Ankara İş İlanları, Ankara'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Ankara İş İlanları


Yazılım Geliştirme Uzmanı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

3 gün önce

Ofis Sekreteri

Yolcu İnşaat - Ankara

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri aramaktayız.

3 gün önce

Kurye

Taşdemir Paketleme - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek için Kurye aramaktayız.

3 gün önce

Ütücü

Mr Jeff Kuru Temizleme - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ütücü aramaktayız.Çamaşırhane de ütü yapacak,Paketleyip hazır hala getirecek,Çamaşır yıkama işlemlerinden sorumlu,Dükkan temizliğinden de sorumlu olabilecek.

3 gün önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Ankara

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

3 gün önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Gazi Yayıncılık - Ankara

Firmamız bünyesinde telefonla dergi aboneliği yapabilecek ÇAĞRI MERKEZİ TECRÜBESİ OLAN iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, kendisine güvenen, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı çalışabilecek bay bayan eleman arıyoruz.Asgari Ücret+Prim+Sigorta+YemekHafta İçi 5 Gün 09:00-17:30*Cumartesi Yarım Gün (10:00-14:00)*Pazar Tatil

3 gün önce

Mobilya Ustası

Aral Ofis Mobilyaları - Ankara

Güngörende bulunan kurumsal Ofis Mobilyaları firmamıza imalatta çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.

3 gün önce

Sekreter

Yeni Vizyon Okulları - Ankara

Okulumuzun için Sekreter aramaktayız.

3 gün önce

Garson

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Garson aranmaktadır.

3 gün önce

Anaokulu Müdürü

Yedirenk Anaokulu - Ankara

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Müdürü aramaktayız.

3 gün önce

Sekreter (Order Taker)

Megapol Turizm İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 gün önce

Muhasebe Yardımcısı

Smmm Süleyman Bayindir - Ankara

Ofisimizde çalışacak yetiştirilmek üzere Muhasebe Yardımcısı alınacaktır.

3 gün önce

Kumaş Planlama Sorumlusu

Stil Giyim San ve Tic A.Ş. - Ankara

Üretimi gelen modelin pastalını çalıştırarak birim sarfını çıkartmak, maliyetlerini kontrol etmekMüşteriden gelen tahmini adetlere göre, tahmini ham kumaş, yaka, triko, dokuma garni, ribana, ekstrafor vb. malzemelerin gerekli ihtiyaç planlamalarını yapmak, müşteri temsilcisi onayından sonra üretim planlama sorumlusuna ve kumaş satın alma sorumlusuna vermek.Siparişin adedi netleştiği zaman siparişleri revize etmek ve gerçek siparişleri oluşturmakSiparişlerin üzerine süreç planına uygun şekilde istenen tarihleri yazarak üst yönetimden onay aldıktan sonra ilgili bölümlere iletmek, termin ve fiyat istemek.Siparişe göre boya talimatlarını hazırlamak, süreç planlarına uygun şekilde istenilen tarihler yazılarak üst yönetim onayı sonrası ilgili bölümlere iletmek, termin ve fiyat istemek.Konfeksiyon siparişlerini açmakKesim pastallarını kontrol etmek, gramaj artışını veya düşüşlerini sorgulamak, sorun varsa kumaş sorumlusuyla ve müşteri temsilciyle konuşarak nedenini araştırmak, sorunun sebebini netleştirmek,

4 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Soylu Hırdavat Elektrik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Ankara

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Sosyal Bilgiler Öğretmeni alınacaktır.

4 gün önce

Stajyer (Öğrenci)

Doru Kırtasiye - Ankara

Kırtasiyemize bayan Stajyer Grafiker aramaktayız

4 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Keya Real Estate - Ankara

Kurumsal bir kimlik altında özgürce çalışmak isteyen,Girişimci ruha sahip,Kendi işinin sahibi olmak isteyen,Eğitime ve gelişime açık,İnsan ilişkileri kuvvetli,Sosyal yönü güçlü, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi,Kurumsal bir çerçevede tanınmış ve saygın bir ofiste mesai sistemiyle değil kendi işi gibi çalışmak isteyen,Öğrenciliği devam edip; kariyerine yön vermek isteyen,Emekli olup üretmeye devam etmek isteyen,Hayat standartlarını yükseltmek isteyenTAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 hafta önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Ankara

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Teknik Eleman

Ekc Grup Endüstriyel Klima San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman alınacaktır.

1 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Ankara

Balık Ağı imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri : 08:30- 18:30 1 saat mola (30dk.yemek 15+15 çay molası) Cumartesi yarım gün.

1 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Ankara

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Müdürü

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Ankara

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• Satış stratejilerini belirleyip, politikaları oluşturabilecek• Şirketimizin Pazarlama Departmanı bünyesinde, tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetleriSatış ve Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Ankara

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Aytaç Oto - Ankara

İş yerimizin satış ofisine ön muhasebe bilen veya yetiştirilmek üzere bayan personel arkadaş aramaktayız.

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Ankara

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Ankara

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Mh Yazılım & Akademik Danışmanlık - Ankara

Edirnede bulunan ofisimizde yer alan akademik danışmanlık şirketinde müşterilerimiz ile yazarlarımız arasında köprü görevi görecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

1 hafta önce

Elektrik Ustası

Heskar İnşaat Elektirik San Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Ustası aranmaktadır.Çalışma saatleri :08:00-18:00

1 hafta önce

Depo Elemanı

Borel Kablo ve Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.Raf düzenlemek ve istiflemek,Ürünün kontrollü yüklenmesi ve indirilmesi,Depo düzeni ve mağazadan gelecek talepleri karşılama,ürünleri hazırlama ve satış elemanlarına kontrollü teslim etmek.

1 hafta önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Ankara

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

1 hafta önce

Ankara İşkur İş İlanları

Ülkemizin başkenti Ankara, her alanda olduğu gibi istihdam alanında da en önemli kentlerimizden biridir. Ankara iş ilanları, iş dünyasında olduğu kadar internet ortamında da ses getirmekte. Özellikle coğrafi konum açısından ülkemizin orta kısımlarında yer alması ve en gelişmiş metropollerden biri haline gelmesi, Ankara’yı istihdam açısından farklı kılmakta.
Ankara Açık İş İlanları
Anadolu’nun birçok kesiminden Ankara iş ilanları başvurusu için başkente akın eden binlerce kişi, Ankara’da çeşitli sektörlerde istihdam ediliyor. Türkiye’nin en büyük 100 üreticisi arasında onlarca Ankara kökenli firmanın olması da Ankara iş ilanlarının talep görmesinin altında önemli bir etken. Siz de Ankara iş ilanları arasından size uygun başvuruları değerlendirebilir, ülkemizin en büyük ve en gelişmiş 3 kentinden biri olan Ankara’da iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en popüler kenti olarak kabul edilen Ankara’da EÜAŞ, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, Aselsan Ankara A.Ş, ROKETSAN Ankara, OYAK Beton, HAVELSAN gibi büyük firmaların varlığı söz konusu. Bu ve bunun gibi firmaların açmış olduğu Ankara iş ilanları, gerçekten incelenmesi gereken ilanlar olarak dikkat çekiyor.

Ankara Geneli Sektörler