Antakya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Antakya İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - Antakya

Esenyurtta bulunan uluslar arası lojistik firmamız için mikro programı bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Motosikletli Kurye

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Pendik harman dere mahallesindeki restoranımıza motorlu kurye arıyoruz. Maaş ve diğer detaylar başvuru sonrası yüz yüze konuşulacaktır.

3 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Antakya

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Antakya

Mali müşavirlik ofisimize; Muhasebe Personeli Ekip arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Antakya

Beylikdüzü ve Küçükçekmece şubelerimiz için yetiştirilmek üzere Bayan Halkla İlişkiler Kayıt Personelleri alınacaktır.

3 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Antakya

Anlaşmalı olduğumuz ağız ve diş bakım ürünlerimizin sahada tanıtım ve satışını sağlayacak personeller aramaktayız.(16-26 yaş aralığında bay,16-32 yaş aralığında bayan) Çalışan arkadaşlarımızın çoğunluğu öğrencilerden oluşmaktadır. Çalışma günlerinizi okul ders programınıza göre ayarlayarak boş vakitlerinizde bizimle eğlenceli iş ortamımızda çalışmak için hemen başvurun. -Ödemeler günlük yapılacaktır.-Kendi çalışma günlerini kendin seç.-Yemek+Servis+Dolgun ikramiyeler

3 hafta önce

Planlama Elemanı

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Antakya

Örme kumaş planlaması. İplik satın alımı, örgü takibi, boya takibi, müşteri temsilciliğini konularında yetiştirilecek. Planlama Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Mert Gül İnşaat Taah. Müh. Doğalgaz Isı Sis. Tur San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Mağaza Satış Alanı Geliştirme ve Yerleştirme Sorumlusu

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Mağazamız katlıdır ve çok büyük bir deposu yoktur. Ayrıca bir ana depomuz bulunmaktadır. Depo işlerinin dışında ürün paketleme ve düzenleme işleri gibi işler mevcut.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Antakya

Segem belgesi olan, sigorta sektöründe çalışmış, üretim müşteri ziyaretleri yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.Üretiminden ayrıca prim alacak.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Dibo Boya San Tic Ltd Şti - Antakya

İskenderun yolu üzerinde bulunan mobilya mağazamıza muhasebe bilen diksiyonu düzgün bayan personel aranıyor.

3 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Roserestetik - Antakya

Güzellik Uzmanı veya bu alanda kendini yetiştirecek sağlık personeli arıyoruz.

6 ay önce

Uygulama personeli

Netsa Endüstriyel Ltd.Şti. - Antakya

Hatay il ve ilçelerinde kendi aracıyla sahada çalışacak uygulama personeli alınacaktır. Detaylar için arayınız 02524190405

7 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Antakya

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veren şirketimizin İstanbul Ümraniye bölgesinde görevlendirilmek Diğer Sağlık Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Kasiyer

Ankara Fasffod - Antakya

Etimesgut askeri birlik içerisinde bulunan firmamıza Kasiyer aranmaktadır.

1 yıl önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Antakya

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Asi Efe Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Gelen misafirleri karşılama ofis temizliği ve zaman zaman fatura takibinde bulunacak tam zamanlı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Antakya

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

1 yıl önce

Tıbbi Mümessil

Bvd Dental - Antakya

Dental İmplant sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, yeni yapılanma çerçevesinde, Hatay ili tüm ilçelerinde görev alacak, yetiştirilmek üzere ya da satış alanında tecrübeli Erkek ve Kadın Tıbbı Mümessil” alınacaktır.Ofisimiz Antakya merkezdedir. Tercihen Antakya veya Defne ilçelerinde İkamet eden adaylara öncelik verilecektir.İŞ TANIMI:Sorumlu olduğu üniversite, hastane, klinik, kurum ve kuruluşlarda bulunan diş hekimlerine şirket ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini öngörülen programlara uygun olarak yürütmek; bilgi verip, tanıtımını yapmak,Dental implant operasyonlarına katılmak, doğru ve yaygın kullanımını sağlamak, Günlük, haftalık ve aylık tanıtım ve satış faaliyetlerini planlamak, uygulamak ve raporlarını hazırlamak, Sorumluluğundaki bölgede, pazardaki gelişmeler, yeni ürünler, rakip firmaların durumu, rakip ürünler, fiyat seviyeleri, kurum ve hastane toplu alımları ve satış koşulları hakkında düzenli bilgi toplamak, Sahadan ürün veya dağıtım ile ilgili gelen şikayetleri incelemek; takip etmek ve raporlamak,Mesleki gelişimini sağlayacak eğitim çalışmalarına katılmak,Mesleğin öngördüğü sertifikaları edinmek.

1 yıl önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Antakya

İşine sadık elemanlar arıyoruz

1 yıl önce

Hatay Geneli Sektörler