Antalya Kağıt- Oluklu Mukavva İş İlanları - Pro Kariyer

Antalya Kağıt- Oluklu Mukavva İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Danışmanı

Evrensel İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Antalya

Evrensel ortak sağlık güvenlik birimi bünyesinde satış destek departmanında çalışacak bayan Pazarlama Danışmanı çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.İşin Tanımı:Çağrı merkezimiz tarafından oluşturulan randevulara gitmek firmamızın hizmetlerini tablet üzerinden tanıtmak ve satışını yapmakGörüşmeleri günlük olarak crm programına kaydetmekGörüşülen firmaların takibini yapmak Olumlu veya olumsuz sonuca bağlamak.Çalışma Saatleri ve Sosyal HaklarCumartesi -Pazar Tatil ve Resmi Günler tatilHafta içi Sabah 09 :00 Akşam 18:001) Sigorta2) yemek (ticket)3) yol ücreti veya Araç4) Asistan5) Maaş + Prim (Her Paket Satışı için 250 TL)Beklentiler:Çağrı merkezi tarafından alınan günlük 5 randevuya gidilmesi ve hizmet paketlerimiz hakkında bilgi verilmesiGünlük 5 randevu aylık 110 randevuya girilmesi ve raporlanması 5 x 22 =110 paket Tanımıİstenilen Başarı110 GÖRÜŞMEDEN 10 PAKET SATIŞIHİZMET İÇERİĞİ , PAKETLER VE FİYATLARI1. PAKET 1000 TL (1.PAKET) 2. PAKET 1250 TL (1+2 PAKET) 3. PAKET 2000 TL (1+2+3 PAKET)Firmaların Yasal olarak almak zorunda olduğu hizmetlerİş Yeri Hekimiİş Güvenliği Uzmanıİş Yeri HemşiresiRisk AnaliziAcil Eylem Planıİş Güvenliği Eğitimiİlk Yardım EğitimiHijyen EğitimiYangın EğitimiUzaktan Eğitim Modülüİsg Tespit Ve Öneri Defteriİsg Bilgilendirme PanosuMakina Kullanma TalimatlarıUyarı Ve Yönlendirme LevhalarıMobil Sağlık TaramasıPeriyodik Muayene Ve Kontrollerİş Yeri Ortam ÖlcümleriCrm YazılımıSanal Asistan HizmetiKapasite RaporuSanayi Sicil Belgesi%20 Elektrik İndirimiYıllık İşletme CetveliKompanzasyon Panosu Takibiİşkur Teşvikleri DanışmanlığıKosgeb Teşvikleri DanışmanlığıSgk Teşvikleri DanışmanlığıHukuk Danışmanlığı

1 ay önce

Nakış Desen Tasarımcısı

Uplike Nakış -Desen Tasarım - Antalya

Nakış firmamızda çalışacak desenci aranıyor. Acuared program kullanılıyor.

3 ay önce

İşyeri Hekimi

Frekans İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz Tic Ltd Şti - Antalya

OSGB‘ mizde Tam gün çalışabilecek İşyeri Hekimi aranmaktadır.

6 gün önce

Pazarlama Uzmanı

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Antalya

Firmamızın Kentsel Dönüşüm ve Atık Yönetimi ve Geri dönüşüm üzerine Pazarlama çalışması yapacak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Daha önce atık yönetimi ve kentsel dönüşüm üzerine çalışma yapmış olan adaylar tercih sebebidir.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Uslu İletişim ve İnş Tic San A.Ş. - Antalya

Een leuke informele werkomgeving met gezellige collega’s en teamuitjes; Trainingen en coaching om je commerciële vaardigheden verder te kunnen ontwikkelen; Mogelijkheid om een carrière te maken als teamleider, coach of vestigingsmanager; Vergoeding van SGK pensioenfonds en BES- werkgeversbijdrage;Een marktconform basissalaris (1000 euro) , performancebonussen en incentives;

2 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Antalya

Yetiştirilmek üzere Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İç Mimarlık bölümlerinden mezun veya AUTOCAD ve Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Proje Destek Elemanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Börek Ustası

Şımarık Ocakbaşı - Antalya

Sabah 07 den aksam 17.00 kadar, Sabahları Gözleme Ci börek işi bilen bayan Börek Ustası arıyoruz.

2 ay önce

Kasiyer

3S Gıda Otel Lokanta Tur İnş San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Açılacak olan Burger King Menemen şubemiz için operasyonda çalışacak ön banko sipariş alma bay/bayan deneyimli ve deneyimsiz personel alınacaktır.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Midyes Bistro Lounge - Antalya

İşletmemizde yiyecek içecek servisinde tecrübeli tam zamanlı çalışabilecek Garson (Servis Elemanı) arıyoruz.

2 ay önce

Garson

Keban Entegre Et Gıda San ve Tic Ltd Şti - Antalya

İstanbul Et Yiyelim ve Burger Yiyelim şubelerimizde görevlendirilmek üzere Yiyecek ve İçecek Departmanı’na bağlı olarak çalışacak Garson arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

İmko Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Tabela Ustası

Kyr Reklam ve Tanıtım San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Açık Hava Reklam Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza;Tabelacılık işinde deneyimli Alüminyum, Pleksi, paslanmaz kutu harf dönebilen iş disiplinine uygun ekip anlayışıyla çalışan,Tabela Ustaları ve Kalfa-Çırak alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:30/18:30 aralığındadır.Cumartesi günü : 08:30/15:00

2 ay önce

Şoför

Özüçler Süt Mamülleri San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere depo sevkiyattan sorumlu olacak Şoför aramaktayız.

3 ay önce

Psikolog

Kutlu Tehlikeli Madde Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Bursa da bulunan psikoteknik değerlendirme merkezimizde çalışmak üzere Psikolog alınacaktır. Alg Cihaz Sertifikası olanlara öncelik verilecektir. Yarı zamanlı olarak da düşünülebilir.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Dna Clinic - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Güzellik Uzmanı arayışımız mevcuttur.

1 ay önce

Asistan

Slayt Ajans Reklam ve Prodüksiyon Hiz Ltd Şti - Antalya

Cast ajansında cast direktörlüğü yapacak bayan Asistan alınacaktır.

3 ay önce

Housekeeping Elemanı

Mia City Hotel - Antalya

İzmir Gaziemir ilçesinde Mia City hotelimizde kat hizmetlerinde görev yapacak deneyimli bay/bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Turanoğlu Kara Deniz San Tic Ltd Şti - Antalya

Sakarya da bulunan Yamaha Turanoğlu Motosiklet teknik servis departmanında çalışmak üzere Bakım ve Onarım Teknikeri alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Asistan

Şahvan İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Antalya

İnşaat ofisinde çalışabilecek Asistan arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Hasmak İmalat Montaj San Tic A.Ş. - Antalya

Hasmak A.Ş şirketimiz için ön muhasebe deneyimli,e fatura bilgisi olan, Sistem olarak Netsis bilen Ön Muhasebe adayı arayışımız var.

2 ay önce

Antalya Geneli Sektörler