Antalya Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları - Pro Kariyer

Antalya Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kat Görevlisi (Maid)

Ak Reklam Organizasyon - Antalya

Beş yıldızlı Otellerde çalışacak tecrübeli Kat Görevlileri aranmaktadır.İşyerinde kendilerinden beklenenden daha fazlasını yapmaya gönüllü olduklarını gösterebilen insanlar.Bilmediği şeyler olduğunu kabul eden, bilgi ve deneyimini geliştirmek için istekli olan kişiler.Önceki işinde neler yaptığını ve gelecek işinde bu bilgileri nasıl kullanabileceğini anlatabilen kişiler.İşe alım uzmanlarının profesyonel hizmet veren kişiler olduğunu ve onlara saygı duyan adaylar. İşe alım uzmanları adaylarla birlikte ama şirketler adına çalışırlar.Resimli Cv lerinizle bekliyoruz.

3 ay önce

Satranç Eğitmeni

Any Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Kurumumuzda çalışmak üzere Satranç Eğitmeni aramaktayız.Not: Küçük yaş grupları ile de çalışacaktır.

2 ay önce

Motosikletli Kurye

Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd Şti - Antalya

Beşiktaş McDonalds için A2 ya da A1 ehliyetli Motosikletli Kurye arıyoruz.

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Murat Dumlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Antalya

Sigorta Acenteliğinde Teknik Personel olarak Görevlendirilecek Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Manta Denizcilik Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Antalya

Resepsiyon Görevlisi olarak görev yapacak Bay/Bayan personel aramaktayız

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ebrar Erva Deniz Termal Turizm İnş Paz Hiz A.Ş. - Antalya

Ebrar Termalde çalışmak üzere; Satış Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Matbaa Grafikeri

Emre Ofset - Antalya

Grafik tasarım programlarını (Adobe photoshop, Adobe illustrator, Freehand) aktif kullanabilen, Matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, Freehand,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Corel programlarına hakim, Tercihen matbaa ve baskı konusunda bilgi, tecrübe sahibi, Sektör - Bölüm - Pozisyon Matbaacılık/Baskı - Grafik - Grafiker

4 ay önce

Fotokopi Elemanı

Selcuk Copy Center - Antalya

Haliç Üniversitesinde kırtasiye bölümünde Ozalit ve Fotokopi makinelerinde çıktı alınmasında görevlendirilmek üzere Fotokopi Elemanı aranmaktadır.Cumartesi-Pazar Tatil,Yemek + Sigorta + Maaş,

3 ay önce

Cnc Operatörü

Mizan Kalıp Imalat San. Tic. Ltd. Şti. - Antalya

CNC OPERATÖRÜ ARANMAKTADIR. İŞ YERİYLE UYUMLU ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN SIFIRLAMA YAPABİLEN CAM KULLANABİLEN PERSONEL ARANMAKTADIR.

4 ay önce

Ön Büro Müdürü-Otel

Yüksek Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Mecidiyeköydeki 25 odalı butik otelimize İngilizce ve sistem otele hakim, çalışanları yönetme kabiliyeti, iletişimi kuvvetli Ön Büro Müdürü-Otel aranmaktadır.

3 ay önce

Temizlik Elemanı

Korkmazel Otomotiv - Antalya

firmamız bünyesinde çay ve temizlik işlerine bakacak temiz disiplinli bayan personel aramaktayız. çalışma saatleri 07:30-17:30 ( asgari ücret+yol+sigorta)

4 ay önce

Model /Manken

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Antalya

Güngören/ Merterde bulunan bayan giyim toptan mağazamıza 38 beden Model / Manken aramaktayız.

1 ay önce

Call Center

Özel Hediyelik Eşya Ve Kırtasiye - Antalya

Tekstilkent'te yer alan, internet üzerinden hediyelik eşya ve kırtasiye ürünleri satışı yapan firmamıza tam zamanlı çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Finansal Danışman

Isem Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Antalya

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1500 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acentemiz İsem Sigorta çalışmak üzere Finansal Danışman aramaktayız. **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Bulut Apart & Stüdyo Daireler - Antalya

Otelimizde çalıştırılmak üzere Gece Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.Başvuru yapan adayların gece mesai engeli olmaması gerekir.

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Cemtol Otomotiv Sanayi Tic A. Ş. - Antalya

Bornova'da bulunan firmamıza deneyimli netsis bilen eleman alınacaktır.

3 ay önce

Asistan

Eskon Giyim Tekstil - Antalya

GİRESUN ORGANİZE SANAYİ DE TEKSTİL ÜRETİM FABRİKASIYIZ. YANIMDA DENETİM GÖREVİNİ ÜSTLENECEK HAFTADA 1 YADA 2 GÜN ESPİYE DEKİ PERAKENDE MAĞAZA DA SORUMLUYA YARDIMCI OLACAK. BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN, İŞİ İÇİN ZAMAN PROBLEMİ OLMAYAN YARDIMCI BAYAN.. GİRESUN MERKEZ VE ESPİYEYE SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

4 ay önce

Sekreter

Aytemiz Petrolcülük Tic Ltd Şti - Antalya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Kalite Kontrol Mühendisi

Iskar Mühendislik Ltd. - Antalya

Istanbul Kartal'daki fabrikamız makina imalatı yapılan fabrikamızda kalite kontrol üzerine görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip personel arayışımız bulunmaktadır. - Kalite kontrol sistemleri ISO 9001konusunda deneyimli, - İmalat ve Tedarikçi kontrol yapacak, - Dökümantasyon ve raporlamaları oluturup takip edecek, - Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilen, - Teknik resim okumayı, ölçü aletlerini kullanmayı bilen, - İngilizce bilen, - Ofis uygulamalarına hakim - Askerliğini tamamlamış, - Aktif araç kullanabilen - 5 yıl Kalite Kontrol deneyimi olan,

3 ay önce

Satış Danışmanı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. - Antalya

İstanbul’da bulunan Boyner Mağazalarımızda görev alacak; Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İşin Tanımı:• Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek.• Mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, • Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılarak ürün satışlarının gerçekleştirilmesi,• Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak,• Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

3 ay önce

Antalya Geneli Sektörler