Akkışla Madencilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Madencilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ankarada 3 farklı şubesi bulunan kurumumuza Özel Eğitim Alanı Öğretmeni, çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK /2400+AGİ+YMK/ KADIKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Akkışla

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2400 TL maaş+agi+350 TL ticket yemek kartı ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ofis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Manikürist

Dilek Kara Güzellik Salonu - Akkışla

Dilek Kara 20 yıllık bir salondur. Çalışmak isteyen arkadaşlar tam zamanlı olarak çalışacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Akkışla

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Akkışla

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

10 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Adile Teyze Özel Eğitim Hiz Tic Ltd - Akkışla

İş Tanımı1995 Yılından itibaren hizmet veren ADİLE TEYZE MERKEZ ŞUBE KREŞİNDE görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alımı yapılacaktır.Başvurular gizli tutulacaktır ve başvuruların resimli olması önemlidir.

2 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Akkışla

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

10 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Akkışla

Maaş veya prim ile çalışacak,Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Akkışla

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

1 ay önce

Kimyager

Kargaz Gaz San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Sınai ve tıbbi endüstriyel gazların dolumunu yapan firmamıza Mesul Müdürlük verilecek Kimyager aramaktayız.

7 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gempaz Gayrimenkul - Akkışla

Firmamıza Emlak-Gayrimenkul Danışmanları aramaktayız.Firmamız gayrimenkul sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sektöründe bilgi ve donanım hakimiyet ve güven konusunda lider konumundadır.Tarla, bağ, bahçe, arsa, turistik tesis, fabrika, daire, dükkan gibi gayrimenkullerin kazanılması, kazanılmış gayrimenkullerin hedef müşteri yoğunluğuna sunum ve tanıtımının etkin bir şekilde yapılması hususunda;Burası tam, yeteneğinizi ortaya çıkaracak ve uygulayacağınız yer.En iyi yeteneklerin yeri olduğumuzu vurguluyoruz.Esnek bir çalışma ortamı ve eğlenceli bir iş hayatı.Yeteneğiniz ile yüksek kazanç sağlamanın yolu.Bu kariyer, hayat, zaman senin.Şimdi CV bırakmanın tam zamanı.Part time veya serbest çalışacak elemanlara ihtiyaç vardır.ÖNEMLİ NOT: CV lerinize fotoğraf ekleyiniz.

9 ay önce

Akademisyen

Tezolog - Akkışla

Yüksek Lisans ve Doktora Tez yazımında destek olacak ekip arkadaşları arıyoruz.NOT: SPSS-EVIEWS-STATA vb. istatistik programlarına hakim olunması avantaj oluşturmaktadır.Maaşı dikkate almayınız. Daha az ya da daha fazla olması sizin elinizde.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Uyarlar Çimento Tic ve San Ltd Şti - Akkışla

Ankara Balgat da yer alan Uyarlar Çimento Paz. Nak. Tİc. ve San. LTD. ŞTİ. şirketine ön muhasebe için personel alınacaktır.

1 ay önce

Izgara Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Akkışla

Izgara Ustası arıyoruz.

9 ay önce

Saha Satış Personeli

Evrino Bilişim Teknolojileri - Akkışla

Yazılım Ve E-Ticaret Altyapısı Lider Firması olan Evrino Yazılım Teknoloji Saha Satış Ekibi Olarak görevlendirilmek üzere, “İstanbul” Şehriinde İkamet Eden Saha Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde Küçük ve Büyük İşletmelere ziyaretlerde bulunup Satışlarını Gerçekleştirmeleriİlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,

1 ay önce

Teknik Eleman

Teknoamaker Bilişim ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Akkışla

Tekirdağ Çorlu ’da 3B yazıcı üretim ve Robotik Atölye kurulum işlerinde çalışacak genel Teknik Eleman aranmaktadır.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Yeni açılan fabrikamıza bayan Sekreter arkadaş arıyoruz.Maaş Asgari +Yol

2 hafta önce

Akkışla Geneli Sektörler