Aksu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aksu İş İlanları


Satış Temsilcisi

Bayer Turizm Bilişim Pazarlama Tic Ltd Şti - Aksu

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Ecm Proger Makina - Aksu

İzmir Gaziemirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız. Tekstil-fırın -oto yıkama -otel vb firmalara yönelik makine üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinelerin tanıtımlarının yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz showroom satış merkezimiz sistemine oturtulup satışlarına başlayacaktır.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ayşe Hanım Konağı - Aksu

Butik otelimizde çalışacak Garson aramaktayız.Çalışma saateri ; 08.30-18.00

4 ay önce

Aksu İşkur İş ilanları

Aksu iş ilanları Tüm dönemler içerisinde artık iş tecrübelerinde kendine güvenen bireyler için sunulacak olunan büyük iş fırsatları manasında da kazanımlar ve destek süreçleri ile de büyük bir iş ortamı kıstasında şans ele geçireceksiniz. Sizlere sunulan bu hizmet tamamen bedava olarak sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında yaşanan bu gibi düzensizlik vaziyetleri hâkim olmakta ve size yönelik olarak da bu bağlamda ihtiyaç sahibi olanlara yönelik sistem üzerinden hatıranda iş adreslerine erişme lüksü içindesiniz. Hemen sizler de başvurarak ister Part Time ister Full Time bir işe sahip olabileceksiniz. Turizm iş ilanları Karaburun civarında konaklayan ve ikamet eden bireyler başta olmak üzere pek çok çevre bölgelerde de iş meseleleri yaşayan ve pek fazla insan işsizlik sıkıntıları çekmektedir.
Aksu Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alaylı, Altıntaş, Atatürk, Barbaros, Boztepe, Cihadiye, Cumhuriyet, Çalkaya, Çamköy, Dumanlar, Fatih, Fettahlı, Gökdere, Güloluk, Güzelyurt, Hacıaliler, İhsaniye, Karaçallı, Karaöz, Kayadibi, Kemerağzı, Konak, Kumköy, Kurşunlu, Macun, Mandırlar, Murtuna, Özlü, Pınarlı, Soğucaksu, Solak, Topallı, Yenidumanlar, Yeşilkaraman, Yurtpınar
Aksu İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Aksu İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler