Amasya İş İlanları, Amasya'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Amasya İş İlanları


Fastfood-Otomat Bölge Sorumlusu

Izmir Gıda Otomat Sistemleri - Amasya

AMASYA BÖLGESİNDE 15. PİYADE ER EĞİTİM TUGAY KOM. İÇİNDE BULUNAN İŞLETMEMİZİN FASTFOOD VE OTOMAT BÖLÜMÜNÜN YÖNETİLMESİ ADINA EN AZ ÖN LİSANS MEZUNU, YÖNETİCİLİK KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİME SAHİP DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN, DİNAMİK, GÜVEN VE SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP, DİKKATLİ VE DÜZENLİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK İYİ DERECEDE MS OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN YÖNETİCİ VASFI OLAN BAY PERSONEL ARAMAKTAYIZ

1 ay önce

Fastfood Görevlisi

Izmir Gıda Otomat Sistemleri - Amasya

TERCİHEN AMASYA MERKEZ BÖLGESİNDE İKAMET EDEN 15. PİYADE ER EĞT. TUG.KOM. BULUNAN FAST FOOD NOKTALARIMIZDA ÜRÜN HAZIRLAMA SÜRECİNDE ÇALIŞABİLECEK EN AZ İLKOKUL MEZUNU, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN, DİNAMİK, TEMİZ VE TİTİZ GÜVEN VE SORUMLULUK BİLİNCİNE SAHİP, DİKKATLİ VE DÜZENLİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, BAY VE BAYAN PERSONELLER.

1 ay önce

Amasya İşkur İş İlanları

İş aramaktan ve işsizlikten sıkıldınız; fakat henüz aradığınız işi bulamadınız mı? Merak etmeyin, artık siz de en kaliteli ve en büyük firmalardan birinde çalışabilecek, kariyer hedefleri belirleyerek önünüze bakabileceksiniz. Tüm illerde olduğu gibi Amasya iş ilanlarında da bizi tercih etmekten asla pişman olmayacak, Amasya’nın en büyük ve en önemli şirketlerinin açmış oldukları ilanlara Amasya iş ilanları kategorimizden erişebileceksiniz.
Amasya Açık İş İlanları
Amasya iş ilanları arasında tekstil, inşaat, gıda, tarım, hayvancılık, sanayi, finans, hizmet ve otomotiv sektörlerine ait firmaların yoğunlukta olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra başka alanlarda çalışmak için diğer firmaların Amasya iş ilanları kategorisindeki özel ilanlarına göz atabilirsiniz. Sigortalı, dolgun ücretli ve kaliteli işlerde çalışmak istiyorsanız Amasya iş ilanları kategorimizi baştan aşağı incelemenizi tavsiye edebiliriz. Siz de birçok işçi adayı gibi hayallerinizi bizimle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Amasya Geneli Sektörler