Akpınar İş Güvenliği Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akpınar İş Güvenliği Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Akpınar

Bahçelievler , Şirinevler projemizde görevlendirilmek üzere tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

11 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Akpınar

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

6 ay önce

Pres ve kalıp işinden anlayan, Torna tesfiye ve firezeden anlayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

Gözükızıl - Akpınar

Pres ve kalıp işinden anlayan, Torna tesfiye ve firezeden anlayan yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışma koşulları Servis, yemek, maaş+sgk. Müraacat etmek isteyen arkadaşların şahsen gelip başvurmalıdırlar.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Konsept Çelik Kapı İmalat San ve Tic A.Ş. - Akpınar

Ankara Kazan da çelik kapı imalat fabrikasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Akpınar

Firmamıza kadın Satış Danışmanı arıyoruz.

11 ay önce

Sorumlu Müdür

Özel Sıcak Yuvam Bakım Merkezi Tic Ltd Şti - Akpınar

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sorumlu Müdür alınacaktır.

8 ay önce

Kimyager

Cosmelya Biyoteknoloji A.Ş. - Akpınar

Pendik-Kurtköy/İstanbulda bulunan şirketimiz için yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Kimyager arayışımız bulunmaktadır. Şirketimizin ana faaliyet alanı kozmetik endüstrisinde; Üretim, Arge, Belgelendirme, Dökümantasyon ve Danışmanlıktır.

1 ay önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik

VİZYON VİP - Akpınar

Erenköy, Ethemefendi Cd rezidans projemizde çalışacak, 23-40 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2520 TL maaş+agi+ymk ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Sekreter

Drivee Teknoloji Otomotiv Filo Kiralama Tic Ltd Şti - Akpınar

İstanbul merkezli olan Bilişim şirketimize ofis işleri ve ikramlar için bayan Sekreter alımı yapılacaktır. .Görev tanımı olarak : Ofise gelecek misafirlerin karşılanması, ikramların yapılması ve ofis genel temizliği.Süreç içerisinde, şirketin detaylarına hakimiyet ile beraber müşterilerin operasyonlarının devredileceği başka bir konuma getirilecek pozisyondur. Deneyim şartı aranmamaktadır.Son derece prestijli bir plazada (Spor salonu ve yüzme havuzu); dinamik, inovatif ve eğlenceli ekibi ile çalışma ortamı sağlayan Drivee ile çalışmak isterseniz başvurularınızı bekleriz.Drivee Team.

4 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Akpınar

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

1 yıl önce

Sosyal Medya Yöneticisi

BM Veteriner Hiz Ltd Şti - Akpınar

Veteriner kliniğimizde çalışacak Sosyal medya yöneticisi arıyoruz.

5 gün önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sivas Mehtap Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd Şti - Akpınar

Çağrı merkezi satış temsilcisi olarak uçak bileti satışı gerçekleştirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ihtiyacımız var.Duruma göre tam yada yarım zamanlı personel alınacaktır.

7 ay önce

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Akpınar

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

1 yıl önce

Biyoistatistik Uzmanı

Medi Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri - Akpınar

SPSS, R ya da STATA bilen Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik ya da İstatistik Mezunu eleman arayışımız vardır.MS Office programlarına hakim ve yetkin.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Med Yapı - Akpınar

A perfect and fluent female English-speaking teacher is required. Her responsibilities,capabilities and profession are detailed as following:

8 ay önce

Mutfak Personeli

Aksoylar Mühendislik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Akpınar

Ofis ve mutfak temizliği ile ilgilenebilecek İçecek servisi yapacakYemek dağıtımı yapacakTemizliğe dikkat edecek, gün içinde kontrol yapacak. Misafirler için ikramlık hazırlayabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Plures Air - Akpınar

İş TanımıGünlük ve aylık tüm finansal verileri ve raporları yönetime iletilmesi,Şirket içindeki mevcut muhasebe kayıtları ve işleyişinin mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi,E-Fatura alış ve satış işlemleri, onaylarının alınması, kayıtlarının girilmesi,Puantaj takiplerinin yapılması, Bordrolama işlemlerinin ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi,Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi ve takip edilmesi,SGK Giriş ve Çıkış işlemlerinin yapılması ve takibi,SGK e-bildirgeCari hesapların takip edilmesi,Mutabakatlarının yapılması,BA-BS mutabakatlarının yapılması,Tedarikçi firma satınalma faturalarının kayıt, ödeme ve mutabakatının yapılması,

1 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Ekingen Elektronik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Akpınar

Görsel İletişim Tasarımı için Stajyer arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı: Departman olarak kurumun tüm dijital tanıtım materyallerini tasarlıyoruz. Ürün çekimleri, kataloglar, kampanya çalışmaları, web sitesi çalışmaları, mailing çalışmaları, sosyal medya içerik tasarımları ve yönetimi.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Almanca)

Sc Group Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Akpınar

Aufgabenbeschreibung:Informationen bzgl. Produktverfügbarkeit in Verschiedenen MärktenAuskünfte von BestellstatusAuskunft bei technischen Problemen wahrend Online – ShoppingAuskunft über Öffnungs –und SonderöffnungszeitenAufnahme und Bearbeitung von ReklamationenArt der Stelle: VollzeitGehalt: 4.000,00 TRY bis 6.000,00 TRY /Monat

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Gülen Tekstil - Akpınar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Akpınar Geneli Sektörler