Akyazı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akyazı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasiyer

Khayal Et Mamülleri ve Hazır Yiyecekler Ltd Şti - Akyazı

İşim birinci önceliğim diyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Kalite Kontrol Mühendisi

Pbs Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

İş tanımı:• Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili araştırmaları yürütmek,• Kurum içi kalite yönetim sisteminin performansını izlemek ve değerlendirmek,• Müşteri talep ve şikayetleri ile ilgili süreçleri yönetmek,• İç denetim faaliyetlerinin organizasyon ve takibinde aktif rol almak,• Kalite dökümantasyonlarının hazırlanmasında rol almak,• Kurum içi aksaklıkları tespit etmek ve önleyici aksiyonların alınmasını sağlamak,• Süreç geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmak,• Düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin etkinliğini izlemek ve raporlamak,• Tüm ekip üyelerinin kalite sistemleri ile politikalarına uyumlu şekilde çalışmalarını sağlamak,• Haftalık, aylık veya üç aylık kalite yönetim raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak,

11 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Hom Dekorasyon Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

Deneyimli işinde titiz ve düzenli takım arkadaşları ıarıyoruz

1 yıl önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Şafak Makina İmalat Sanayi-Şafak Ergen - Akyazı

İkiitelli demirciler sanayi sitesinde makine yedek parça imalatı yapan firmamıza Torna Tezgahı Operatörü alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Urma Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

Oyun parkları kamelya bank piknik masası imalatı yapılan firmamızda satış pazarlama sorumlusu aramaktayız. İşini takip edip raporlayacak satışımızı arttıracak personel gerekmektedir. Maaş+ prim şeklinde çalışacak takım arkadaşı aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Modon Enerji A.Ş. - Akyazı

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimiz için görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Akyazı

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

İçerik Editörü

Pfl Medya Ticaret A.Ş. - Akyazı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İçerik Editörü aramaktayız.Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak maksadıyla Ankara merkezli olarak kurulmuş olan şirketimiz reklam, tanıtım ve dijital pazarlama hizmetleri vermektedir. PFL Medya Kasım ayı itibariyle sosyal medya içerik üreticilerine özel olarak oluşturulmuş yeni nesil bir iş modelini siz değerli Genç Profesyonellere duyurmaktan onur duyar.Şirketimiz 4k kalitesindeki profesyonel ekipmanlarını, profesyonel kurgucusunu, yönetmen ve senaryo desteğini siz değerli içerik üreticilerine sunmaktadır. Sizden beklenen seçmiş olduğumuz içeriği iyi bir ön hazırlıkla üretmek (metin, fotoğraf, ses vb. dijital görseller kullanılarak) ve sunmaktır. İçerik seçimi konusunda ilgi alanlarınız da dikkate alınacaktır. Yabancı dillerde ve Türkçe içeriklerle çalışma yeterliliğine sahip ekibimiz mevcuttur. Yabancı dillerden herhangi birisinden içerik üretmek isteyen aday yazılı ve sözlü iletişim konusunda yeterli seviyede olmalıdır.İçerikler konusunda herhangi bir konu sınırlaması bulunmayıp; haber, spor, magazin, teknoloji, müzik, sağlık, belgesel, trendler vb. türlerde olabilecektir. Profesyonel bir ofis ortamı ve öğle yemeği tarafımızca karşılanacaktır.

3 ay önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Akyazı

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Antes Yapı Tesisat Tic Ltd Şti - Akyazı

İstanbul / Şişli merkezli firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe pozisyonunda çalışacak personel aranmaktadır.Hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00/18:00Öğle yemeği firmamız tarafından sağlanmaktadır. ( +SGK, +Maaş )

3 hafta önce

Sekreter

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Metrosan Cafe Turizm Otelcilik İç ve Dış Ltd Şti - Akyazı

Maltepe de bulunan iş yerimize “ Ön Muhasebe” personeli alınacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Personeli

Leon Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Akyazı

Güvenlik firmasında saha tecrübesi olan maaş + prim usulü çalışacak Saha Satış Temsilcisi aranıyor.

10 ay önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

7 ay önce

Güvenlik Kamerası Kurulumu

Data Kamera Sistemleri - Akyazı

( METAL KASA - SU GEÇİRMEZ - DIŞ ve İÇ MEKAN UYUMLU ) Görüntü Sensörü: APTINA 1080P AHD IR-Cut Filter: Var Sinyal Sistemi: PAL / NTSC Piksel Sayısı: 1920X1080 Çözünürlük Day&Night: Day/Night Lens: 5 MegaPixel 3,6 mm SONY Lens Led Sayısı: 42 Adet SMART Ir Led Gece Görüş Mesafesi: 45 - 50 Metre Max Gece Görüş Otomatik Iris Kontrolü: Auto Otomatik Kazanç Kontrolü (AGC) : Auto Otomatik Beyaz Kontrolü (AWB) : Auto Digital WDR: VAR Geri Işık Kontrolü (BLC) : Auto Güç Tüketimi: 250 mA (Gece görüşte, MAX 500

1 yıl önce

Depo Elemanı

Kar Porselen San ve Tic A.Ş. - Akyazı

Porselen üretimi yapan ve Çayırova’da bulunan işletmemizde görevlendirilmek üzere; Depo Elemanı adayları arıyoruz.

4 ay önce

Mimar

Soykan Alüminyum Cephe Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Akyazı

Alüminyum giydirme cephe sektöründe en az 5 yıl deneyimli, autocad ve çizim yapabilensatış ve pazarlama departmanında çalıştırılmak üzere aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Poliklinik Hemşiresi

Dr. Sümeyye Tereci Muayenehanesi - Akyazı

İzmir Karşıyakada bulunan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp muayenehanemize, tercihen sağlık meslek lisesi mezunu Hemşire aramaktayız.

1 yıl önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Akyazı

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

1 yıl önce

Mimar / İç Mimar

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Akyazı

Mimar veya İç Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sakarya Geneli Sektörler