Akkışla Mobilya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Mobilya İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Akkışla

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

1 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Akkışla

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Tüm grafik tasarım işlemlerinin uygun programlar kullanılarak hazırlanması,Kısa, kurgu videoları hazırlayabilecek,YouTube & Instagram görselleri/videoları hazırlayabilecek,Örnek çalışma ve projelerini (portföy) sunabilecek.Çalışma Şekli: Haftaiçi 09.00 - 18.30

5 gün önce

Ofis Elemanı

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Çankayadaki ofisimize, çay ve temizlik işlerini yapabilecek, not tutabilecek ,güvenilir, Ofis Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Satış Elemanı

Elif Kağıtçılık San ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Kapı firmaları için PVC folyo ithalatı ve satışı yapan firmamız için; ofiste çalışacak kadın Satış Elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI:• .Müşterilerden gelen siparişleri alıp sevkiyat sürecini yönetebilmek ve takip etmek.• Satış ve tahsilatla ilgili bütün işlemlerin yapılması ve muhasebeye işlenmesi.***Başvuruda kesinlikle kimliğin anlaşılması için düzgün çekilmiş vesikalık resim eklenerek yapılmalıdır, resimsiz başvurular dikkate alınmaz.

1 gün önce

Veteriner Hekim

Asbir Hayvancılık Süt Ürünleri Tic ve San Ltd Şti - Akkışla

Amasya Merkez ilçesi Meşeli Çiftliği Köyünde bulunan 300 baş hayvan kapasiteleri 110 sağmal olan süt sığırcılığı çiftliğimize tecrübeli Veteriner Hekim çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzereÖn Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvuruların online yapılmasını tercih ederiz.

6 ay önce

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mazi Butik - Akkışla

E-ticaretin ve modanın birlikte olduğu Mazi Butikte senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. - E-Ticaret konusunda kariyer hedefliyorsan,- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekip olarak çalışabilecek,- Kargolama işlemlerini dikkatli bir şekilde sonuçlandırabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

5 ay önce

Teknik Ressam

Efemak Teknik Makina İhracat Ltd Şti - Akkışla

2D ve 3D cad programı bilen Teknik Ressam alınacaktır.

3 hafta önce

Sekreter

İzdar Gıda İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Meslek Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Tornacı

Boryaz Kalıp Bilişim A.Ş. - Akkışla

Manuel freze, torna, radyal matkap, dalma erezyon tezgahlarını kullanabilen Tornacı arıyoruz.

1 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firma içerisinde bulunan personel ve misafirlerimize ikram servisinde bulunabilecek ve ofislerin genel temizlik işlerini gerçekleştirebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuzda çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.İş tanımı:Öğrencilerinin yaş seviyesi ve öğrenme durumunu dikkate alarak dersin içeriğini ve aktarma biçimini planlamak ve bu doğrultuda dersi işlemek,Aktardığı bilgilerin anlaşılıp anlaşılmadığını belirleyici sınav hazırlamak ve uygulamak,Zümre öğretmenlerinin periyodik olarak hazırladığı plan ve raporların hazırlanmasına destek olmak,Eğitim ve öğretim kapsamında planlanan diğer çalışmalarda görev almak,Okulun genel ilke ve politikaları çerçevesinde veli ile ilişkilerini sürdürmektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.Not : Cumartesi çalışmamız mevcuttur. Adayların bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları rica olunur.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Akkışla

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

9 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Akkışla

Şirket bünyemizde otomotiv sektöründe faaliyet gösterecek kalite kontrol , raporlama ve kalite gereksinimlerini benimsemiş, daha önce otomotiv kalite kontrolünde görev almış, diksiyonuna ve kişisel bakımına özen gösteren çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumuzda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.Çalışma şekli tam gün mesai şeklinde olup,Maaş +Yemek+SGK şeklinde olacaktır.NOT: Sadece tecrübeli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

5 gün önce

Hemşire-Klinik

Dr. Mehmet Mustafa Ertürk Kliniği - Akkışla

Özel klinikte (Muayehane) fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı yanında tam zamanlı Hemşire olarak çalışmak üzere adaylar aranıyor.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Admiral Plus Denizcilik - Akkışla

ADMİRAL PLUS DENİZCİLİK FARKIYLA (DENEYİMLİ VE UZMAN KADROSU İLE);Çalışan kuru yük, konteyner, tanker, gaz ve yolcu gemilerine, yurt içi tur organizasyonu düzenleyen ve turistik bölgelerdeki özel yatlarda çalışacak,YÜKSEK MAAŞLA ÇALIŞACAK,Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen, çalışırken kariyer yapmayı hedefleyen tecrübeli- tecrübesiz PERSONELER ARANIYOR.MAAŞ 1500 USD / TL VE 2500 USD TL ARASIDIR.MAAŞ + MESAİ + İKRAMİYE + SGK + YEMEK + PRİM

10 ay önce

Gıda Mühendisi

Kırmızı Catering - Akkışla

Tuzla Şifa Mahallesinde bulunan yemek firmamıza Gıda Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Akkışla

Şirketimize sosyal medya da çok iyi Sekreter alımı yapılcaktır.

3 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler