Antakya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Antakya İş İlanları


Uygulama personeli

Netsa Endüstriyel Ltd.Şti. - Antakya

Hatay il ve ilçelerinde kendi aracıyla sahada çalışacak uygulama personeli alınacaktır. Detaylar için arayınız 02524190405

2 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Antakya

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veren şirketimizin İstanbul Ümraniye bölgesinde görevlendirilmek Diğer Sağlık Personeli aramaktayız.

9 ay önce

Kasiyer

Ankara Fasffod - Antakya

Etimesgut askeri birlik içerisinde bulunan firmamıza Kasiyer aranmaktadır.

9 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Antakya

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Asi Efe Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Gelen misafirleri karşılama ofis temizliği ve zaman zaman fatura takibinde bulunacak tam zamanlı çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Antakya

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

10 ay önce

Tıbbi Mümessil

Bvd Dental - Antakya

Dental İmplant sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, yeni yapılanma çerçevesinde, Hatay ili tüm ilçelerinde görev alacak, yetiştirilmek üzere ya da satış alanında tecrübeli Erkek ve Kadın Tıbbı Mümessil” alınacaktır.Ofisimiz Antakya merkezdedir. Tercihen Antakya veya Defne ilçelerinde İkamet eden adaylara öncelik verilecektir.İŞ TANIMI:Sorumlu olduğu üniversite, hastane, klinik, kurum ve kuruluşlarda bulunan diş hekimlerine şirket ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini öngörülen programlara uygun olarak yürütmek; bilgi verip, tanıtımını yapmak,Dental implant operasyonlarına katılmak, doğru ve yaygın kullanımını sağlamak, Günlük, haftalık ve aylık tanıtım ve satış faaliyetlerini planlamak, uygulamak ve raporlarını hazırlamak, Sorumluluğundaki bölgede, pazardaki gelişmeler, yeni ürünler, rakip firmaların durumu, rakip ürünler, fiyat seviyeleri, kurum ve hastane toplu alımları ve satış koşulları hakkında düzenli bilgi toplamak, Sahadan ürün veya dağıtım ile ilgili gelen şikayetleri incelemek; takip etmek ve raporlamak,Mesleki gelişimini sağlayacak eğitim çalışmalarına katılmak,Mesleğin öngördüğü sertifikaları edinmek.

10 ay önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Antakya

İşine sadık elemanlar arıyoruz

10 ay önce

Hatay Geneli Sektörler