Ankara İş İlanları, Ankara'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ankara İş İlanları


Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kılıç Motel - Ankara

Havalananına yakın motelde tam zamanlı çalışacak Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

12 saat önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ankarada 3 farklı şubesi bulunan kurumumuza Özel Eğitim Alanı Öğretmeni, çalışma arkadaşları alınacaktır.

12 saat önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Doç Kids Bilim ve Sanat Akademisi San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Muzipo kids ümitköy şubemize çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenlik mezunu, çalışma arkadaşları aramaktayız.

12 saat önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Esra Yılmaz - Ankara

Beşiktaş ta Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize,Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, Bildirge ve Bordrolama süreçlerini yönetebilecek, Bayan lise mezunu Mali Müşavir/Mali Müşavir Stajyeri çalışma arkadaşları aranmaktadır.Not: Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi işe alım için

12 saat önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Smmm Hüseyin Küçükdemirci - Ankara

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarda değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Lütfen iş başvurularını bu ilana yapınız özelden arama yapmayınız.Tüm CVler tek tek incelenmektedir.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Trablus Tercüme ve Yayıncılık Ltd.Şti. - Ankara

Şirketimiz Taksimde Arap Ülkelerine İhracat yapan firmaların evrak takip işlemini yürütmekte ve tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.Ofisimize ; Kurumsal Firmalarla iletişim kurabilecek,Fotokopi, Yazıcı, Bilgisayar , Telefon gibi ofis araçlarının kullanımına hakimWord, Excell kullanmayı bilen,Ön Muhasebe Personeli Aranıyor.

2 gün önce

Elektrik Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ankara - Etimesgutta bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi OkulumuzaÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun;1. Elektronik Öğretmenliği/Eğitimi2. Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği3. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği/Eğitimi4. Telekomünikasyon Öğretmenliği

2 gün önce

Yönetici Asistanı

Bayrak Tekstil - Ankara

Bilişim, Güvenlik ve Teknoloji SistemleriFirmamız bünyesinde şirket sahibini asiste edecek sorumluluk almasını bilen kendinden emin cesur ve sahiplenme duygusuna sahip içten samimi dürüst fedakar diksiyonu düzgün bakımlı neşeli 30 ile 35 yaş arasında bayan Yönetici asistanı arıyoruz.NOT ÖN GÖRÜŞMELER ASİSTE EDİLECEK FİRMA SAHİBİ İLE TELEFON DA YAPILACAK OLUP OLUMLU OLAN ADAYLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYE DAVET EDİLECEKTİR.

2 gün önce

Asistan

Sürücüler İnşaat A.Ş. - Ankara

Şirketimizde tam zamanlı çalışacak Asistan arıyoruz.

2 gün önce

Lojistik Elemanı

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Ankara

Lojistik Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret +SSK +YolKart +Multinet +Haftalık Net 45 saat çalışma +Aylık 15 saat ücretli fazla mesai yapabilme imkanı +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ödüllendirme +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

3 gün önce

Kantin Görevlisi

Zavagar Karot - Ankara

Kantinimizde Saat 13:00 - 21:00 arası günlük yevmiye ile çalışacak bayan Kantin Görevlisi alınacaktır .Yol ve Yemek

3 gün önce

Müzik Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ankarafen eğitim kurumları ilkokulumuzda Öveçler ve mMamak şubelerimizde çalışacak Müzik Öğretmeni aramaktayız.

3 gün önce

Tezgahtar

Bzn Ayakkabı - Ankara

Tezgahta çalışacak tecrübeli tecrübesiz bayan eleman aranıyor.Ssk yol mevcuttur.

3 gün önce

Sınıf Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ankarafen Eğitim Kurumları İlkokullarımızda çalışmak üzere deneyimli Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.

3 gün önce

Şube Müdürü

Pr Partners Media Group - Ankara

ANKARA, ANTALYA,ESKİŞEHİR başta olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Şube Satış Müdürü alınacaktır.İş tanımı :Sorumlu olduğu alana tam hakim olabilmek,Yeni müşteriler kazanmak ve ekiple birlikte var satışı olanı yükseltmek,Günlük ciroları hesaplayıp genel merkeze eksiksiz raporlama yapmak,Sosyal haklar; - Ticket 400 TL -Haftada 1 gün izin, -Sgk, -Lojman,

4 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Deyta Reklam Organize Matbaacılık - Ankara

Kartvizit, magnet, broşür vb tasarımlarını yapıp baskıya uygun hale getirmekten sorumlu olacak Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Turmen Smmm Ltd. Şti - Ankara

Mali Müşavirliğini yaptığımız firmaya yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 gün önce

Kasap

Sophia Otelcilik İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Kasabımızda çalışacak güvenilir ve deneyimli Kasap Ustası aranıyor.

4 gün önce

Gıda Mühendisi

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Catering firmamızda çalışacak Gıda Mühendisi arkadaş arıyoruz.

4 gün önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Ankara

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

4 gün önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Ankara

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

4 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Ankara

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

4 gün önce

Ziraat Mühendisi

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarı - Ankara

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarında çalışacak Ziraat Mühendisi alınacaktır.

4 gün önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Ankara

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

4 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Ankara

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Mamak Reyyan Anaokulu için tecrübeli Anaokulu (Okul Öncesi) Öğretmeni aramaktayız.

4 gün önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Ankara

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Ankara

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Ankara

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

4 gün önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Aklife Gıda Turizm Eğlence İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ankara

AKLAR GIDA- İnsan Kaynakları Elemanıİş AçıklamasıKurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

4 gün önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Ankara

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

4 gün önce

Ankara İşkur İş İlanları

Ülkemizin başkenti Ankara, her alanda olduğu gibi istihdam alanında da en önemli kentlerimizden biridir. Ankara iş ilanları, iş dünyasında olduğu kadar internet ortamında da ses getirmekte. Özellikle coğrafi konum açısından ülkemizin orta kısımlarında yer alması ve en gelişmiş metropollerden biri haline gelmesi, Ankara’yı istihdam açısından farklı kılmakta.
Ankara Açık İş İlanları
Anadolu’nun birçok kesiminden Ankara iş ilanları başvurusu için başkente akın eden binlerce kişi, Ankara’da çeşitli sektörlerde istihdam ediliyor. Türkiye’nin en büyük 100 üreticisi arasında onlarca Ankara kökenli firmanın olması da Ankara iş ilanlarının talep görmesinin altında önemli bir etken. Siz de Ankara iş ilanları arasından size uygun başvuruları değerlendirebilir, ülkemizin en büyük ve en gelişmiş 3 kentinden biri olan Ankara’da iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en popüler kenti olarak kabul edilen Ankara’da EÜAŞ, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, Aselsan Ankara A.Ş, ROKETSAN Ankara, OYAK Beton, HAVELSAN gibi büyük firmaların varlığı söz konusu. Bu ve bunun gibi firmaların açmış olduğu Ankara iş ilanları, gerçekten incelenmesi gereken ilanlar olarak dikkat çekiyor.

Ankara Geneli Sektörler