Alanya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Alanya İş İlanları


Makine Mühendisi

Hedef Elektromekanik İnşaat Tic Ltd Şti - Alanya

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Stajyer (Öğrenci)

Zey Pr - Alanya

Firmamızda çalışmak üzere Stajyer (Öğrenci) aranmaktadır.Okulun staj dönemi kapsamında sigortasını yapacak kişiler başvurabilir.

2 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Üçel İş Sağlığı ve Güvenliği Dan. Eğitim. Hizm. Ltd Şti - Alanya

Hizmet verdiğimiz firmaların sosyal medya hesaplarına özgün içerik hazırlanması ve hesapların yönetilmesi işleriyle ilgilenecek Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Tamtools Makina Takım San Tic Ltd Şti - Alanya

Firmamızda çalışmak üzere Cnc İşleme Merkezi Operatörü aranmaktadır.Cumartesi pazar tatil servis mevcuttur.

2 hafta önce

Boyacı

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Alanya

Mobilya üretim tesisimizde boya bölümünde çalışacak Boyacı aranmaktadır.

2 hafta önce

Emlakçı

Başarı Emlak - Alanya

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

2 hafta önce

Asistan

Başeğmez Hukuk Bürosu - Alanya

Hukuk büromuzda çalışmak üzere Asistan arıyoruz.İş Tanımı:Hukuk büromuzun taraf olduğu dava ve icra takibi süreçlerinde, UYAP üzerinden iş takibi Mahkeme kalemleri ile icra müdürlüklerindeki süreçlerin takibi ile yürütülmesi Hukuk Müşavirliğinin iş tanımında yer alan tüm dosyalara ilişkin evrak takip işlerinin yürütümesi,Büromuzun Sanayi ve Ticaret Odaları ,Noterler ile diğer kamu kurumları nezdinde işlerinin takibi,Taraf bulunduğumuz dava dosyaları ile icra takiplerinin dava takip programına işlenmesi ile günlük takibi,Peryodik raporlama süreçlerinin yürütülmesi

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Sadat Gültepe - Alanya

Yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeline ihtiyacımız vardir

2 hafta önce

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5A Design - Alanya

Kafe, restorant ve oteller için mobilya üretmekte olan firmamız için modelleme yapacak ve müşteri ilişkilerine yardımcı olacak BAY/BAYAN ekip arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Alanya

İzmir/Bornova da E-Ticaret ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Sosyal Medya Hesaplarımızı kurumsal kimliğimize uygun bir şekilde oluşturacak,Sosyal Medya hesaplarımıza içerik üretip, görsel tasarımlar yapacak,Paylaşımları koordine edecekFacebook ve İnstagram Magazalarımızın oluşturulmasını sağlayacakGoogle ve Sosyal Medya Reklamlarını planlayabilecekKelime ve etkileşim analizleri hakkında raporlama yapabilecek,

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Alanya

-Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,-Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,

2 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Monopol Danışmanlık - Alanya

Muhasebe bürosu tecrübeli kdv- muhtasar SGK geçici- kurumlar gelir beyanı verebilen Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Winpet Medikal Tic ve San Ltd Şti - Alanya

İstanbul Merkezli Marmara Bölgesi hattında tam zamanlı çalışacak;Veteriner Klinikleri, Hayvan Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Belediye Hekimlerine dönük Satış-Pazarlama ve Tahsilat işleri merkezli Reprezantlık yapmak,Seyahat Planlaması ve çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetleri raporlamak

2 hafta önce

Satış Danışmanı

İsticlal Ltd Şti - Alanya

Mağazacılık ve satış alanlarında deneyimli, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip ,tercihen e ticaret ve sosyal medya alanlarında bilgi sahibi Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Bireysel Emeklilik Aracısı

Ahg Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Alanya

Şirketimizde aracısı olduğumuz AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT müşterilerimizi telefon ile arayarak poliçesi hakkında bilgi verilmesi, yeni satış yapılması, makbuz işlemlerinin takibi, ödemelerinin devamını sağlayacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Diş Hekimi

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Alanya

İSTANBUL SULTANBEYLI SEMTIN DE BULUNAN YAKADENT AĞIZ VE DIŞ SAĞLIĞI MERKEZIMIZ DE EN AZ 3 YIL TECRÜBESI OLAN DIŞ HEKIMI ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Alanya

Şirketimize sosyal medyada deneyimli reklam ve takibini yapacak bilgisayar özellikle word excell i iyi bilen bayan personel alınacaktır,

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Gabhome Mutfak Eşyaları San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Micro, Ba-Bs, Resmi, Raporlama’ da tecrübeli Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Grafiker

Gülersan Yağlama Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Alanya

İstanbul Ümraniye’de yer alan ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın web siteleri, katalog vb araçlara ait kurumsal kimlik çalışmalarını yapacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 hafta önce

Öğrenci Danışmanı

Hayat Ambulans - Alanya

Vizyonlu, güler yüzlü, grup çalışmasına önem veren ,verilen işi hakkı ile yerine getirecek çalışma arkadaşları arıyoruz.Çağrı çıkışlı veya sekreter pozisyonunda en az 1yıl çalışmış arkadaşların başvurmasını istiyoruz.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: aylık 3.000,00TRY + pirim + spiff (Anında Bonus)COVID-19 ile ilgili önlemler: Yüzyüze başvuru anında HES kodu gereklidir.Deneyim:ÇAĞRI DENEYİMİ VEYA SEKRETERLİK: 1 yıl (Gerekli)

2 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gest Genel Elektrik Sistemleri Taah San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Destek Personeli

Mci İklimlendirme Sistemleri Tic Ltd Şti - Alanya

İklimlendirme sistemleri satışı yapmakta olan firmamız için ofiste görev alacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Yazılım Geliştiricisi

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Şirketimizin Bilgi İşlem Departmanında yazılım geliştirmek adına proje yönetecek Yazılım Geliştiricisi aramaktayız.

