Ankara İş İlanları, Ankara'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ankara İş İlanları


Forklift Operatörü

Murat Tiritoğlu İnşaat ve Malzemeleri Tic San A.Ş. - Ankara

İnşaat Malzemesi ve Sac İndirmesi ve yüklemesi yapacak gelen tırları boşaltacak Forklift Operatörü alınacaktır.

1 gün önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Ankara

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

1 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Aydın Smart Kids Academy - Ankara

Tercihen üniversite, lise ilgili bölümlerinden mezun Tercihen en az 2 yıllık tecrübeli,Bireysel ve mesleki gelişimi önemseyen,Çocuk odaklı çalışabilecek, örnek oluşturacak,Takım çalışması becerisine sahip,Birlikte çalıştığı arkadaşlarının gelişimine katkı sağlayabilecek,Her zaman bakımlı ve güler yüzlü olabilecek,İşini severek yapacak,Performans odaklı çalışabilecek,Veli iletişimi kurabilecek gerektiğinde tüm etkin iletişim yollarını kullanabilecek.Dikmen, Çankaya; Ayrancı Bölgesinde oturanSigara kullanmayanEleman alımı yapılacaktır.

2 gün önce

Sağlık Personeli

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Ankara

Sağlık Alanında Almanya da İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanya da İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Sağlık Personelleri aranmaktadır.Konum;Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

2 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Bankofis Ankara Sanal Ofis Hipokrat Yemini - Ankara

Firmamız bünyesinde Ankara da ikamet eden tam zamanlı çalışabilecek aşağıdaki özellikler sahip çalışma arkadaşı aramaktayız;Sevgilerimizle,Bankofis

2 gün önce

Avukat

Safa Hukuk Ofisi - Ankara

Safa Hukuk ofisi LLC yurtdışı menşeli hukuk ofisi olup T.C. İstanbul-Tekirdağ Malkara Ankara Malatya ofislerimizde tevkil ile partner olarak Avukat ekip arkadaşları arıyoruz.Kendi ofisi olup ilave işlerde partner aramaktayız.

2 gün önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Gençler Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Sipariş üzerine ölçülü işler yapan firmamıza iş üretebilen Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.

2 gün önce

Revolver Torna Tezgâhı Ayarcı Operatörü (Metal İşçiliği)

Piarpi Havuz Sauna San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Revolver Torna ustası operatörü

2 gün önce

Yazılım Geliştiricisi

Bankofis Ankara Sanal Ofis Hipokrat Yemini - Ankara

Hazır ve Sanal Ofis sektöründe ürün geliştiren startup firmamız Bankofis yazılım ekibine destek vermek üzere;- Yeni mezun; part time veya full time çalışacak yazılımcı arıyoruz.- 4 yıllık lisans mezunu olma şartı mevcuttur.Not: Remote çalışma seçeneğimiz mevcuttur.

2 gün önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Ankara

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

2 gün önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Tayfun Otomotiv Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Ankara

İnternet satışlarını koordine edebilecek sosyal medya ile arası iyi takım arkadaşı aramaktayız

3 gün önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Rota Mali Müşavirlik - Ankara

Müşavirliğini yaptığımız Dikmen (Akpınar Mah) faaliyet gösteren inşaat şirketimiz için Muhasebe Finans Birimine (İnsan Kaynakları Sürecini de yönetebilecek) personel alınacaktır.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Ankara

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Ankara

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

4 gün önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

4 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Biçerler Grup İnşaat Tic Ltd Şti - Ankara

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Eryamandaki firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri haftaiçi 08:30 - 18:00 Cumartesi 15:00dır.Metromall Avmye yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Betpom Makina San Tic Ltd Şt - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Çevre Mühendisi

Uygar Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Ağırlıklı olarak Gebze / Kocaeli bölgesindeki organize sanayi bölgeleri olmak üzere, faaliyet durumuna göre Türkiye genelinde çöp kamyonlarımız ve lisanslı araçlarımız ile atık yönetimi hizmeti vermekteyiz. Firmamızda bu doğrultuda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip, bize katılarak firmamızı daha ileriye taşıyacak Çevre Mühendisi personele ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Ankara

Kendi alanında lider ve sektöründe öncü bebek beslenme ürünleri için, Bölge Satış Temsilciliği pozisyonuna bağlı olarak çalışacak potansiyel enerjisi ve yetkinlikleriyle şirketimize değer katacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Kendi bölgesi ile ilgili ticari performans hedeflerini gerçekleştirmek, Rut planı dahilinde medikal kanallarda satış ziyaretinde bulunmak, Satış politikalarına ve stratejilerine göre belirlenen uygulamaların ilgili müşterilere aktarımını sağlamak,Mevcut müşterilerle ilişkilerimizin sağlıklı ve düzenli biçimde sürmesini sağlamak, firmayı satış noktalarında temsil etmek, Faaliyetleri ve bölgesi ile ilgili araştırma ve analizleri yapmak ve raporlamak.

1 hafta önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Ser-Tur Oto Hizmet Birimleri - Ankara

Çanakkale merkezdeki iş yerimizde çalışmak üzere Oto Bakım Onarımcısı alınacaktır.

1 hafta önce

Sekreter

İron Grup Çelik San Tic Ltd Şti - Ankara

Ankara Gaziosmanpaşa Mahallesinde bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.Fotoğrafsız Cvler dikkate alınmayacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Steel Savunma Cam Metal İnş San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özyurt Silah San A.Ş. - Ankara

Savunma Sanayi alanında faaliyet gösteren Silivrideki fabrikamızda mutfak alanında çalışmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Fabrikamızda ortalama 15 çalışan bulunmaktadır. Çay/kahve servisi, mutfak ve ofis temizliği yapılacaktır.Çalışma saatlerimiz 09:00/18:00dir. ***Mutfak personelinin 1 saat önce (08:00) gelip ofis temizliği yapması gerekmektedir***

2 hafta önce

Bellboy

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Ankara

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km. mesafede bulunan otelimiz için bellboy görevi yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Klima İmalat ve Montaj Elemanı

Arya Grup Isıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Klima İmalat ve Montaj Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Marketing Sales Manager

Odak Enerji Proje Yönetim San Tic A.Ş. - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Müdürü aramaktayız.Firmamız uygulamadan doğan gereksinimleri dikkate alıp, mühendisliğin gerektirdiği çözümleri üreterek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğrultusunda, teknolojik yenilik ve gelişmelere açık, ihale, uygulama ve montaj aşamalarında mükemmel bir uyum ve düşük maliyetli, hatasız sonuçlar ortaya çıkaracak doğaya saygılı projeler üretiyor.Alman standartları ile kalitelendirilmiş tüm ekibimiz ve ekipmanlarımız ile ülkemiz şartlarına optimize edilmiş en verimli ges santrallerini kurmaktayız.

2 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Uca Otomotiv Lastik San ve Tic Ltd Şti - Ankara

İvedik OSB deki otopratik şubemize Mekanik Bakım Onarımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

CNC Kayar Otomat Operatörü

Özyurt Silah San A.Ş. - Ankara

·CNC kayar otomat tezgâhının ayarını yapıp, çalıştırma,·CNC torna ve kayar otomatları programlama ve teknik resim okuma,·Görevli olduğu aksiyonları Kalite güvence prosedürleri ve süreçlerine bağlı kalarak gerçekleştirilmesi

2 hafta önce

Elektrik Teknikeri

Avzer Güvenlik Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Bilişim ve Güvenlik sektöründe hizmet veren firmamıza zayıf akım (kamera, yangın, hırsız alarmı) konularında deneyimli Elektrik Teknikeri alınacaktır.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Ankara

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede bulunan otelimiz için Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Ankara İşkur İş İlanları

Ülkemizin başkenti Ankara, her alanda olduğu gibi istihdam alanında da en önemli kentlerimizden biridir. Ankara iş ilanları, iş dünyasında olduğu kadar internet ortamında da ses getirmekte. Özellikle coğrafi konum açısından ülkemizin orta kısımlarında yer alması ve en gelişmiş metropollerden biri haline gelmesi, Ankara’yı istihdam açısından farklı kılmakta.
Ankara Açık İş İlanları
Anadolu’nun birçok kesiminden Ankara iş ilanları başvurusu için başkente akın eden binlerce kişi, Ankara’da çeşitli sektörlerde istihdam ediliyor. Türkiye’nin en büyük 100 üreticisi arasında onlarca Ankara kökenli firmanın olması da Ankara iş ilanlarının talep görmesinin altında önemli bir etken. Siz de Ankara iş ilanları arasından size uygun başvuruları değerlendirebilir, ülkemizin en büyük ve en gelişmiş 3 kentinden biri olan Ankara’da iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en popüler kenti olarak kabul edilen Ankara’da EÜAŞ, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, Aselsan Ankara A.Ş, ROKETSAN Ankara, OYAK Beton, HAVELSAN gibi büyük firmaların varlığı söz konusu. Bu ve bunun gibi firmaların açmış olduğu Ankara iş ilanları, gerçekten incelenmesi gereken ilanlar olarak dikkat çekiyor.

Ankara Geneli Sektörler