Antakya Enerji Üretim ve Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Antakya Enerji Üretim ve Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Fipronet Elektronik İmalat San Tic A.Ş. - Antakya

Ofis içerisindeki temizlik ve düzenin sağlanması, kontrol edilmesi, telefon trafiğinin yönlendirilmesi,gelen giden evrak ve kargo takibi, farklı departmanların dökümantasyon ihtiyaçlarını asiste edebilecek Sekreter/Asistan aramaktayız.

5 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Pearlham Schools - Antakya

Pearlham Schools olarak 9 farklı dilde, duyularınıza yönelik hazırlanmış yeni müfredat, görsel ve işitsel materyaller, akıllı tahta destekli sınıflar ve NLP metodu ile kısa dönem programlarımızla yeni bir dil ve kültür kazanımını amaçlamaktayız.Kurumumuzda görev almak üzere Native İspanyolca Öğretmeni aramaktayız.

8 ay önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Antakya

Dikim ütü paket bilgisi olan Kalite Güvence Elemanları arıyoruz.

5 ay önce

Odyolog

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Antakya

Kurumumuzda yarı zamanlı çalışmak üzere Odyolog çalışma arkadaşı arıyoruz. Kurumumuz Pendik Kurtköy Mahallesinde bulunmaktadır.

8 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Antakya

Firma içerisinde bulunan personel ve misafirlerimize ikram servisinde bulunabilecek ve ofislerin genel temizlik işlerini gerçekleştirebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Antakya

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Antakya

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

6 ay önce

Fabrika Danışma Görevlisi ( Bilgisiyar Kullanabilen )

VİZYON VİP - Antakya

Çekmeköy Ömerli Bölgesi, Koçullu mh fabrika projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, yaş sınırı 23-35 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, bekar agi içinde 2400 TL maaş + ymk + servis + maaşa zam şeklinde çalışacak, daha önce çalışmış bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Şantiye Hariç, Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerin den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Bilgisiyar Kullanmayı Bilmesi Zorunludur. 1. Servis Güzergahı= Ortadağ Üzerin den Yenidoğan Merkeze Geçip Sonra Projeye Bırakıyor. 2. Servis Güzerhahı= Sultanbeyli Gölet den Geçip Samandıra Alt Tarafın dan Kavaklı Tarafına Girip Sonra Projeye Bırakıyor Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

4 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Antakya

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Matematik Öğretmeni arıyoruz.

2 ay önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Antakya

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

5 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Serteks Ticaret - Antakya

Başakşehirdeki baklava dükkanımızda çalışacak tecrübeli Garson çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Antakya

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Fizik Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - Antakya

İstanbul sirkecide bulunan 40 odalı butik otelimizin restaurant bölümünde değerlendirilmek üzere İngilizce bilen,tecrübeli, misafir memnuniyeti odaklı çalışan ve kişisel bakımına özen gösteren Kadın Servis Elemanlarına ihtiyaç vardır.

5 ay önce

Sekreter

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

ACİL GEMİ ŞANTİYE BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ / TUZLA SAHİLYOLU

VİZYON VİP - Antakya

Tuzla bölgesine bağlı; SAHİLYOLU bölgesi gemi şantiye projemiz’de çalışacak, erkekler'de askerlik yapmış olması zorunludur, 24-43 arası, 08:00 -:17:00 pazar ve resmi tatiller'de izin, 2400tl maaş+agi ile çalışcak deneyimli bay-bayan temizlik temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Endüstri Mühendisi

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Antakya

Gıda makineleri imalatı yapan fabrikamıza; Endüstri Mühendisi aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Özce Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Antakya

Segem belgesi olan uzun süreli çalışacak kadın Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

Analiz Özel Tibbi Tahlil Laboratuvar Ltd Şti - Antakya

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Laboratuvar Teknikeri aramaktayız.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

İdil Akşam Lisesi - Antakya

Kurumumuza Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Şirket yöneticisinin günlük iş akışı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve ajandasını takip etmek,Şirket yöneticisinin telefon, yazışma ve gönderilerinin koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin talep ettiği konular ile ilgili ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları hazırlamak, süreçleri takip etmek,Gerektiğinde analiz, rapor ve sunum hazırlamak.Lütfen başvuru için şirketi aramayınız. Telefonla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Reel Koç Teks San ve Tic Ltd Şti - Antakya

Maske sektöründe faaliyet gösterecek firmamıza için Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 gün önce

Antakya Geneli Sektörler