Ankara İş İlanları, Ankara'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ankara İş İlanları


Ofis Elemanı

Yeni Kural Bilgi Değerlendirme Oto Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Ankara

Ofisimizde çalışacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 gün önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Ankara

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

5 gün önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

5 gün önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Ankara

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

5 gün önce

Tasarım Asistanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Ankara

Esenyurt Akçaburgazda bulunan dokuma ve örme kumaş üzerine faaliyet gösteren kumaş firmamızın İstanbul merkez binasında görevlendirmek üzere Tasarım Asistanı olarak çalışacak kadın çalışma arkadaşı aranmaktadır.Servis güzergahı: Avcılar Üniversite Kapısı, Yeşilkent, Balıkyolu, Esenyurt Meydan, Esenyurt Devlet Hastanesi, Kıraç , Kıraç Meydan.

6 gün önce

Yönetici Sekreter

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Ankara

10 yıllık yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren firmamıza Yönetici Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Varol Çadır Branda İmalat San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Şirketimizin imalatını yapmış olduğu ürünleri Ofiste sosyal medya ve telefondan pazarlamasını yapabilecek, kadın çalışma arkadaşı aranıyor.Ücret: Maaş + Pirim Şeklindedir.

1 hafta önce

Pizza Ustası

Bitez Otel Seaside - Ankara

Bodrumda bulunan otelimize İtalyan mutfağında tecrübeli Pizza Ustası aranıyor.Konaklama otelde

1 hafta önce

Aşçı

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Ankara

Ofisimizde yemek,çay ve temizlik işlerine bakabilecek,yoğun tempoya ayak uydurabilecek bayan eleman aramaktayız.35-45 yaş aralığı tercihimizdir.

1 hafta önce

Sekreter

Asya Trafik Sinyalizasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş - Ankara

Firmamızda çalışmak üzere kadın Sekreter arıyoruz.

1 hafta önce

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

ERKEK ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

ERN GÜVENLİK VE KORUMA HİZ.LTD.ŞTİ. - Ankara

BEYTEPE BÖLGESİNDE Kİ SİTE PROJEMİZDE AKŞAM VARDİYASINDA (14/34 SİSTEMİ) ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 45-50 YAŞ ARALIĞINDA EMEKLİ ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI ERKEK PERSONELLER ALINACAKTIR. MAAŞ: 2450 TL + YEMEK

2 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mazi Butik - Ankara

E-ticaretin ve modanın birlikte olduğu Mazi Butikte senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. - E-Ticaret konusunda kariyer hedefliyorsan,- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekip olarak çalışabilecek,- Kargolama işlemlerini dikkatli bir şekilde sonuçlandırabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

2 hafta önce

Boya-Kaplama Kalite Kontrol Sorumlusu

Vega Analiz Denetim Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Ankara

Boya-Kaplama Kalite Kontrol Sorumlusu- Savunma ve Havacılık Sanayi sektörlerinde çalışmış,- Kaplama ve Boya uygulamaları konularında bilgi sahibi,

2 hafta önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Ankara

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamıza kadın Satış Danışmanı arıyoruz.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Çözüm Kontrol Analiz ve Mühendislik Hiz İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz elektrik ölçümleriyle ilgili keşif (gerektiğinde tanıtım ve satış), periyodik muayene, ölçüm ve raporlandırma yapmak,Ölçüm ve raporlandırma sonucunda gerektiğinde ilgili müdahaleleri yapmak / yaptırmak üzere firmamızda çalışmak için kadın Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Mart Teknoloji - Ankara

Firmamızın Kızılay ofisinde görevlendirilmek üzere Telefon Satış Temsilcileri aranmaktadır.Mesai saatleri sabah 09:00 akşam 18:00 arasıdır. Pazar günleri tatildir.

2 hafta önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamıza kadın Masöz aranmaktadır.

2 hafta önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Ankara

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

2 hafta önce

Asistan

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Ankara

Firmamız Yönetim Kurulu Başkanı için özel Asistan pozisyonuna istihdam yapılacaktır.

2 hafta önce

Proje Teknisyeni

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Ankara

İnşaat elektrik pano projeleri okuyup, keşif malzeme listesi çıkartarak maliyet oluşturmada görev alacak Proje Teknisyeni arıyoruz.

2 hafta önce

Teknik Ressam

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Şirketimizde çalışmak üzere Teknik Ressam arıyoruz.Özellikle Jeotermal Enerji Santrallerinin mekanik projelendirmesi olmak üzere, endüstriyel tesislerin mekanik projelerinin hazırlanmasıP&ID ile başlayıp, layout, ekipman yerleşimi, borulama, izometrik çizim hazırlama, yapısal çelik imalat çizimleri hazırlama, konularında projelerin ihtiyaçlarını karşılamakStres ve akış analizleri için gerekli modelleri hazırlamakGerekli dokümantasyonun üretilmesi

2 hafta önce

Hemşire

Analist İsg Eğitim Sağlık Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Ankara

Adana, Alanya, Antalya, Ankara, Aydın, Kuşadası, Balıkesir- Ayvalık, Balıkesir-Edremit, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Avrupa-Anadolu Yakası, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla-Bodrum, Muğla-Fethiye, Malatya, Mersin ve Samsun illerinde çalışacak Hemşire arıyoruz.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Durak Plus Gayrimenkul A.Ş. - Ankara

Ofisimiz temiz nezih bir ortamda bulunmakta olup, içerisinde temizlik ve çay servisi gibi faaliyetlerle ilgilenebilecek kadın eleman aranmaktadır.

2 hafta önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Ankara

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

2 hafta önce

Elektrik Pano Montaj İşçisi

Nur Işıklar Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arıyoruz.

2 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Ankara

J.O. DREAMS YÖNETİM FİRMASIFirmamızda görevlendirilmek üzere şirketimizin Yönetim Departmanında çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.***Lojman veya kalacak imkanımız bulunmamaktadır.

2 hafta önce

Fotomodel

Fiyaka Ajans Fuar Tanıtım & Organizasyon Hizmetleri - Ankara

Çekilecek olan gelinlik katalog çekimlerine kadın Modeller aramaktayız.

2 hafta önce

Ankara İşkur İş İlanları

Ülkemizin başkenti Ankara, her alanda olduğu gibi istihdam alanında da en önemli kentlerimizden biridir. Ankara iş ilanları, iş dünyasında olduğu kadar internet ortamında da ses getirmekte. Özellikle coğrafi konum açısından ülkemizin orta kısımlarında yer alması ve en gelişmiş metropollerden biri haline gelmesi, Ankara’yı istihdam açısından farklı kılmakta.
Ankara Açık İş İlanları
Anadolu’nun birçok kesiminden Ankara iş ilanları başvurusu için başkente akın eden binlerce kişi, Ankara’da çeşitli sektörlerde istihdam ediliyor. Türkiye’nin en büyük 100 üreticisi arasında onlarca Ankara kökenli firmanın olması da Ankara iş ilanlarının talep görmesinin altında önemli bir etken. Siz de Ankara iş ilanları arasından size uygun başvuruları değerlendirebilir, ülkemizin en büyük ve en gelişmiş 3 kentinden biri olan Ankara’da iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en popüler kenti olarak kabul edilen Ankara’da EÜAŞ, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, Aselsan Ankara A.Ş, ROKETSAN Ankara, OYAK Beton, HAVELSAN gibi büyük firmaların varlığı söz konusu. Bu ve bunun gibi firmaların açmış olduğu Ankara iş ilanları, gerçekten incelenmesi gereken ilanlar olarak dikkat çekiyor.

Ankara Geneli Sektörler