Altınova İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Altınova İş İlanları


Temizlik Görevlisi

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Altınova

Fabrikamıza büro kısmına çay ve temizlik işlerinde çalışacak boş vakitlerinde mutfağa da yardımcı olacak orta yaşlarda eleman aranıyor.

7 ay önce

Web Master

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Altınova

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan E-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Yazılım Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Web Master / Yazılım Uzmanı arayışımız vardır.3500 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

8 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

2023 Kişisel Gelişim Kursu - Altınova

Lgs ye hakim yeni soru tarzlarını bilen Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Altınova

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan e-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Muhasebe Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Muhasebeci arayışımız vardır.2600 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

8 ay önce

Sekreter

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Altınova

Yeni açılan fabrikamıza bayan Sekreter arkadaş arıyoruz.Maaş Asgari +Yol

8 ay önce

Mesleki Yeterlik evrakına sahip Boru ustaları

Efe Makine - Altınova

Tersanenin boru işlerinde çalışacak Mesleki Yeterlilik (MYK) belgesi olan boru ustaları arıyoruz. İşe alınacak personel sayısı ; 10

8 ay önce

Tecrübeli

ÖZTOSUN CATERİNG - Altınova

Yalova Tavşanlı da bulunan Öztosun Catering firmasında çalışacak Tecrübeli Bulaşıkçı ve Erkek Garson elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Altınova

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

10 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Altınova

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İnternational Trading Organize Trans Nak ve Tic Ltd Şti - Altınova

Ön Muhasebe ve Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Beyaz Denim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Altınova

İhracat firmasına fason üretim yapan iş yerimize tam zamanlı , daha önce tekstil firmasında çalışmış Ön Muhasebe için takım arkadaşları aramaktayız.

10 ay önce

İdari İşler Müdürü

Boğaziçi Denizcilik San ve Tic A.Ş. - Altınova

Firmamızda çalışmak üzere tersane tecrübesi olan İdari İşler Müdürü aramaktayız.

10 ay önce

Araç Kabul Görevlisi

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Altınova

Türkiyenin önde gelen ekspertiz firmalarından biri olan umran oto ekspertiz firmasının Bayrampaşa şubesine yetiştirilmek üzere araç kabul ve rapor anlatım personelleri alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden online başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Garson

Erar Grup Lojistik Turizm Gıda San ve Tic A.Ş. - Altınova

Ortaköy Balmumcu Mahallesinde bulunan Republica Otel Cafeteryasına self servis çalısacak genç bayan Garson aranıyor .Sabah .07:00 Öğlen 15:00 çalışma saati

1 yıl önce

Paketleme Elemanı

Yk Tuna Yapı Kimyasalları - Altınova

“Paketleme Elemanı” arıyoruz.

1 yıl önce

Yalova Geneli Sektörler