Akkışla Reklam Satış Firmaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Reklam Satış Firmaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sevkiyat Görevlisi

Barbecue Cafe Bistro - Akkışla

Mobilya kurulumundan anlayan kamyon sürebilen Sevkiyat Görevlisi aramaktayız..

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Altınyaprak Peyzaj İnş Gıda Bakım Onarım San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda ön muhasebe departmanında çalışmak üzere;Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Satış Elemanı

Ayaz Mobile Teknik Ofis - Akkışla

Mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Mimar - bina

Tunç Mermer Turizm San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Antalya Kemerde prestijli bir otel projesinde çalışacak yeni mezun ve tercihen bayan Mimar aranmaktadır.

5 ay önce

Mimar

Demka Teknolojik Tasarım İnş San Tic Ltd Şti - Akkışla

Başakşehir Tasarım ve Satış Ofisimize en az 5 yıl sektörde tecrübeli Mimar/İç Mimar alınacaktır.

6 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı

Mck Gıda Turizm İnş ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Mevcut yazılım projelerine destek verebilecek veya yeni yapılan projelerde görev alabilecek, teknik anlamda kendine güvenen ve sorumluluk almayı seven,tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Şantiyemizde çalışacak Elektrik Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Akkışla

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.

9 ay önce

Kalite Kontol Sorumlusu

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Sürekli gelişen dinamik yapısıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sektöründe dünya liderleri arasında yer alan İtalyan ortaklı kuruluşumuzda, doğaya ve insana verdiği değerle yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinen, takım arkadaşımız olarak bizlerle çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Kalite Kontrol Sorumlusu adayları aranmaktadır.İŞ TANIMITedarikçilerden gelen girdi kontrolünü gerçekleştirmek,Üretim aşamalarında proses kontrol faaliyetlerini yürütmek,Müşterilere gönderilecek ürünlerin final kalite kontrollerini gerçekleştirmek,Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapmak,Ürün veya hizmet kalitesinin müşteri istek ve beklentilerini karşılamadığının tespiti halinde amirine bilgi vermek,RED malzemelerin ve ONAY malzemelerinin takibini yapmak,Firma faaliyetinin kalite kontrolünde gerekli ölçüm cihazlarını kullanmak ve korumak.

6 ay önce

Depo Elemanı

Visan Vida İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurtköy ve civarında ikamet eden, paketleme ve yükleme yapacak,Fason işlemleri takip edecek tercihen daha önce depo ve sevkiyat birimlerinde çalışmış eleman alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erk Dizayn Mobilya ve İç Mimarlık San Tic Ltd Şti - Akkışla

Ön muhasebe ve ölçülendirme programı kullanılacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda yemek ve temizlik işlerine bakacak Mutfak ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

11 ay önce

PART_TİME İŞ İLANI

ILICA - Akkışla

İş Tanımı Vasıflı + vasıfsız elemanlar alınacaktır. Şirketimizin çeşitli departmanlarında Günde sadece (4) saat çalışarak aylık net sabit 1500 tl maaş + servis imkanı ile çalışacak 17 ile 38 yaş arası bay_ bayan elemanlar alınacaktır. not erkek elemanların öğrenci olması şarttır. Çalışma saatleri sabah 10:30 ile 14:30 VEYA Akşam 17:00 ile 21:00 saatleri arasındadır. Not : Ücretler ilk haftadan sonra haftalık olarak ödenmektedir. (Haftalık 375 TL olarak) NOT:ÇİFT VARDİYA ÇALIŞMAK İSTEYENLER 3000 TL MAAŞ VERİLCEKTİR Adres: Çark Cd. Eyüp Sabri Bey Apt. Kat: 5 No: 10 ( Çark Cad. Migros Karşısı , Öncü Döner Salonun Üstü )I Sakarya Merkez İrtibat: 0 264 2820704 - 0 543 4782288 Not: Başvurular şahsen yapılacaktır. NOT: 14 KİŞİ ALINACAKTIR İş Türü: Yarı zamanlı

1 yıl önce

Makine Teknik Ressamı

Memsa Makina San İnş ve Tic A.Ş. - Akkışla

İlaç sektörüne kalıp ve yedek parça çizimi yapabilecek deneyimli Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. Bu ilan sadece deneyimli adayların başvurusu içindir.Not:- Servis hizmetimiz yoktur. Yemekhane mevcut.- Askerliğini yapmamış adayların başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.- Makine teknik ressamlığı bölümleri dışındaki (yapı, mimari ressamlık vb.) alanlar dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Sağlık Personeli

Özel Yunus Ambulans Servisi - Akkışla

Erzurum Özel Yunus ambulans bünyesinde görevlendirilmek üzere Sağlık Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Yaş Boya Ustası/Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Yaş Boya Atım Ustaları alınacaktır.

2 hafta önce

Site havuz bakım anlayan bay elektrik teknik / kartal

VİZYON VİP - Akkışla

ÇALIŞMA YERİ: KARTAL, UĞURMUMCU MH PROJE İSMİ: SİTE YAŞ ARASI: 25 - 45 ARASI EN AZ 1 YIL ELEKTRİK TEKNİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR ELEKTRİK TEKNİK PERSONEL İŞİN TANIMI: HAVUZ BAKIM YAPCAK, MEKANİKDEN AZ ANLAYAN VE SİTE ORTAK ALANLARINDA VE DAİRELERDE OLUŞAN ELEKTRİK TESİSAT ARIZALARINA MÜDAHELE EDEBİLECEK OLMASI ZORUNLUDUR. ÇALIŞMA SİSTEMİ: 09:00 – 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 3030TL MAAŞ + AGİ LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuzun bağlı olduğu hastanede çalışacak Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bein Sport Digitürk - Akkışla

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aramaktayız.

4 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

4 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler