Alaşehir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Alaşehir İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Alaşehir

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Öz Karay Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Alaşehir

Kadın iç giyim lazer kesim satışı yapabilecek, müşterileri olan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Java Yazılım Geliştirme Uzmanı

Gh Danışmanlık & Aracılık - Alaşehir

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Java Yazılım Geliştirme Uzmanları aramaktayız.Senatör, JAVA geliştiricileri için Avrupaya taşınmaya hazırız. En son JAVA Teknolojileri ile yüksek hacimli uygulamalar geliştirmek ve geliştirmek ve yaşam döngüsünün tüm aşamalarına katkıda bulunmak için Bilgisayar Mühendisliği, Programlama veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinin herhangi bir üniversitesinden mezun olmuş ve yaşam döngüsünün tüm aşamalarına katkıda bulunmuşsanız, sizin için bu bir fırsat.Sunduğumuz Mesleki Çalışma Ortamı:Birleşmiş Milletlerle modern bir ofiste kalıcı iş,Yüksek değerli uygulamaların Ude,Bılıngual iş ortamı,Yararları ile rekabetçi maaş,Yer değiştirme desteği,Uluslararası projeler,Maaş 5.000 Euro.

2 ay önce

Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Alaşehir

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Woolknot Halı Pazarlama Ltd Şti - Alaşehir

İstanbul/Fatih, Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Resmi sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, takibini ve raporlamalarını gerçekleştirmek,Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi ile birlikte Sosyal medya trendlerini takip ederek yaratıcı iletişim stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak,Bağlı bulunduğu yöneticisi ya da üst yönetim tarafından talep edilen periyodik ve anlık raporlamaları oluşturmak. Güncel kampanya bilgilerinin takip edilmesi, sosyal medya hesaplarından ulaşıp bilgi almak isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi,

1 ay önce

Yazılım Uzmanı

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Alaşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı alınacaktır.Yazılım geliştirme projelerinde analiz ve planlama çalışmalarında yer almak,Mimari tasarım ve proje planlarına uygun olarak uygulamaları geliştirmek,Veri tabanı tasarımı çalışmalarında bulunmak,Geliştirilen uygulamaların testlerini gerçekleştirmek,Performans ve güvenlik gibi alanlarda yapılabilecek iyileştirmeleri uygulamak,Yeni uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegrasyonunu sağlamak,Yayına alınma süreçlerinde yer almak, dökümante etmek, bakım ve desteklerini sağlamak

4 ay önce

Fabrika Gece bekçisi.

Asgard Savunma Teknolojileri - Alaşehir

Fabrikamızda çalışmak üzere gece bekçisi aranmaktadır. Emekli olması tercihen. Yatılıda kalabilir. Asgari ücret + yol+ yemek.

4 ay önce

Eleman

Babynestim Tekstil - Alaşehir

Bebek odası tekstili. Pamuk dolumu vb. işlerde çalışmak üzere eleman aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Aktepe Plastik Ambalaj A.Ş. - Alaşehir

Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yurt içi Satış Departmanı, AntalyaBölgesinde görevlendirilmek üzere Saha Satış Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI·Sorumlu olduğu bölge içindeki müşterileri günlük rut planına göre düzenli ziyaretetmek,·Sorumlu olduğu bölge içinde iş geliştirip yeni müşteri oluşturmak,·Satış ve tahsilat hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak

3 ay önce

Satış Elemanı

Lasalle College - Alaşehir

Okulumuza Bayan Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Anadolu Tim Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Alaşehir

Ankara İvedik OSBde bulunan firmamıza Depo ve Sevkiyat Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Depodaki malzemelerin tüm sorumluluğunu almak,Depoya giren çıkan her türlü malı sevk irsaliyesine göre kontrol ederek teslim almak,Sevkiyatı yapılacak ürünlerin toplanıp, hazırlanan ürünlerin sayılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi, irsaliyelerinin düzenletilmesi,Depo sayımının yapılması.

1 gün önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Alaşehir

Tecrübeli Bay /Bayan Garson elemanlarımıza yardımcı olarak çalışabilecek ,İzmir Balçova ve çevre ilçelerde oturan Komi Elemanlar

2 hafta önce

Anketör

Asy Araştırma Tanıtım Hizmetleri Tic Ltd Şti - Alaşehir

Araştırma şirketinde çalışabilecek 18/50 yaş arasında tam zamanlı/yarı zamanlı maaş/günlük ücret ile çalışabilecek Anketörler aranmaktadır.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Alaşehir

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede Yenişehirde bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Resepsiyon Görevlisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Faa Yapım - Alaşehir

TGRTEU kanalında yayınlanacak olan aktüel yaşam adlı programımız için çağrı merkezinde prim usulü tam zamanlı ya da part time çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Çukurova Erten Otel - Alaşehir

Otelimize Elektra kullanmayı bilen tecrübeli Resepsiyonist arıyoruz.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

A Grup Telekom İletişim Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Alaşehir

Saha Satış Personeli aramaktayız.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ides 34 İnşaat İç ve Dış A.Ş. - Alaşehir

Şantiye ve ofiste çalışmak üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

2 ay önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Alaşehir

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Alaşehir

Turkcell Bireysel Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren HomeNET çatısı altında, Turkcell SUPERBOX (kablosuz internet) ürününün ve DSL Kampanyalarının Ankara genelinde hedef bazlı saha satışından sorumlu olacak, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek ‘’ Bireysel Saha Satış Uzmanı ’’ arıyoruz.Haklar:*Turkcellde Kariyer Fırsatı,*Sabit Ücret + Yüksek Prim,*SGK, Yemek, Yol,*Akıllı Cep Telefonu + Hat,*Özel Sağlık Sigortası.

3 ay önce

Manisa Geneli Sektörler