Aksaray İş İlanları, Aksaray'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Aksaray İş İlanları


Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Raz İletişim - Aksaray

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Almanya yönelik çalıştığımız sektörde Tükiyenin en büyük Call Center işbirliği ile Karamanda yeni projelerle ve ACC As Güvencesiyle bizimle yola çıkmak istermisiniz?Yüksek Maaş + Prim + SSKÇalışma yeri :Karaman

2 hafta önce

Site Temizlik Personeli

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Aksaray

Site Temizlik Personeli aranmaktadır.4. Leventteki projemizde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli olarak çalışacak Site Temizlik Personeli aranmaktadır. İş Tanımı; Sitenin dış çevre temizliği ve kontrolünü yapacak, Düzenden sorumlu, Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışacak, Cumartesi - Pazar Tatil, Asgari Ücret + Ticket ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Fizik Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Aksaray

Fizik Mühendisi aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan firmada çalışacak Bay / Bayan Fizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Aksaray İşkur İş İlanları

Aksaray, jeopolitik açıdan İç Anadolu’nun en önemli şehirlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ankara, Konya ve Eskişehir gibi önemli kentlere yakınlığı sebebiyle önemli bir sanayi bölgesi haline gelen Aksaray’da iş imkânları da her geçen gün daha iyi seviyelere ulaşmaktadır. Aksaray iş ilanlarına bakıldığında bu durumun sonuçları daha net bir biçimde göze çarpıyor.
Aksaray Açık İş İlanları
Aksaray denince bölgede en aktif olarak çalışan şirketlerin başında; Mercedes-Benz, Sütaş, Eroğlu, Altuntaş Grup, METALSA, IMER Grup, AKBOR Boru Sanayi ve UNTAD Ekmek gibi önemli isimler gelmekte. Bu markalar, Aksaray iş ilanlarına yapılan başvurularla çalışan ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyorlar. Siz de kariyerinizi iyi bir firmada başlatma amacındaysanız Aksaray iş ilanlarına göz atabilir, bu markalardan birinde iş başı yapabilirsiniz. Deneyim kazandıktan sonra Aksaray’da bulunan diğer büyük firmalara geçiş yapabilir veya işe başladığınız firmada çok iyi mevkilere gelebilirsiniz.

Aksaray Geneli Sektörler