacak, ikram kayıtların tutulması gibi işlerimizi yapacak ekip üyesi alınacaktır.

4 ay önce

Antalya Geneli Sektörler