2 hafta önce

CNC Router Operatörü

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Alanya

Mobilya firmamızın bünyesinde görevlendirilecek Cnc Router Operatörü alınacaktır.İşi öğretebilen eğitmene ihtiyaç vardır.

7 ay önce

Model /Manken

Stüdyo Elif & Aby Express - Alanya

Fotoğraf stüdyomuzda veya dış mekanlarda yapacağımız katalog çekimlerimiz için Model aramaktayız.

10 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Alanya Yedi Bilim Koleji - Alanya

Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

10 ay önce

Fransızca Öğretmeni

Alanya Yedi Bilim Koleji - Alanya

Alanında uzman, öğrencileri ve eğitimi seven iş arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Alanya

Alanya Merkezde bulunan kurumsal ofisimizde Muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 09:00 - 18:-30dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

11 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Alanya

Ürünlerimizi hem e-ticaret sitelerimizde, hem de sahada doktor, eczane, aktar, kuaför, güzellik merkezi, saç ekim merkez gibi yerlere pazarlarsınız. Sosyal medya hesaplarında tekil kullanıcılara tekil satışlar yapabileceğiniz gibi toplu satışlar da gerçekleştirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Toplu ve tekil olarak nereden satış yaparsanız %20 kazanç sağlarsınız.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Alanya

Alanya merkezde ;Yenilikçi ve lider kimliğini benzersiz müşteri hizmet kalitesiyle gösteren,Dürüst, haklı ve helal kazançla güçlenmeye devam eden,Vizyona ve her zaman gelişmeye açık kimliği ile tanınan kurumsal şirket bünyemize Yönetici Asistanı arıyoruz.Çalışma Saatleri: Haftaiçi 09:00-18:30, hafta sonu cumartesi ve pazar tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

11 ay önce

Alanya İşkur İş ilanları

Alanya iş ilanları ilgili ve yeteneklerinize göre de belirlenen tüm bu iş fırsatlarını artık iş sahibi olma ile kullanınız. Bu bakımdan da size yönelik bütün bu mesleki alanlarda uzman ve kendini geliştirmiş olan meslek erbaplarına dönük olarak da Alanya otelleri iş ilanları manasında destek ve fırsatlarınız iş istikametinden olacaktır. Ülkemizde de tercih edilen bu web site üzerinden iş bulmak artık daha da kolay olacaktır. İş alanlarında çalışma eylemlerinde bulunmak için ve iş sahibi olmak için Alanya civarında bulunan ve yaşayan insanlar için ön görülen bu destek ve iş fırsatlarını da ele geçirmek için her türlü iş çeşitliliği manasında desteklerden yarar elde edersiniz. Tüm bu iş arayan bireylerin ortak konumu noktasında olan bu web adres üzerinden imtiyazlı değerlerde bilgi ve içeriklere erişmek için ayrıntılı sunulan bu iş ilanlarını izleyiniz.
Alanya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akçatı, Akdam, Alacami, Alara, Aliefendi, Asmaca, Avsallar, Bademağacı, Basırlı, Başköy, Bayır, Bayırkozağacı, Bektaş, Beldibi, Beyreli, Bıçakçı, Bucak, Burçaklar, Büyükhasbahçe, Büyükpınar, Cikcilli, Cumhuriyet, Çakallar, Çamlıca, Çarşı, Çıplaklı, Değirmendere, Demirtaş, Dere, Dinek, Elikesik, Emişbeleni, Fakırcalı, Fığla, Gözübüyük, Gözüküçüklü, Güller Pınarı, Gümüşgöze, Gümüşkavak, Güney, Güzelbağ, Hacet, Hacıkerimler, Hacımehmetli, Hisariçi, Hocalar, İmamlı, İncekum, İsbatlı, İshaklı, Kadıpaşa, Karakocalı, Karamanlar, Karapınar, Kargıcak, Kayabaşı, Kestel, Keşefli, Kızılcaşehir, Kızlar Pınarı, Kocaoğlanlı, Konaklı, Kuzyaka, Küçükhasbahçe, Mahmutlar, Mahmutseydi, Oba, Obaalacami, Okurcalar, Orhan, Öteköy, Özvadi, Paşaköy, Payallar, Saburlar, Sapadere, Saray, Seki, Soğukpınar, Sugözü, Süleymanlar, Şekerhane, Şıhlar, Taşbaşı, Tepe, Tırılar, Tophane, Toslak, Tosmur, Türkler, Türktaş, Uğrak, Uğurlu, Uzunöz, Üzümlü, Yalçı, Yasirali, Yaylakonak, Yaylalı, Yenice, Yeniköy, Yeşilöz
Alanya İşkur İletişim Adresi
Saray Mah. Atatürk Cad. Borazanlar Sok. No:4, 7630, ALANYA-ANTALYA
Alanya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 513 63 66 , Fax:(0242) 513 63 13 , E-mail:iskuralanya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler