Aksu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aksu İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Dünyanın Tezgahı Mutfak ve Banyo San Tic Ltd Şti - Aksu

Ümraniye Modokodaki mutfak ve banyo tezgah teşhir mağazamız için Ön Muhasebe personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Dulda Merdiven Sistemleri İnşaat San Tic Ltd Şti - Aksu

Dulda Merdiven Sistemleri İnşaat San Tic.Ltd Dilovası Mermerciler Sanayi sitesinde Yurt içi ve Yurt dışına Merdiven sistemleri ve aksesuarları konusunda üretim yapmakta olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip Üniversal Manuel Torna ve manuel freze ustası aranmaktadır.Servis güzergahlarımız;İstanbul Kaynarca E-5 , Aydınlı ,Tuzla E-5 yolu ,Esen yalı , Darıca, Sultanbeyli, Tepeören, Tavşanlı, Demirciler ve Gebze bölgesi ( Gebze Köyler ,Çayırova, Şekerpınar ,Mutlukent, Çağdaşkent, Arapçeşme, Gebze E-5 Üzeri, Gebze merkez bölge)

3 hafta önce

Mermer İşçisi

Dünyanın Tezgahı Mutfak ve Banyo San Tic Ltd Şti - Aksu

Anadolu yakasındaki mutfak ve banyo tezgahı üretim tesisimizin üretiminde ve montaj işlemlerinde çalışacak. daha önce mutfak ve banyo tezgah ölçü , kesim, montaj tecrübesi olan Mermer İşçisi ekip arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Bakım Onarım Teknikeri

Batı Isıl İşlem San ve Tic A.Ş. - Aksu

Isıl işlem sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Bakım Onarım Teknikeri aranmaktadır. İş Tanımı:Üretim tesislerinde ortaya çıkan elektromekanik arızaların tespit edilmesi, giderilmesi ve bakım işlerinin yapılması,Makine Montaj işlerinin yapılması,Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi,Planlı bakım uygulamalarında görev alınması,

3 hafta önce

Çırak

Emek Pompa Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Aksu

14 - 17 Yaş aralığında yetiştirilmek üzere çırak alınacaktır. Sektörümüz dizel araçların pompa ve enjektörlerinin onarımını yapmaktadır. Şirketimiz Bosch grubuna bağlı Bosch dizel servistir.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Avukat Bekir Aytekin - Aksu

Avukatlık ve Danışmanlık Firmasına Yönetici Asistanı aranmaktadır. Ücret+SGK+Yol+Yemek imkanıyla aşağıdaki görev tanımında çalışacak bilgisayar bilen personel;Görev Tanımı:- Telefonlara bakılması,- Randevuların ve günlük iş planının takip edilmesi ve bildirilmesi,- Uyap sistemi üzerinde dava durum sorgulaması yapılması ve bildirilmesi,- Ofis günlük basit temizliklerin yapılması,- Çay,kahve servisinin yapılması,- Misafirlerin karşılanması,ÇALIŞMA YERİ; İstanbul Anadolu yakası Fenerbahçedir. Fenerbahçe Lokasyonuna ulaşım problemi olmayan.Mesai saatleri: 08;30-18;00 Cumartesi ve Pazar tatildir.

3 hafta önce

Muhasebeci

Kod Kurumsal Organizasyon Danışmanlık A.Ş. - Aksu

Vakfımızın Taksimdeki merkezine, yöneticilik vasıfları olan, titiz ve düzenli, 25-40 yaşları arasında, yüksek okul mezunu, Logo Go ve EXCELi bilen Muhasebeci arıyoruz.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. - Aksu

Üskudar Altunizadede bulunan Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliğimize; Sigorta Acentesi Teknik Personeli alımları yapılacaktır.*Saha ekibi ile koordineli olarak yeni ve potansiyel müşteriler ile görüşme gerçekleştirilmesi,*Yeni müşteriler için teklif hazırlanması ve takibi,*Kariyer planlaması ile ekip yöneticiliğine kadar uzanan bir yapıda iç acente modeli ile acentenin tüm gelirlerinden pay alarak yüksek kazanç modeli ve sürekli eğitim ile donanımlı olarak çalışmak,*Satışı gerçekleşen poliçelerin operasyon süreçleri ile ilgilenerek takibinin gerçekleştirilmesini sağlayacak,

3 hafta önce

Resepsiyonist

Delphin Palace Hotel - Aksu

Antalya da bulunan Otelimizde çalışacakResepsiyonist çalışma arkadaşları arayışındayız. *Lojman imkanımız vardır.

3 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Crt Bilgisayar Yazılım Ltd Şti - Aksu

Firmamızda geliştirdiğimiz nicheCRM yazılımlarının analiz, tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinde görev alacak, firmamızın kullandığı teknolojiler konusunda araştırma ve geliştirme yapabilecek Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Masöz

Efser Terapi / Güzellik Merkezi - Aksu

Yeni açılan salonumuzda çalıştırılmak üzere deneyimli bayan Masöz aranıyor.

3 ay önce

Sekreter

Otokontrol Ekspertiz Merkezleri - Aksu

Bağcılar da ki oto ekspertiz firmamıza tecrübeli bayan Sekreter aramaktayız

3 ay önce

Mağaza Satış Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Aksu

Mağaza Satış Müdürü aranmaktadır.Satış stratejilerini diğer şubelerle beraber belirlenen talimatlara uyarak uygulayacak Mağaza Satış Müdürü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Paket Servis Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Aksu

Paket Servis Elemanı aranmaktadır.Fast Food Restoranında Motorlu kurye olarak çalışacak Paket Servis Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret + Yemek + Sgk***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı

Teknohat İnternet ve Bilişim Hizmetleri San Tic A.Ş. - Aksu

Beylikdüzü’nde yeni kurulmuş olan ve İnternet Üzerinden Online Otel Rezervasyonları işi yapmakta olduğumuz firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip Bay - Bayan Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Front-End Developer (React)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Aksu

Front-End Developer (React) aranmaktadır.Firma bünyemizde geliştirilen yazılımlara uygun arayüzlerin ve görsellerin tasarlanması takibi ve güncellemelerini yapabilecek Front-End Developar (React) yeni takım arkadaşları aramaktayız.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ön Büro Müdürü-Otel

Yüksek Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Aksu

Mecidiyeköydeki 25 odalı butik otelimize İngilizce ve sistem otele hakim, çalışanları yönetme kabiliyeti, iletişimi kuvvetli Ön Büro Müdürü-Otel aranmaktadır.

3 ay önce

İş Analisti

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Aksu

İş Analisti aranmaktadır.Firmamıza; yetenekli, veri analiz yöntemlerini iyi yapabilen İş Analisti alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Garson

Anadolu Sarayı Davet Salonları - Aksu

Bölgenin en prestijli davet salonlarında çalışmak isteyen Part-Time Garson aranmaktadır.

3 ay önce

Masör-Masöz

Biaska Masaj ve Güzellik Salonu Tic Ltd Şti - Aksu

Masaj salonumuza deneyimli Bayan Masör-Masöz aranmaktadır.

3 ay önce

Malzeme Planlama Elemanı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Aksu

Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.Temizlik Malzemesi stoğundan sorumlu Temizlik Şefi olarak çalışacak Malzeme Planlama Elemanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Emekli Öğretmen

Yeşim Merd Gündüz Bakım Evi Danışmanlık Tic Ltd Şti - Aksu

Emekli Öğretmen Müdür olarak görev alabilecek Okul Müdürü çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Aksu

Gayrimenkul, sağlık ve turizm üzerine danışmanlık hizmeti veren firmamıza Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Elektrik Bakım Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Aksu

Elektrik Bakım Mühendisi aranmaktadır.Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamızda ekibimizde yer alacak Elektrik Bakım Mühendisi pozisyonunda görevlendireceğimiz takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Teknohat İnternet ve Bilişim Hizmetleri San Tic A.Ş. - Aksu

Beylikdüzü’nde yeni kurulmuş olan ve İnternet Üzerinden Online Otel Rezervasyonları işi yapmakta olduğumuz firmamıza Bayan Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.Sabit Maaş + SSK + YemekÇalışma Saatleri ;Haftaiçi : 09.00 -18.30C.tesi : 10.00 -17.00Pazar : Tatil

3 ay önce

Depo Elemanı

Sera Plastik Sanayi Mamülleri Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti - Aksu

Bay Depo Elemanı aranmaktadır.Deponun düzenini sağlayacak,Verilen siparişlerin hazırlanmasına yardım edecek,Esenyurt Avcılar ve Beylikdüzü çevresinde oturan,

3 ay önce

Pazarlama Müdürü

FerPlus Tarım Ürünleri - Aksu

Merkezi Manisa’da bulunan Ferplus Organik Tarım Ürünleri için Bayan Pazarlama Müdürü aranmaktadır.

3 ay önce

Üretim Sorumlusu

Polo Tarım Ltd. Şti - Aksu

Polo Tarım bünyesinde, sera ve açık tarlada marul,biber çeşitleri üretimini takip edip, ekim,dikim ve ilaçlamasını yapmak, üretilen malların kesilip, paketleme haline getirip sevkini sağlayacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Diğer şartlar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Aksu İşkur İş ilanları

Aksu iş ilanları Tüm dönemler içerisinde artık iş tecrübelerinde kendine güvenen bireyler için sunulacak olunan büyük iş fırsatları manasında da kazanımlar ve destek süreçleri ile de büyük bir iş ortamı kıstasında şans ele geçireceksiniz. Sizlere sunulan bu hizmet tamamen bedava olarak sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında yaşanan bu gibi düzensizlik vaziyetleri hâkim olmakta ve size yönelik olarak da bu bağlamda ihtiyaç sahibi olanlara yönelik sistem üzerinden hatıranda iş adreslerine erişme lüksü içindesiniz. Hemen sizler de başvurarak ister Part Time ister Full Time bir işe sahip olabileceksiniz. Turizm iş ilanları Karaburun civarında konaklayan ve ikamet eden bireyler başta olmak üzere pek çok çevre bölgelerde de iş meseleleri yaşayan ve pek fazla insan işsizlik sıkıntıları çekmektedir.
Aksu Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alaylı, Altıntaş, Atatürk, Barbaros, Boztepe, Cihadiye, Cumhuriyet, Çalkaya, Çamköy, Dumanlar, Fatih, Fettahlı, Gökdere, Güloluk, Güzelyurt, Hacıaliler, İhsaniye, Karaçallı, Karaöz, Kayadibi, Kemerağzı, Konak, Kumköy, Kurşunlu, Macun, Mandırlar, Murtuna, Özlü, Pınarlı, Soğucaksu, Solak, Topallı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman, Yurtpınar
Aksu İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Aksu İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler