Alanya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Alanya İş İlanları


İkram ve Temizlik Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Alanya

Firmamızda görevlendirmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Ofisin genel temizlik işlerinin yapılması,Mutfağın temizlik ve düzeninin sağlanması,Misafirlere çay, kahve vb. ikramlarının servisini gerçekleştirilmesi, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibinin yapılması.

2 hafta önce

Barmen-Barmaid

Club Hotel Barbarossa - Alanya

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Sezonluk/Sürekli Güler yüzlü,Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Barmen-Barmaid Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Alanya

İzmir Alsancak ta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır.*Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır .İş Türü: Part Time.

2 hafta önce

Pide Ustası

Club Hotel Barbarossa - Alanya

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Üzere Sezonluk / Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Pide Ustası Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Turizm Rehberi

Anı Tur - Alanya

Antalya Kemer ilçesinde 5 yıldızlı otellerde rehberlik hizmeti vermekteyiz .Gelen misafirleri karşılama ilgilenme ve info üzerine Turizm Rehberi arıyoruz.Konaklama ulaşım yemek vb kısımlar tarafımızca karşılanmaktadır.Eğlenceli bir ortamda ekip işine dayalı çalışma sistemimiz vardır.Ücret ve diğer konularla ilgili başvurudan sonra uygun olan adaylara, detaylı olarak verilecektir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Villa Aşina Datça Otel - Alanya

Butik otelimiz için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Pvc Kapı ve pencere sektöründe çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe- Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Tekstil sektöründe deneyimli muhasebe programlarından sentez life ve excele hakim Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Grafik Tasarım Stajyeri

Uğur Yüksekdağ Ajans - Alanya

Lisede aktif eğitimi süren, şirketimizde görev alabilecek Grafik Tasarım Stajyeri alınacaktır.

2 hafta önce

Mimar

Ar Be İthalat İhracat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Magaza - Ev - İş yeri - Ofıs -Otel vb iç dizayn tadilat yenileme işleri yapan firmamıza Autocad 3D Max ve Excel programlarına hakim Mimar takım arkadaşı aranıyor.

2 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Biz Alanya merkezli bir profesyonel hizmetler ve emlak firmasıyız. Tüm kalbimiz ve ruhumuzla çoğunlukla yabancılara ait olan binlerce mülkten sorumluyuz. İşimize verdiğimiz değer, sadece mesleki başarıya ulaşabilmek değil, müşterilerimiz her birini gerçekten mutlu ederek bir fark yaratabilmekten geliyor. Eğer bu anlamlı yolculukta, 60 kişilik bir ekibin bir parçası olmak isterseniz, belki de bu tam size göre bir iş olabilir.

2 hafta önce

Emlak Danışmanı Arıyoruz.

Referans Homes Yatırım ve Gayrimenkul Danışmanlık - Alanya

Emlak sektöründe tecrübeli tercihen ehliyetli olan prim usülü ile çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Detaylar arayabilirsiniz.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Dragos Denizcilik - Alanya

Yolcu gemilerinde , kuruyük gemilerinde ve turistik yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman çalışma arkadaşları alınacaktır.Maaş+ Mesai+ SSK+Yemek+ İkramiye+Prim+ Sefer PrimiKalacak yer temin edilir.**Tüm sosyal haklar mevcuttur. Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve Denizcilik Haberleşme Bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

2 ay önce

Tanıtım Sorumlusu

Güncel Yayıncılık - Alanya

Eğitim yayıncılık sektöründe yapmış olduğumuz sınavlara yönelik , kurumları bilgilendirme yapabilecek home ofis çalışabilecek bayan Tanıtım Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Maaş+ PrimÇalışma saatleri size göre ayarlanabilir.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Ascom Bilişim Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Alanya

Bilgisayar ve yazıcı bakım ve onarımından anlayan tecrübeli Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sekmanoğlu Plastik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Alanya

Saraçlar Sanayi Sitesinde bulunan ofisimize deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Estegyn Beauty - Alanya

Nişantaşında bulunan kliniğimizde bankoda görev yapacak bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Estetisyen

Esteliv Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Alanya

Beylikdüzündeki polikliniğimizde bizimle çalışacak tecrübeli Estetisyen aranıyor.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Göktürk Eczanesi - Alanya

Yeni açılan eczanemizde görevlendirmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı

Bediroğlu Tekstil İmalat ve İth San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Tekstil fabrikamızda görevlendirmek üzere Aşcı ve Aşçı Yardımcısı alınacaktır

2 ay önce

Operatör

Yolsan Trafik İşaretleri İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Alanya

Firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli , proje okumayı bilen , makinaya hakim Operatör alınacaktır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Avs Arıtma Sistemleri - Alanya

Çağrı Merkezi Müşteri Görevlisi alınacaktır.Şartlarımız 2100 Tl +Maaş+Sgk+Yemek

2 ay önce

Satış Danışmanı

Respo2 Tıbbi Cihazlar - Alanya

Solunum ve Uyku Cihazları satışında görev alacak , kendine meslek edinmek isteyen Satış Danışmanı adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Ulaştırma Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Alanya

