Altındağ İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Altındağ İş İlanları


İnşaat Malzemeleri Satış Elemanı

Kayı Grup Teknik İnşaat San Tic Ltd Şti - Altındağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Malzemeleri Satış Elemanı alınacaktır.

2 gün önce

Yeni mezun avukat

Ege taşınmaz değerleme ve danışmanlık A.Ş - Altındağ

Ankara Çankaya’da bulunan Gayrimenkul Degerleme Şirketimizde tam zamanlı istihdam edilecek, yeni mezun avukat arayışımız bulunmaktadır. İlgilenenlerin CV sini deryabahar@outlook.com.tr adresine mail atmasını rica ederim.

1 ay önce

Garson

Otel - Altındağ

ULUSTA BULUNAN 4 YILDIZLI OTELİMİZE BAY BAYAN GARSON ARANIYOR ASGARİ ÜCRET SSK YEMEK 8 saat 05077179578

1 ay önce

Bayan garson aranıyor

Elifoğlu Sofrası - Altındağ

Ankara kızılaydaki aile lokantamıza tam zamanlı çalışacak bayan garson alınacaktır.

2 ay önce

İnşaat Sonrası Temizlik Personeli

Prolife Site Yönetimi Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Altındağ

Prolife Site Yönetimi Temizlik,Gıda,Peyzaj ,Organizasyon Sanayi ve Tic.Ltd. şirketimizin projelerinde inşaat sonrası temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere ; Temizlik Personeli istihdam edilecektir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Aden Akademi - Altındağ

Eğitim danışmanlığı yaptığımız kurumumuz için Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Euro 90 TV - Altındağ

Part time çalışacak Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Altındağ

Danışmanlığını yaptığımız otellerde görevlendirilmek üzere Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Banko Görevlisi

Penmed Sağlık Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Altındağ

Osmanbey de bulunan görüntüleme merkezimizde, Hastaları karşılayacak, tahsilat yapacak, ön muhasebe kayıtlarını tutacak bu alanda en az 2 yıl deneyimli Banko Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Altındağ

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulda görevlendirilmek üzere Rehberlik ve Psikolojik Danışman aranmaktadır. Davranış Psikolojisi dersi için PDR veya Psikoloji mezunu arkadaşlar aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Yabancı Öğrenci İşleri Danışmanı

Euro 90 TV - Altındağ

1-Yabancı öğrencilere bilgi verecek ve Türkiyede okumak isteyenlere danışmanlık yapıp kaydını alacak üniversiteye kayıt bilgilerini iletecek .Yurt dışı acenteler ve öğrencilere ulaşıp bilgilendirme tanıtım yapacak Yabancı Öğrenci İşleri Danışmanı ihtiyacımız var.Rusça-Arapça-İngilizce bilen tercih sebebidir. Full time iştir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Arthemis Arıtma Sistemleri - Altındağ

Çağrı merkezinde çalışacak bayan tecrübeli Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.Maaş +Yol +Prim

3 ay önce

Operasyon Yöneticisi

Ulusoy Team Temizlik İnş ve Tic Ltd Şti - Altındağ

2014 Yılından bu yana Temizlik Sektöründe hizmet veren firmamıza; Operasyon Yöneticisi alınacaktır.Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınmasının takip edilmesiDüzenli aralıklarla proje ziyaretleri gerçekleştirilmesi ve iş gelişim stratejileri oluşturulması ve raporlanmasıKendisine bağlı projeler ile ilgili olarak; puantaj çalışmalarının takibi, alış ve satış faturaları kontrol ve kesilmesi, gerekli olan virmanların gerçekleştirilmesi, bütçe yönetimi (bütçe oluşturma, revize, kontrol ve düzeltme), iş avansı yönetimi, sözleşme yenileme süreçlerini yönetmek,Operasyon süreçlerini ve müşteri ilişkilerini yönetmek,Portföye yeni müşteriler kazandırabilmek için potansiyel müşteriler için detaylı iş gücü analizi, keşif ziyareti yapılmasıTeklif hazırlama aşamasında, tüm kalemleri çalışarak fiyatlandırma yapılmasıKarlılığın maksimum seviyede tutulması ve maliyet yönetiminin etkinliğinin sağlanması takibiCiro artışı sağlayacak önerilerin geliştirilmesi ve uygulanmasının takip edilmesiPotansiyel müşteriler hakkında araştırma yapılması ve yeni pazarlar oluşturulması Hizmet denetim ve iyileştirmelerin yapılması,Bütçe ve ekip yönetiminin gerçekleştirilmesi,için Maaş + prim usulu çalışacak takım arkadaşları aramaktayız..

