Amasya İş İlanları, Amasya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Amasya İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Amasya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Amasya

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Amasya

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Amasya

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Yurt Müdürü

Gülhanım Kız Yurdu - Amasya

Öğrenci işleri ile ilgilenecek Sorumlu Müdür alınacaktır.

2 hafta önce

Amasya İşkur İş İlanları

İş aramaktan ve işsizlikten sıkıldınız; fakat henüz aradığınız işi bulamadınız mı? Merak etmeyin, artık siz de en kaliteli ve en büyük firmalardan birinde çalışabilecek, kariyer hedefleri belirleyerek önünüze bakabileceksiniz. Tüm illerde olduğu gibi Amasya iş ilanlarında da bizi tercih etmekten asla pişman olmayacak, Amasya’nın en büyük ve en önemli şirketlerinin açmış oldukları ilanlara Amasya iş ilanları kategorimizden erişebileceksiniz.
Amasya Açık İş İlanları
Amasya iş ilanları arasında tekstil, inşaat, gıda, tarım, hayvancılık, sanayi, finans, hizmet ve otomotiv sektörlerine ait firmaların yoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra başka alanlarda çalışmak için diğer firmaların Amasya iş ilanları kategorisindeki özel ilanlarına göz atabilirsiniz. Sigortalı, dolgun ücretli ve kaliteli işlerde çalışmak istiyorsanız Amasya iş ilanları kategorimizi baştan aşağı incelemenizi tavsiye edebiliriz. Siz de birçok işçi adayı gibi hayallerinizi bizimle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Amasya Geneli Sektörler