Amasra İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Amasra İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Doktor

Ab-ı Deva Doğal Tedaviler - Amasra

Sağlık Bakanlığı onaylı Getat kliniğinde çalışmak üzere Doktor aramaktayız.

8 ay önce

Sanayi Bölgesi Bay Danışma Görevlisi / Tuzla Orta Mh

VİZYON VİP - Amasra

Tuzla, orta mh, organize sanayi bölgesi projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-45 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 3 gece 1 gün izin ile çalışacak, bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Güvenlik Kursuna Yazılmamış yada Yazılmış Ortaokul/İlköğretim Mezunu Olması Zorunludur Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Amasra

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan 4 yıldızlı otelimizin ön bürosunda misafir karşılama, uğurlama ve faturalama işlemlerini yapacak Resepsiyonist takım arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Garson

Maltepe gıda - Amasra

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

1 yıl önce

Web Developer

Korel Yazılım Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Amasra

İzmir Konak lokasyonunda bulunan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Web Developer aranmaktadır.Bağlı olarak çalıştığı firmanın/kurumun ihtiyaçlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapıp, bilişim çağının getirdiği teknolojik gelişmelere bağlı projeler/yazılımlar hazırlamak.İş Türü: Tam zamanlı

6 gün önce

Aşçı Yardımcısı

Uçar Grup Gıda Tekstil Turizm Tic Ltd Şti - Amasra

Ankara Altındağ daki 3 yıldızlı hotelimizde görev almak üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

3 gün önce

Satış Müdürü

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Amasra

2019 yılında kurulan ve Nippon Sigorta acenteliği ile faaliyete başlayan Hami Sigorta, sırasıyla Axa, Allianz ,Groupama, Mapfre ve Anadolu Sigorta yetkili acenteliklerini de portföyüne eklemiştir.Köklü sigortacılık geleneği ile yenilikçi bir anlayışı birleştiren HAMI SİGORTA güçlü sermaye yapısı, eğitimli insan kaynağı ve çözüm ortağı olduğu Sigorta Şirketleri ile birlikte sunduğu etkin hizmetlerle kişi ve kuruluşların değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak 2019 yılından bu güne kadar özel çözümler üretmektedir.Uzmanlaşan tecrübeli kadromuzla,100 den fazla müşterimizin kurumsal ihtiyaçlarına çözüm üreterek,risk analizlerini değerlendirip özgün sigorta ürün ve hizmetlerimizle, sektörde markalaşma yolunda ilerlemekteyiz.Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış Pazarlama Müdürü ve Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

11 ay önce

Acil yatılı-yatısız bay bahçıvan personeli / sultanbeyli kurtköy

VİZYONVİP - Amasra

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, YENİŞEHİR MH PROJE İSMİ: MERKEZİMİZE EN AZ 1 YIL HAVUZ TEMİZLİK VE GENEL TEMİZLİK'DEN ANLAYAN VE AĞIRLIKLI OLARAK BAHÇE İŞİNDE ÇALIŞÇAK DENEYİMLİ BAY BAHÇIVAN PERSONELİ ARIYORUZ PENDİK BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA MERKEZİMİZE GELEBİLCEK OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞK PROJELER DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 25-41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR VE RESMİ TATİLLER İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 3000TL MAAŞ + ÜCRETSİZ LOJMAN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ NİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Amasra

Part Time Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Teknikeri

Asya Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş - Amasra

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

9 ay önce

Eğitim Satış Danışmanı

Dual Akademi Özel Eğitim ve Danış Hiz Ltd Şti - Amasra

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimlerin tanıtım, sunum ve satışının gerçekleşmesi,reklam, mail ve telefon ile gelen Potansiyel Müşteri Bilgi Taleplerine telefon ve mail ile dönüş yapmak,satış ekibi ile entegre çalışmak,DUAL AKADEMİ EĞİTİM KURUMUNDA, telefon ile müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetmek üzere görevlendirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Amasra

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Atlas Mobilya ve Kaplama San ve Tic Ltd Şti - Amasra

Orman ürünleri(Kereste,Mdf vs) Perakende Ve Toptan ticaretini yapan işletmemize iyi derece Bilgisayar kullanımı olan hazırlanan kaynak verileri ( kayıt formları üzerinden programa) derleyip veri kayıtlarını yapabilecek Veri Giriş Operatörü aranmaktadır.Görüşmeler yüz yüze yapılacak.

5 gün önce

Muhasebe Personeli

Alpella Mobilya Malzemeleri San Tic A.Ş. - Amasra

Alpella Mobilya da çalışmak üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

9 ay önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Amasra

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

9 ay önce

Yazılım Mühendisi

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Amasra

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Teknik Ressam

Gürsoy İnşaat Proje Yönetimi A.Ş. - Amasra

Teknik Ressam* Tekla structures programı ile, mimarisi ve veya statik projeleri gelen projelerin modellenmesi.* Parça resimleri, imalat resimleri ve montaj paftalarının hazırlanması.* Cnc plazma programlarının hazırlanması.* Kesim listelerinin hazırlanması.* Şantiyeden istenen revizyonların projeye işlenmesi, hakediş birimine bilgi verilmesi.

1 ay önce

Cafe Servis Personeli

Tiamo Eis Caffe - Amasra

Cafe Sektöründe Çalışmış Tecrübeli Tam Zamanlı Uzun Yıllar Beraber Çalışabileceğiniz Ekip Arkadaşları Arıyoruz.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Tpk Grup Medya Yayıncılık Tic Ltd Şti - Amasra

Firmamızda çalışmak üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.TV8.5 kanalına yapmış olduğumuz iŞ ve BAŞARI isimli programımız için Şişlideki ofisimizde telefon ile firmalarla iletişime geçip programımızın konseptini aktarıp bu firmalara çekim randevusu oluşturarak programımıza dahil edebilecek, ikna ve iletişim yeteneği yüksek ekip arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Teknik Destek Elemanı

Samsun Bilgisayar Hastanesi Tic Ltd Şti - Amasra

Bilgisayar Donanım,Yazılım ve OT&VT Sektöründe çalışacak Eğitim ve teknik destek verebilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Bartın Geneli Sektörler