Amasya Madencilik - Metalurji İş İlanları - Pro Kariyer

Amasya Madencilik - Metalurji İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fitness Eğitmeni

B-Fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi - Pendik - Amasya

Tecrübeli ya da tecrübesiz Fitness Eğitmeni arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Odak Risk Yönetimi İş Güvenliği Osgb Tic Ltd Şti - Amasya

Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.Özellikle OSGB sektöründe çalışmış olmak tercih sebebidir. Bakanlığın İSG KAtip sistemini takip edebilecek bir aday arıyoruz.Not: Hafta sonu çalışmamız yoktur.Not: Lütfen deneyimsiz ve başka alanlardan başvuru yapmayınız.

5 ay önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

6 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Seninay Tekstil Reklam San ve Tic A.Ş. - Amasya

Matbaa bilgisi olan Grafik Tasarımcısı ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Ekşioğlu Enerji San Tic A.Ş. - Amasya

Ekşioğlu Enerji olarak, Kuşadasında şirket ortağımız olan Ekşioğlu Blue Yapı&Tasarım A.Ş. için Sekreter/Asistan alımı yapılacaktır.

5 gün önce

Muhasebe Uzmanı

Global Cpa Serbest Mali Müşavirlik Ltd Şti - Amasya

Mali Müşavirlik ofisi bünyesinde görev almak üzere Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Ufuk Çay Muhasebe Bürosu - Amasya

Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Teknik Eleman

Kardeşler Teknik - Amasya

Elektrik ve mekanik işinde çalışmış / yetiştirilmek üzere Teknik Eleman aranmaktadır.

2 ay önce

Merchandiser

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San Tic A.Ş. - Amasya

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San. Tic. A.Ş’ de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterleri sağlayacak “Merchandiser/Müşteri Temsilcisi” ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Fotogrametrist

Pelit Mimarlık Mühendislik Ltd Şti - Amasya

Fotogrametri Operatörü (Fotogrametrist) aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

İndemo İnşaat Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Çengelköy Üsküdarda bulunan Vitra mağazamıza banyo ve mutfak ürünlerinin (seramik dahil) satışını yapabilecek, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, giyimine önem veren, 20-25 yaş aralığında BAYAN Satış Temsilcisi aramaktayız.(İşyerine yakın kişiler önceliklidir.)

1 ay önce

Tekstil Mühendisi

Halmer Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Dokuma kumaş boya baskı tesisimiz için Tekstil Terbiye Mühendisleri aranmaktadır.

2 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Erciyes Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Acenta tecrübesi olan , uçak bileti ve tatil oteli satışı konusunda deneyimli Seyahat Acentası Satış Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Dr Cleanse Güzellik Merkezi - Amasya

Firmamızda çalışmak üzere Güzellik Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Karton Ajans Dijital Matbaacılık Tic ve San Ltd Şti - Amasya

Sosyal medya uygulamalarına ve yönetimine hakim, yönetsel becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın Sosyal Medya Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Başarı Emlak - Amasya

Emlak firmamızda çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. İlk giriş maaş 2200 TL +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal Çalışma saatlerimiz: Sabah 08:30 Akşam 18:00 Cumartesi 13:00 kadar.Çalışma alanımız, benzin istasyonu değil, ofis büro ortamıdır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Amasya

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Satış Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

1 ay önce

Sekreter

Jovani Stone Mermer Madencilik Dış Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Gelen misafir ve müşterilerin ilgili bölümlere yönlendirilmesi ,Yönetim Kadrosunun günlük ajandalarının takibi ,Gelen ve giden kargoların takibi yapabilecek ,Misafir ve müşteri ikram ve servis konularında genel hizmet kadrosuna destek verecek.

2 ay önce

Kaynakçı

Ah & Met Asansör San ve Tic Ltd Şti - Amasya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aranmaktadır.Çalışma saatleri : 08.00 - 18.30Hafta sonu Tatili : C. tesi - PazarServis İmkanı : Vardır

4 ay önce

Amasya Geneli Sektörler