Akpınar Yem Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akpınar Yem Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mekanik Bakım Onarımcısı

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Akpınar

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Bakım Teknisyeni adayları aranmaktadır.İŞ TANIMI• Bakım faaliyetlerinin belirlenen politikaya uygun olarak yürütülmesini sağlamak,• Her türlü makinelerin arızalarını tespit etmek, bakım ve onarımını yapmak,• Klasik ve bilgisayar destekli imalat makineleri ile, talaşlı imalat teknolojisinde kullanılan araç-gereçleri kullanarak istenilen işlemleri yapmak,• Makine parçalarının şekil, ayar ve ölçü bozukluklarını ilgili ölçü aletleri ile ölçmek ve kontrollerini yapmak,• Makine sistemlerini sökmek, takmak ve yerleştirmek,• Amirlerinden almış olduğu direktifler doğrultusunda makinelerin bakım ve onarım işlemlerini yapmak,• Karşılaşılan aksaklıklara mesleki bilgisi doğrultusunda müdahale etmek, bilgi dışındaki aksaklıkları amirine bilgi vermek,• Bakım onarım malzemelerinin stok kaydını takip etmek ve amirleri bu konu hakkında bilgilendirmek,• İş güvenliği açısından risk teşkil edebilecek durumları amirine bildirmek,• Yıl sonu makine periyodik bakımlarının gerçekleşmesini sağlamak,• Kalite Yönetim Sistemi prosedürlerinde sorumluluğuna verilen diğer işleri yapmak.

3 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Akpınar

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

6 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Akpınar

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Akpınar

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için Tuzlada bulunan projemizde görevlendirmek üzere; Kadın/Erkek Üretim İşçileri aranmaktadır.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Borga Group Turizm San ve Tic Ltd Şti - Akpınar

Hollanda merkezli firmamız İzmir, Bodrum ve Alanyada lüks ve ekonomik araç kiralama, otomotiv ve ithalat-ihracat üzerine faaliyet göstermektedir.Ofis içi işleri, yazışmalar, telefonlara bakacak Kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - Akpınar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

4 ay önce

Beden İşçisi (Genel)

Eurosec Şirketler Grubu - Akpınar

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki transfer merkezlerine servis imkanı ile çalışabilecek, yükleme, indirme, boşaltma işlemi yapabilecek erkek Beden İşçileri alınacaktır.

1 ay önce

Asistan

Alondan Bilişim Teknolojileri Aracılık ve Paz Ltd Şti - Akpınar

İş ortağımız olan Uras Teknik için bayan personel aranmaktadır.Kadıköy civarında oturan, bayan arkadaşlar başvuruda bulunabilir. Teşekkürler.

6 gün önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Akpınar

Ofis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Binsat Holding A.Ş. - Akpınar

Güvenlik Görevlisi (Silahlı)Projelerimizde değerlendirmek üzere Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli adaylar değerlendirilecektir.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Coi Organizasyon Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Akpınar

WATERLOVE ailesi olarak evsel su arıtma ürünleri satışı ve servisi yapan bir firmayız.Satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız...2500 TL Maaş + Yol + Ssk + Prim

2 ay önce

Satış Mühendisi

İstanbul Analitik Laboratuvar Cihazları San ve Tic A.Ş. - Akpınar

Kimya sektöründe hizmet veren firmamız için satış mühendisliği poziyonunda hizmet verecek personel alınacaktır.

2 gün önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Akpınar

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Akpınar

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Iskc Yazılım ve Danışmanlık - Akpınar

Firmamızın projelerinin tanıtımı için görsel,video ve web sayfası tanıtımları için web tasarım hazırlayacak Kadın Grafik Tasarımcısı arkadaşlar arıyoruz.

6 ay önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Akpınar

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

7 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Elit Gelinlik - Akpınar

Gelinlik provası yapabilecek Terzi alınacaktır.

2 ay önce

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Akpınar

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Premier Group Tekstil İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akpınar

İstanbul Güngören bölgesindeki ofisimizde Muhasebe Departmanına aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı:Gelen faturaların takibi ve işlenmesi,İhracat işlemlerinin yapılması,Gelen telefonlara bakılması.

6 ay önce

Garson

Chef Börek - Akpınar

Büyükçekmece merkezde Chef börek bünyesi altında çalışacak Kadın Garson takım arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Akpınar Geneli Sektörler