Aksaray İş İlanları, Aksaray'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Aksaray İş İlanları


Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

BiDünya Organizasyon - Aksaray

Merhabalar İzmir Çeşme’de elit bir beachte 4 ay sezonluk çalışacak Garsonlar, Barmenler ve İlgili işçiler arıyoruz Konaklama ulaşım yeme içme sigorta karşılanıyor.Pozisyona göre ücret skalası değişiyor yüksek tip çıkmakta acilen başvurularınızı bekliyoruz

3 ay önce

Web Master

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Aksaray

Şirketimiz bünyesinde kuracağımız sistem üzerine web tasarım alanında profesyonel olan iş ortağı arıyoruz .

3 ay önce

Satış Elemanı

Tolga Pazarlama ve Temizlik Mad San Tic Ltd Şti - Aksaray

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Masaj Terapisti

Armoni Güzellik Merkezi - Aksaray

Salonumuzun vücut bakim biriminde bay ve bayanlara masaj hizmeti vericek bayan Masaj Terapisti arıyoruz. Çalışma saatlerimiz 12.00 ile 23.00

3 ay önce

Elektrik Teknikeri

Hls Makine Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Aksaray

Ankara İvedikte bulunan fabrikamıza, elektrik ve montaj işlerine bakabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

Scotty Motosikletli Sürücü

Scotty Teknoloji Ltd Şti - Aksaray

Scotty olarak biz şehir hayatını kolaylaştırmak, zamanın daha keyifli deneyimler için akmasını sağlamak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz. Trafik sorununu ortadan kaldırarak ve daha yaşanılabilir şehirler tasarlamak için motosikletle yolculuk, yemek ve paket hizmeti veriyoruz. Bizimle birlikte bu başarı hikayesini yazmaya yardımcı olacak şehrin kahramanlarını arıyoruz! Scotty’de kendi işinin patronu olarak motosikletin ve mobil telefonun ile aylık 9000 TL’ye kadar gelir elde edebilirsin! İş TanımıKullanıcıları şehir içinde, motosiklet ile bir noktadan diğerine ulaştırmak,Kullanıcıları güvenli bir şekilde taşımak ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaratmak,Kendi işinin patronu olarak tamamen özgür çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,Motosiklet kültürünü yaymak ve insanlara bu kültürü öğretmek,Harika fikirlerle her geçen gün gelişen dinamik bir topluluğun parçası olmak,İnsanlara zaman kazandırarak şehrin kahramanı olmak.Ek AvantajlarAyda 9000 TL’ye kadar gelir elde et,Kendi işinin patronu ol, dilediğin zaman çalış,Akaryakıt, lastik, ekipman ve bakım gibi konularda topluluk imkanlarından faydalan,Sosyal bir topluluğun parçası olarak ailenin diğer üyeleri ile irtibatta ol.

3 ay önce

Yazılım Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Aksaray

İnteraktif 360 Sanal Tur VR Çekim, yazılım bilen Yazılım Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Kasiyer

Surur Mimarlık Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Aksaray

Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Türkiyenin lider şirketi için Kasiyer aranmaktadır.

3 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Bukab Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Aksaray

Isparta merkezde bulunan Jolly Tur Yetkili seyahat acentemiz için konusunda deneyimli Seyahat Acentası Satış Görevlisi çalışma arkadaşları aranıyor.

3 ay önce

Servis Garsonu

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Aksaray

ERTAŞ GRUP bünyesinde yer alan 43 odalı Nevşehir de bulunan KAPADOKYA HILL HOTEL& SPA otelimiz için Servis Garsonu aramaktayız. Başvuruların fotoğraflı ve referansları belirtilmek üzere yapılması rica olunur aksi halde dikkate alınmayacaktır. Başvurular online olarak yapılacaktır. Uygun görülen adaylar ön görüşme için otele davet edilecek olup, gelemeyen adayların başvurmaması önemle rica olunur. Maaş ön görüşme esnasında tecrübeye göre belirlenecektir.

3 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Babakamp Turizm Yatırım ve Tic Ltd Şti - Aksaray

Muğla fethiyede bulunan Babakamp eco ranch ve konaklama alanında yaz sezonu için bizimle birlikte çalışacak isteyen güler yüzlü, pozitif gönüllüler arıyoruz.20 dönümlük tesisimizde, 110 m²lik stüdyo, bir restorant,konaklama için 10 adet bungalov ve bir kafe/bar bulunmaktadır. En az 1 ay taahhüt verebilecek,günde 7 saat haftada 6 gün çalışabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir.Konaklama 3 öğün yemek,Barda tüm içeceklerden %50 indirim imkanı

4 ay önce

Ustabaşı

Borverksan Cnc Borvek Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Aksaray

Ekip koordinasyonunu sağlayabilecek, daha önce usta başı olarak çalışmış, disiplinli ve deneyimli çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

4 ay önce

Spa Merkezi Müdürü

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Aksaray

Kapadokya Hill Hotel & Spa bünyesinde bulunan SPA merkezimize Sorumlu Müdür aramaktayız. 43 odası bulunan tesisimizde Türk hamamı, Tuz odası, Buhar odası, Masaj odaları, Güzellik merkezi, Ayurveda, Fitness Salonu, Kapalı Havuz ve Açık Havuz bulunmaktadır.Maaş tecrübeye göre iş görüşmesi esnasında belirlenecektir. Konaklama imkanı sunulmaktadır. Başvurular sadece online olarak yapılacak olup, uygun görülmesi halinde iş görüşmesi için otele davet edilecektir. İş görüşmesini yapamayacak olan adayların başvurmamaları önemle rica olunur.

4 ay önce

Aksaray İşkur İş İlanları

Aksaray, jeopolitik açıdan İç Anadolu’nun en önemli şehirlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Ankara, Konya ve Eskişehir gibi önemli kentlere yakınlığı sebebiyle önemli bir sanayi bölgesi haline gelen Aksaray’da iş imkânları da her geçen gün daha iyi seviyelere ulaşmaktadır. Aksaray iş ilanlarına bakıldığında bu durumun sonuçları daha net bir biçimde göze çarpıyor.
Aksaray Açık İş İlanları
Aksaray denince bölgede en aktif olarak çalışan şirketlerin başında; Mercedes-Benz, Sütaş, Eroğlu, Altuntaş Grup, METALSA, IMER Grup, AKBOR Boru Sanayi ve UNTAD Ekmek gibi önemli isimler gelmekte. Bu markalar, Aksaray iş ilanlarına yapılan başvurularla çalışan ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyorlar. Siz de kariyerinizi iyi bir firmada başlatma amacındaysanız Aksaray iş ilanlarına göz atabilir, bu markalardan birinde iş başı yapabilirsiniz. Deneyim kazandıktan sonra Aksaray’da bulunan diğer büyük firmalara geçiş yapabilir veya işe başladığınız firmada çok iyi mevkilere gelebilirsiniz.

Aksaray Geneli Sektörler