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası lojistik taşımacılık şirketinde görevlendirilmek üzere;Ulaştırma Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.Araç planlama ve operasyon süreçlerinden sorumlu olacak,Araç konumlarının takibini yapacak,Mevcut Şoförlerin harcırahlarını kontrol edebilecek,Sistem üzerinden araç faturalarını düzenleyebilecek,Yeterli düzeyde muhasebe bilgisi olan,

2 ay önce

Rezervasyon Şefi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Alanya

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm, Otelcilik ve Yiyecek & İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen Otelde görevlendirmek üzere Rezervasyon Şefi arayışımız mevcuttur.İş TanımıRezervasyon işlemlerinin yürütülmesi,rezervasyonların kontrolü,Rezervasyonların değişiklik ve iptallerinin takip edilmesi,Rezervasyon kayıtlarının istenilen standartlarda kayıtlar tutulmasını kontrol etmek ve gerekli iptal ve değişikliklerin kontrolü,Departmanlarla gerekli koordinasyonun sağlamak,

2 ay önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Alanya

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız. İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilecek.·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak,

2 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Alanya

Suudi Arabistanda çalışacak Aşçı (Özel Hizmet) adaylarının başvurularını bekliyoruz.İş görüşmeleri İstanbul-Şişli adresinde yapılacaktır.

2 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Manta Denizcilik Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Alanya

Turizm ve otelcilik sektöründe tecrübeli Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Almartaş Madencilik İth İhr San ve Tic A.Ş. - Alanya

Ayvacık ta bulunan taş ocağı şantiyemize İş Makinelari Bakım ve Onarımcısı alınacaktır. Çalışma yeri : Çanakkale/Ayvacık.

2 ay önce

Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Alanya

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı” arıyoruz.

2 ay önce

Alanya İşkur İş ilanları

Alanya iş ilanları ilgili ve yeteneklerinize göre de belirlenen tüm bu iş fırsatlarını artık iş sahibi olma ile kullanınız. Bu bakımdan da size yönelik bütün bu mesleki alanlarda uzman ve kendini geliştirmiş olan meslek erbaplarına dönük olarak da Alanya otelleri iş ilanları manasında destek ve fırsatlarınız iş istikametinden olacaktır. Ülkemizde de tercih edilen bu web site üzerinden iş bulmak artık daha da kolay olacaktır. İş alanlarında çalışma eylemlerinde bulunmak için ve iş sahibi olmak için Alanya civarında bulunan ve yaşayan insanlar için ön görülen bu destek ve iş fırsatlarını da ele geçirmek için her türlü iş çeşitliliği manasında desteklerden yarar elde edersiniz. Tüm bu iş arayan bireylerin ortak konumu noktasında olan bu web adres üzerinden imtiyazlı değerlerde bilgi ve içeriklere erişmek için ayrıntılı sunulan bu iş ilanlarını izleyiniz.
Alanya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akçatı, Akdam, Alacami, Alara, Aliefendi, Asmaca, Avsallar, Bademağacı, Basırlı, Başköy, Bayır, Bayırkozağacı, Bektaş, Beldibi, Beyreli, Bıçakçı, Bucak, Burçaklar, Büyükhasbahçe, Büyükpınar, Cikcilli, Cumhuriyet, Çakallar, Çamlıca, Çarşı, Çıplaklı, Değirmendere, Demirtaş, Dere, Dinek, Elikesik, Emişbeleni, Fakırcalı, Fığla, Gözübüyük, Gözüküçüklü, Güller Pınarı, Gümüşgöze, Gümüşkavak, Güney, Güzelbağ, Hacet, Hacıkerimler, Hacımehmetli, Hisariçi, Hocalar, İmamlı, İncekum, İsbatlı, İshaklı, Kadıpaşa, Karakocalı, Karamanlar, Karapınar, Kargıcak, Kayabaşı, Kestel, Keşefli, Kızılcaşehir, Kızlar Pınarı, Kocaoğlanlı, Konaklı, Kuzyaka, Küçükhasbahçe, Mahmutlar, Mahmutseydi, Oba, Obaalacami, Okurcalar, Orhan, Öteköy, Özvadi, Paşaköy, Payallar, Saburlar, Sapadere, Saray, Seki, Soğukpınar, Sugözü, Süleymanlar, Şekerhane, Şıhlar, Taşbaşı, Tepe, Tırılar, Tophane, Toslak, Tosmur, Türkler, Türktaş, Uğrak, Uğurlu, Uzunöz, Üzümlü, Yalçı, Yasirali, Yaylakonak, Yaylalı, Yenice, Yeniköy, Yeşilöz
Alanya İşkur İletişim Adresi
Saray Mah. Atatürk Cad. Borazanlar Sok. No:4, 7630, ALANYA-ANTALYA
Alanya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 513 63 66 , Fax:(0242) 513 63 13 , E-mail:iskuralanya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler