Akyaka İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akyaka İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mali Müşavir

Smmm Kemal Dal - Akyaka

Mali Müşavirlik bürosunda işlerin sorunsuz yürütülmesi için sorumluk sahibi Mali Müşavir aranmaktadır.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Akyaka

Üreteceği konutları faizsiz satış sistemi ile halka arz edecek firmamız için- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,- Telefon ya da birebir görüşleri ofisimizde sağlayacak,- Diksiyonu düzgün- Dış görünümüne önem veren- Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya istekli- İkna kabiliyeti ve zekasına güvenenİlan yeterliliklerine haiz olan kişilerin başvuruda bulunmasını rica ederiz.Saygılarımızla

5 ay önce

Satış Elemanı

Uğur Otomotiv Oto Yedek Parça Tic Ltd Şti - Akyaka

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Koltuk Yıkama Personeli

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Akyaka

Yerinde koltuk yıkama yapabilecek Koltuk Yıkama Personeli arayışımız vardır

11 ay önce

Teknik Eleman

Özkanbay Turizm Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Akyaka

RUSYA daki şantiyemize deneyim ve belge sahibi Teknik Personel alınacaktır.

4 ay önce

ACİL MOBİLYA ÇARŞI BAY ÖZEL GÜVENLİK VE GÜVENLİK AMİRİ / ÜMRANİYE

VİZYON VİP - Akyaka

Ümraniye, imes sanayi sitesine yakın, yukarıdudullu mh mobilya çarşı projemiz'de çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik ve kimlik başvuru yapmış, çalışabilir yazısı olan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 BAY ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 40 ARASI BAY ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2226TL MAAŞ + AGİ + YEMEK --- 1 BAY ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2460TL MAAŞ + AGİ + YMK Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğundan Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

10 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Flemenkçe)

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Akyaka

İzmir Mendereste bulunan Deka Telekomünikasyon Hollanda çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Elemanına ihtiacımız vardır.

3 ay önce

Personel ve Özlük İşleri Uzmanı

Gürses Oto Alım Satım A.Ş. - Akyaka

Esenlerde faaliyet gösteren FIAT Bayiliğimizde, yaklaşık 150 personelin bordro ve özlük işlemlerini takip edebilecek, genel muhasebe süreçlerine destek verebilecek Personel ve Özlük İşleri Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı;Personel özlük bilgilerinin ve dosyalarının güncel ve eksiksiz tutulması,Bordro, puantaj ve ücret tahakkuklarının hazırlanması,PDKS ile Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin takibi,Kıdem ve İhbar Tazminatı hesaplamalarının yapılması,Yıllık İzin takiplerinin yapılması ,SGK Tahakkuklarının E-Bildirge sistemi üzerinden kontrolünün yapılması ve onaylanması,SGK Raporlarının E-Vizite sistemi üzerinden kontrolünün yapılması ve onaylanması,İlgili işlemlere yönelik rutin ve ihtiyaca yönelik raporların hazırlanması,Resmi kurum ve kuruluşlar ile personel süreçlerine yönelik yazışmaların gerçekleştirilmesi,Muhtasar Beyannamelerin hazırlanması, GİB sitemine yüklenmesi ve onaylanması,Yararlanılan teşvik uygulamalarını takip etmek ve raporlamak, BES işlemlerini takip etmek, Genel muhasebe süreçlerinde diğer uzman arkadaşlara destek verilmesi,

1 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Noses Kozmetik Parfüm A.Ş. - Akyaka

Lüleburgaz da ikamet eden Bay,Bayan B sınıfı ehliyeti olan Plasiyer aranıyor.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Akyaka

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Türk ve yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek ve uzaktan destek verebilecek,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da canlı yayınla makine tanıtımı yapabilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi verilecektir.

9 ay önce

Hemşire

Sevgi Medlife Güzellik ve Estetik Merkezi - Akyaka

Bahçelievlerdeki güzellik merkezimize; sabah 09.00 akşam 19.00 saatleri arasında çalışabilecek Hemşire aranmaktadır. Maaş+yemek+SGK+prim.

4 ay önce

Çatı İşçileri

Solarport Enerji San ve Tic Ltd Şti - Akyaka

Daha Önce Çelik Çatı üzerine çalışmış ustalık belgesi olan tecrübeli adaylar başvurabilir.

3 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Cassaba Modern Alışveriş Merkezi Yönetim Dan A.Ş. - Akyaka

Bünyemizde bulunan elektrik, mekanik ve inşai işlerde destek olarak çalışacak Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Akyaka

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Akyaka

Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinde müşteri ziyaretleri yapılacak ve sipariş alınacak. girişken, dinamik elemanlar alınacaktır.

2 hafta önce

Peyzaj Mimarı

Çetin Peyzaj ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Akyaka

Fidanlıkta ve şantiyede bize hem satış hemde projelendirme konusunda yardımcı olabilecek bir mimar arıyoruz.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Gökhan Erbaş Akademi - Akyaka

Bahçeşehirdeki eğitim kurumumuza Yönetici Asistanı alınacaktır.

7 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Akyaka

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

3 ay önce

Servis Teknikeri

Armas Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Akyaka

Üretimi yapılan ürünlerin elektronik devre ve nihai ürün yazılımlarının yüklenmesi , SMD Kart ve cihaz tamiri , kullanıcılara ait garanti içi ve dışı gelen cihazların kayıt, bakım onarım ve sevk işlemlerini yaparak satış sonrası ürünlere teknik servis hizmetinin verilerek problemlerinin giderilmesi, görevi ile ilgili dokümantasyonu düzenleyip , kayıtların tutulması görevlerini yapacak Servis Teknikeri” aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Coco Pet Shop - Akyaka

İstanbul, Kadıköy, Çiftehavuzlar, Bağdat Caddesi Üzerinde Bulunan ve Evcil Hayvan Aksesuarları ile Mama Satışı Yapan Mağazımızda Görevlendirilmek Üzere;- Hayvansever- Tüy ve Herhangi Bir Pete Alerjisi Olmayan,- 18-35 Yaş ArasıKadın Personel Alınacaktır.* Çalışma Saatleri 12:00-16.00 Olup; Çalışma Şekli Part Timedır**Kadıköy Çevresinde İkamet Edenler Tercih Sebebidir*** Öğrenciler İçin Uygundur.

11 ay önce

Kars Geneli Sektörler