Amasya İş İlanları, Amasya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Amasya İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Amasya

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Amasya

Hukuk Büromuzda çalışmak üzere vasıflı vasıfısz bayan Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Maaş + Yemek + Prim + SGK + Günlük BonusÇalışma Saatleri; Sabah 09.00 Akşam 18.00

3 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ceviz Bilişim - Amasya

Ajansımıza Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ajansımızın portföyündeki müşterilerin sosyal medya hesaplarının takip edilmesi,İçerik ve sosyal medya stratejilerinin belirlenip geliştirilerek sosyal mecralarda öne çıkarma işlemi.

1 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Electron Digital Media - Amasya

Maltepede bulunan şirketimizin tele-satış ofisi için ;Tele-Satış Personeli aranmaktadır.İş Tanımı ;Şirketimiz bünyesinde bulunan müşterilerimizle iletişime geçip, yapmış olduğumuz digital reklam hizmetlerinin telefonla satışını gerçekleştirmek.

3 hafta önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Amasya

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

3 hafta önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Amasya

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Amasya

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Amasya

Gıda makineleri üretimi yapan fabrikamıza, Tornacı alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Lastik-Jant Servis Ustası

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Amasya

Michelin bayisinde çalışacak tecrübeli Lastik Ustası aranıyor.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Marmara Elektronik - Amasya

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Başakşehirde bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Personeli

Onkateknik Teknik Hırdavat San Tic Ltd Şti - Amasya

Cnc tezgahların kesici uçları üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Amasya

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Emir Öz Makina Çelik San Tic Ltd Şti - Amasya

Emir Öz Makinada çalışmak üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Esteasil Estetik Güzellik Merkezi - Amasya

İstanbulda estetik ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren öncü firmalardan biridir.

1 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Şirketimizde çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Amasya

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firmasıyız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

1 ay önce

Tekstil Makineci

Zeze Kostüm - Amasya

Kostüm dükkanımıza tadilat ve dönemsel üretimler ile ilgilenecek Tekstil Makineci aramaktayız.

2 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Amasya

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Marangoz

Azur Resort Spa Otel - Amasya

Alanya Payalarda bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Mobilya ve Marangoz Ustası aramaktayız Alanyadan gelecekler için servis şehir dışından gelecekler için lojman mevcuttur.

1 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamızda çalışacak, Sevkiyat Görevlisi ehliyetli ve SRC belgeli olması önceliklidir

2 ay önce

Amasya İşkur İş İlanları

İş aramaktan ve işsizlikten sıkıldınız; fakat henüz aradığınız işi bulamadınız mı? Merak etmeyin, artık siz de en kaliteli ve en büyük firmalardan birinde çalışabilecek, kariyer hedefleri belirleyerek önünüze bakabileceksiniz. Tüm illerde olduğu gibi Amasya iş ilanlarında da bizi tercih etmekten asla pişman olmayacak, Amasya’nın en büyük ve en önemli şirketlerinin açmış oldukları ilanlara Amasya iş ilanları kategorimizden erişebileceksiniz.
Amasya Açık İş İlanları
Amasya iş ilanları arasında tekstil, inşaat, gıda, tarım, hayvancılık, sanayi, finans, hizmet ve otomotiv sektörlerine ait firmaların yoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra başka alanlarda çalışmak için diğer firmaların Amasya iş ilanları kategorisindeki özel ilanlarına göz atabilirsiniz. Sigortalı, dolgun ücretli ve kaliteli işlerde çalışmak istiyorsanız Amasya iş ilanları kategorimizi baştan aşağı incelemenizi tavsiye edebiliriz. Siz de birçok işçi adayı gibi hayallerinizi bizimle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Amasya Geneli Sektörler