Aladağ İmalat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aladağ İmalat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Plastik Ekstrüzyon Makinesi Operatörü (Ekstrüder)

Bilka Pvc Profil San ve Tic A.Ş. - Aladağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Plastik Ekstrüzyon Makinesi Operatörü alınacaktı.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Uslu İletişim ve İnş Tic San A.Ş. - Aladağ

Een leuke informele werkomgeving met gezellige collega’s en teamuitjes; Trainingen en coaching om je commerciële vaardigheden verder te kunnen ontwikkelen; Mogelijkheid om een carrière te maken als teamleider, coach of vestigingsmanager; Vergoeding van SGK pensioenfonds en BES- werkgeversbijdrage;Een marktconform basissalaris (1000 euro) , performancebonussen en incentives;

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Uslu İletişim ve İnş Tic San A.Ş. - Aladağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır. Müşteri görüşmelerinin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması,Müşteriye bilgi verilmesi,Müşterinin soru ve sorunlarına çözüm bulunması, Beklenen hizmet ve kalite standartlarını karşılayarak, müşteri güvenin sağlanması,Pozitif ve güleryüzlü bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlanmasından sorumlu olacak

4 ay önce

Motorlu Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Aladağ

İstanbulun farklı semtlerinde yer alan depolarımızdan evlere paket servis yapabilecek A1 ve A2 ehliyet sahibi ekip arkadaşları aramaktayız.Arayışımız olan semtler:Bağcılar-MahmutbeySultangazi-CebeciEsenler-DavutpaşaFatih-BalatBeyoğlu-KaraköySarıyer-MadenlerYan Haklar: MAAŞ + PRİM + Yemek Kartı + Özel Sağlık SigortasıNot: Motor ve tüm ekipmanlar şirketimiz tarafından tahsis edilecektir.

3 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Aladağ

Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.İrsaliye giriş-çıkış yapabilen,Sevkiyat kontrolü yapacak,Yetiştirilmek üzere depo sevkiyat sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Blossom Koz-Med - Aladağ

Belirlenen lokasyonlarda estetik güzellik merkezleri ve bayan kuaförü ziyaretleri gerçekleştirecek Saha Satış Personeli alınacaktır.Maaş + prim sistemi mevcuttur. Performansa bağlı olarak maaşa ek ortalama 1200 TL aralığında prim getirisi vardır.

2 ay önce

Yazılım Mühendisi

Ekon Yazılım ve Teknoloji A.Ş. - Aladağ

Firmamız banka ve aracı kurumlara, borsada algoritmik işlem çözümleri geliştiren bir start-up’tır. Yazılımlarımızı geliştirmede bize yardımcı olacak girişimci Yazılım Mühendisi aranmaktadır.Geliştireceğimiz projelerde inovatif çözümler üretmek.Yazılım mimarisi tasarlamak.Tasarlanan yazılımların kodlamasını yapmak.Ürün ve iş geliştirme konularına yardımcı olmak.Geliştirilen yazılımların bakım ve destek süreçlerini yönetmek.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Ceyka İletişim ve Çağrı Merkezi Hiz Ltd Şti - Aladağ

Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.Satış odaklı çalışmamaktayız.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Aladağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı alınacaktır.Yazılım geliştirme projelerinde analiz ve planlama çalışmalarında yer almak,Mimari tasarım ve proje planlarına uygun olarak uygulamaları geliştirmek,Veri tabanı tasarımı çalışmalarında bulunmak,Geliştirilen uygulamaların testlerini gerçekleştirmek,Performans ve güvenlik gibi alanlarda yapılabilecek iyileştirmeleri uygulamak,Yeni uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegrasyonunu sağlamak,Yayına alınma süreçlerinde yer almak, dökümante etmek, bakım ve desteklerini sağlamak

4 ay önce

Dağıtım Elemanı

Karahan Su Dağıtım Taner Karahan - Aladağ

Kurumsal su dağıtımı yapan firmamıza Dağıtım Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Aladağ

Yönetici asistanı olarak çalışacak ve ön muhasebe departmanına yardımcı olacak bayan Yönetici Sekreter / Asistan aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Lineer Otomasyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Aladağ

Muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Torna Ustası

karaca mekatronik konveyör ve otomasyon sis. - Aladağ

üniversal tornada çalışacak usta aranmaktadır

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Aladağ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Aladağ

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı alınacaktır.Tecrübeli adaylar önceliklidir.

2 ay önce

Muhasebeci

Evyap İnşaat San ve Tic A.Ş. - Aladağ

30 Yıllık inşaat Firmamızın Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere ; Muhasebe Uzmanı ve Orta düzey Muhasebe bilgisine sahip Muhasebeci ihtiyacımız bulunmaktadır. Yerimiz Yeni Bosna

2 ay önce

mekaniker usta aranıyor

güzel oto bosch service - Aladağ

işi konusunda deneyimli işi yürütebilecek servis düzeyinde iş yapılabilen ekip arkadaşı aranıyor. işletmemiz serikte olup özel bir servistir. karışık araba markaları yapılmaktadır.

4 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Özel Yalova Huzurevi - Aladağ

Yaşlı bakım lise veya önlisans mezunu veya sertifika sahibi Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Lojistik Müdürü

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Aladağ

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin deposunda lojistik sistemini ve tüm süreçleri yönetebilecek tecrübeli , SQL ve bulut otomasyon sistemlerine hakim, yaklaşık 70-80 kişilik ekip yönetebilecek ve şirket müdürüne tüm süreçler hakkında detaylı bilgi ve rapor verebilecek Lojistik ve Depo Müdürü alınacaktır.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ansa Group - Aladağ

Plastik ve ambalaj sektörü satışında deneyimli müşteri portföyü olan, aktif araç kullanabilen saha satış elemanları aramaktayız. Kriterlere uymayan arkadaşların başvuru yapmamasını rica ediyorum.

5 ay önce

Aladağ Geneli Sektörler