Antalya Isıtma / Soğutma İş İlanları - Pro Kariyer

Antalya Isıtma / Soğutma İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı

Özel Fatih Hastanesi - Antalya

Hastanemizde görevlendirilmek üzere İç Hastalıkları (Dahiliye) Uzmanı aramaktayız.

5 gün önce

Satış Elemanı

Gültekin İletişim - Antalya

Firmamızda görevlendirilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Alacak Yönetimi Uzmanı

Ars Alacak ve Risk Yönetimi Danışmanlık Ltd. Şti. - Antalya

Alacak Yönetim Uzmanı alınacaktır.İşin Tanımı:* Yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerimiz için borçlu şahıs veya firmalarla sözlü ve yazılı görüşmeler yaparak ve danışman kadrosuna rapor vermek,* Tahsilatın zamanında gerçekleşmesi için firmalarla irtibata geçmek,* Alacak yönetimi ve tahsilat operasyonunu planlamak ve uygulamak,* Belirlenen takvime uygun olarak takip ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirmek,* Tahsilatı hızlandıran çözümler üreterek süreci aktif şekilde yürütmek,* Mevcut belgeleri dikkatli bir şekilde inceleyerek, borçlulara dair araştırmalar yapmak,* Günlük, haftalık ve aylık raporlamalarla tahsilat sürecine ait verileri paylaşmak.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Yoldayım 7/24 - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Personeli

Parma Seyahat ve Turizm Hiz Tic Ltd Şti - Antalya

İngilizce bilen ve satış pozisyonunda deneyimli Satış Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Satış Elemanı

Hb Halıcılık San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Perakende satışı yapan firmamıza bay - bayan Satış Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Antalya

Medikal ve Sağlık Ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe ve Finans Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.Genel muhasebe ve finansman süreçlerini yönetmek,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir,gider evraklarını kontrol etmek, Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek, Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi, Tüm Beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil), Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü. Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu).Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

3 hafta önce

Üniversal Torna Tezgahı Elemanı

Akartek Plastik Kalıp Metal San Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere ‘’Üniversal Torna Tezgahı Operatörü’’ alınacaktır.

2 ay önce

Erkek Kuaförü

Adem Yılmaz Hair Studio - Antalya

Beylikdüzü nün en iyi erkek kuaför salonu olan Adem Yılmaz Haırstudıo bünyesinde %50 çalışacak Usta Kalfa yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Ubm İletişim Hizmetleri - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Saha Pazarlama Lideri

Pin Global Gıda San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Pin ekibine katılacak Saha Pazarlama Lideri (Field Marketing Leader) aranıyor!PİN GLOBAL GIDA olarak “PİN” markası adı ile şeker ve kalori içermeyen fonksiyonel kafeinli soğuk çaylar üretmekteyiz ve bu sayede şehir hayatının yarattığı yoğun strese karşı insanlara zindelik ve motivasyon getirmekteyiz. İtü Çekirdek ve Btm istanbul bünyesinde bulunan şirketleşmiş bir girişimiz. Aktif olarak Miniso, Sarıyer Market, Mars Athletic Club, İtü ve Özyeğin gibi çeşitli üniversite ve benzin istasyonlarında satış yapmaktayız.Program dahilinde her Perşembe saat 16.30-19.30 saatleri arasında Btm Fulya ofisimizde pazarlama stratejileri üzerine uzman kişiler tarafından eğitimler verilecektir. Bu eğitimlerden alınan çıktılar ise pazarlama ekibi tarafında diğer günlerde aksiyona dönüştürülecektir.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Aden Otel - Antalya

Aden Tenis Kulübünde çalışmak üzere Garson aranmaktadır.

3 gün önce

İşçi

Akartek Plastik Kalıp Metal San Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere İşci arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

İhracat Müdürü

Zrv Gıda Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Antalya

İhracatta satış tecrübesi bulunan, İhracat Müdürü aramaktayız.

1 ay önce

İletişim Danışmanı

Cansu İletişim - Antalya

TURKCELL bünyesinde faaliyet gösteren TURKCELL İLETİŞİM MERKEZ lerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder

6 gün önce

Eğitim Teknoloğu

Tuzer Online Eğitim - Antalya

Uzaktan eğitime yönelik içerik üretecek Eğitim Teknoloğu aramaktayız.

1 ay önce

Garson

Etçi Beyler Restaurant - Antalya

Tecrübeli, çalışmayı seven, müşteri ilişkileri kuvvetli çalışma arkadaşları aranıyor.

3 hafta önce

Psikolog

Kutlu Tehlikeli Madde Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Bursa da bulunan psikoteknik değerlendirme merkezimizde çalışmak üzere Psikolog alınacaktır. Alg Cihaz Sertifikası olanlara öncelik verilecektir. Yarı zamanlı olarak da düşünülebilir.

1 ay önce

Satış Destek Personeli

Meka Kimya Tarım San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamız Gaziantep merkezli , Gıda, Tütün, Ambalaj ve deterjan kozmetik sektörlerine yönelik , aroma , esans ve kimyasal hammadde tedariği konusunda hizmet vermektedir. Mevcut durumda muhasebe/finans ve satınalma biriminin yöneticisine destek niteliğinde bir iş tanımı ile Satış Destek Sorumlusu çalışma arkadaşına ihtiyaç duymaktayız.

2 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Nort Pnömatik Makine San ve Dış Tic Ltd Şti - Antalya

Alanında deneyimli makine imalatında çalışmış , Esenyurt veya İkitelli bölgesinde ikamet eden Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Antalya Geneli Sektörler