3 ay önce

Sekreter

Taha Arsa Ofisi - Altındağ

Avcılarda ki ofisimizde çalışacak en az lise mezunu ofis programlarını kullanabilen tesettürlü bayan Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Kafkas Grup Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Altındağ

Çorum ofisimiz için alanında yetkin ve çözüm odaklı, Reklam kampanyalarının web tasarımıyla ilgilenecek, Kurumsal web sitemizle ilgilenecek, Teknolojiyi yakından takip eden, Seo konusunda bilgi sahibi Web Tasarımcı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Halpek Yapı Malzemeleri - Altındağ

Logo programında ve inşaat malzemelerinde deneyimli acil Muhasebe Personeli aranıyor.

3 ay önce

Ürün Tanıtım Görevlisi

Olbia Medikal Ürünler Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Altındağ

Bölge bayiliğini yürütmekte olduğumuz diş hekimliği sektöründe (İmplant) Ürün Tanıtım Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ejder Yangın Güvenlik Sistemleri - Altındağ

Altındağ da bulunan Aden Akademi Eğitim Kurumlarında devamlı çalışabilecek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.-Asgari ücret+yemek+sigorta

3 ay önce

Altındağ İşkur İş ilanları

Altındağ İş ilanları alanlarında sizler de iş sahibi olmak ve size uygun bir mesleksel dalda hemen en kullanışlı iş alnında çalışma eylemlerinde bulunmak ve size öze olarak da pek çok elverişli ve pozitif istikamette iş koşulları dâhilinde çalışma faaliyetlerinde bulunursunuz. Tarım iş ilanları için artık sanal ortam platformu ile imtiyazlı internet site destek ve hizmetlerinden de fayda ele geçirerek size yönelik bir şekilde her türlü meslek alanlarında da uygun formatlarda sunulacak olan iş alımlarında size artık işsizlik gibi bir problemin son senelerde ne kadar atlatılacağı görülmektedir. Günümüz net ortamında sistem üzerinden bu kapsamında bulunan ve ikamet eden insanlar için ön görülen bu iş çalışmalarında bulunarak size özel olarak sunulan tüm bu iş koşullarında artık daha da büyük destek ve fırsatlar ele geçirme lüksündesiniz.
Altındağ Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aktaş, Alemdağ, Ali Ersoy, Altınpark, Anafartalar, Atıfbey, Aydıncık, Aydınlıkevler, Bağlariçi, Baraj, Başpınar, Beşikkaya, Çamlık, Doğantepe, Doğu, Feridun Çelik, Gicik, Gülpınar, Gültepe, Güneşevler, Hacettepe, Hacı Bayram, Kale, Karacaören, Karapürçek, Kavaklı, Önder, Örnek, Peçenek, Plevne, Sakarya, Solfasol, Tatlar, Ulubey, Yıldırım Beyazıt, Yıldıztepe, Ziraat, Zübeyde Hanım
Altındağ İşkur İletişim Adresi
Altındağ Cad.No.47, 6750, Dışkapı-ANKARA
Altındağ İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 317 03 62 , Fax:(0312) 347 18 21 , E-mail:altindag@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler