Akseki İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akseki İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

CAD-CAM Uzmanı

Nano Makina İth ve İhr Ltd Şti - Akseki

Firmamız bünyesinde bulunan kalıphanemizde çalışacak, solidworks ve solidcam programlarına hakim, cad cam yapabilecek deneyimli iş arkadaşları aramaktayız. Kullanmakta olduğumuz programlar lisanslı programlar olup programlar da distribütör firmadan destek aldığımızı belirtmek isteriz.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Cimcim Makine ve Mühendislik - Akseki

Pazarlama Elemanı Aranıyor !!

10 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Adım Treyler ve Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Akseki

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Tanıtım Elemanı

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Akseki

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiyenin Lider içecek firmamıza part tıme /yarı zamanlı olarak haftada 2 gün Perşembe-Cuma Günleri günde 5 saat 15:00 / 20:00 mesai saat aralığında Tekel Bayii,Büfe ve Bakkal -Market satış noktalarında ürün bilgilendirme projemizde görevlendirmek üzere Tanıtım Elemanı aramaktayız.Çalışmalarımız yıl boyu devam etmektedir.Çalışma öncesi tek seferlik ürün eğitimine katılım zorunludur.(Uzaktan eğitim -onlıne)

1 hafta önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Akseki

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Koruyan Mali Müşavirlik - Akseki

İSTANBUL AVRUPA YAKASI Sultangazi ilçesinde üniversite-lise parttime veya sürekli çalışmak isteyen deneyimli deneyimsiz yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı arıyorum.

9 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Atila Yuva Sinai Ve Tibbi Gazlar Ticaret - Akseki

Gaz sanayinde hizmet veren firmamız için Döşemealtı dolum tesisimizde görevlendirme üzere Şoför-Yük Taşıma personeli alınacaktır.

10 ay önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Akseki

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

1 yıl önce

Şantiye Depocusu

Taşçılar Madencilik Tur Yapı San ve Dış Tic A.Ş. - Akseki

İstanbul/Beyoğlu ilçesine bağlı Piyalepaşa şantiyesinde Alüminyum dış cephe kaplama işinde deneyimli Depocu personel aramaktayız.

11 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Özel Meriç Hanife Ağyüz Bakım Merkezi - Akseki

Edirnenin Meriç ilçesinde ruhsal engellilere hizmet veren bakım merkezine Sağlık Personeli alınacaktır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaları yapmak,Merkez ortamını ısı, ışık, havalandırma, temizlik yönünden değerlendirir ve gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak,İlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesini, saklanmasını ve kullanılmasını sağlamak,Narkotik ilaçların kullanım, saklanma, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütmek, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtları doğru, eksiksiz ve zamanında tutmak,Engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularını alır, transferleri için gerekli planlamaları yapmak,Engelli bireylerin tedavileri ve tıbbi rehabilitasyon sürecinde sağlık kurumlarında bulunan sağlık personeli ile işbirliği yapmak,Engelli bireylere sağlık kurumlarınca önerilen tedavinin uygulanması için gerekli takip ve uygulamalarıdan sorumlu ,Sağlıklı bir bakım ortamının oluşması için koruyucu sağlık hizmetleri anlamında gerekli kontrolleri yapar, bu hizmetlerin bakıcı personel tarafından yapılmasını sorumlu müdür ile işbirliği içinde organize etmek,Engelli bireylerin, düzenli ve yeterli soluk alıp verme, yeme, içme, boşaltım, güvenli bir çevre sağlama, kişisel temizlik, giyinme, vücut ısısı kontrolü, hareketlilik ve yeterli uyku gibi günlük yaşam aktivitelerine yönelik fizyolojik ihtiyaçlarının karşılanması aşamalarında gerekli mesleki uygulamaları yapar. Bu ihtiyaçların karşılanıp karşılanmadığını takip eder ve bakıcı personelce verilmesi gereken hizmetlerin yapılmasını sağlamak,Merkezde bakım hizmeti alan engelli bireylere yönelik fiziksel, cinsel, psikolojik, tıbbi ve ekonomik açıdan zarar veren her türlü tutum ve davranış ile ihmal, istismar ve şiddeti önlemeye yönelik kontrolleri yapar, bu hallerin tespiti halinde sorumlu müdüre bildirmek.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Akseki

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Desen Kristal San ve Tic Ltd Şti - Akseki

Tecrübesiz adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Şirketimizin Adalet, Ticari Yol ve Kınıklı Mağazalarında İstihdam Edilmek Üzere;Züccaciye, Ev Tekstili, Küçük Ev Aletleri Gibi Ürün Gruplarının Satışını Yapacak, kadın Satış Temsilcisi Alınacaktır.Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.Başvuruların Online Yapılması Rica Olunur.Telefonla Başvuru ve Şartlarla İlgili Sorular Değerlendirmeye Alınmayacaktır.

10 ay önce

Eğitmen

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Akseki

Firmamızda çalışmak üzere Eğitmen aramaktayız.İş Tanımı:Eğitim içeriklerini oluşturmak ve mevcut eğitimleri geliştirmek,Eğitim faaliyetlerine ait tüm operasyonel süreçleri takip etmek,Sektörün dinamiklerini takip etmek, ihtiyaca uygun yeni eğitim içerikleri geliştirmek,Eğitim sonrası katılımcılara koçluk vermek, geri bildirimde bulunmak, gelişimlerini takip etmek,Yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarına ait yenilikleri takip etmek,Eğitim ölçme ve değerlendirme sistemine yönelik raporlamaları yapmak,Ağırlıklı olarak; liderlik yönetimi, planlama ve zaman yönetimi, ileri satış becerileri, yönetim becerilerini geliştirme v.b. konularda kurumsal eğitimler verilmesi gerekmektedir.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Akseki

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Denetmen

Batıser Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme San ve Tic Ltd Şti - Akseki

Aşağıdaki kapsamlarda deneyimli denetçi ve baş denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.ISO 9001ISO 14001 ISO 45001 ISO 22000ISO 27001ISO 20001ISO 37001

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özaş Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Akseki

Şirketimizde ön muhasebede görevlendirilmek üzere 21-25 yaş aralığında , en az 1 yıl deneyimli , kendini geliştirebilecek , bay Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Maaş+sgk+yol+yemek

9 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Akseki

Şirketimizin Stratejik İnsan Kaynakları Yönetim Biriminde görevlendirilmek üzere, iyi derecede İngilizce bilen, İş Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Öykü Emlak - Akseki

Bahçelievler bölgesinde çalışacak tecrübeli Emlak Danışmanı arıyoruz.

10 ay önce

Kurye

Taşdemir Paketleme - Akseki

Firmamızda görevlendirilmek için Kurye aramaktayız.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Aslan Oluklu Mukavva Kağıt San ve Dış Tic Ltd Şti - Akseki

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Akseki İşkur İş ilanları

Akseki iş ilanları Son zamanlarda de bu gibi evreler açısından ön görülen iş fırsatlarına erişmek ve bu iş sahibi olma ve kariyer yolunda daha da somutça bir adım atmak için sistemi kullanabilirsiniz. Otel iş ilanları konusunda bir hayli konuda ki başarılarınızı sitemiz üzerinden kısa müddet içerisin de ele geçireceksiniz. Komi iş ilanları Her türlü fertlerin ortak sıkıntılarından biri olan bu iş bulma ve iş ele geçirme manasında yaşanan sıkıntılar dâhilinde artık siz de büyük kazanım ve destekler elde eder tüm vakitlerin en kolay iş bulma yolunda size yönelik fırsatlar devam etmekte. Sistem üzerinden siz de adreslere kontak kurunuz hemen iş sahibi olun.
Akseki Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alaçeşme, Aşağıaşıklar, Bademli, Belenalan, Boğaz, Bucakalan, Bucakkışla, Büyükalan, Ceceler, Cemerler, Cendeve, Cevizli, Çaltılıçukur, Çanakpınar, Çınardibi, Çimiköy, Çukurköy, Değirmenlik, Demirciler, Dikmen, Dutluca, Emiraşıklar, Erenyaka, Fakılar, Geriş, Güçlüköy, Gümüşdamla, Güneykaya, Günyaka, Güzelsu, Hacı İlyas, Hocaköy, Hüsamettinköy, Karakışla, Kepez, Kepezbeleni, Kuyucak, Mahmutlu, Menteşbey, Minareli, Pınarbaşı, Sadıklar, Salihler, Sarıhacılar, Sarıhaliller, Sinanhoca, Susuzşahap, Süleymaniye, Taşlıca, Yarpuz
Akseki İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Akseki İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler