Akkışla Kuruyemiş Sektörü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Kuruyemiş Sektörü İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bölge Satış Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Ümraniyede bulunan Veteriner Ecza Depomuzda istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Personeli

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Akkışla

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Lame Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Ofis Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Şirket içi iletişim çalışmalarına destek vermek ve telefonlara bakmak, Şirkete ait uygulamaların kullanıcı deneyimi açısından geliştirilmesine katkıda bulunmak, Sosyal medya, reklam ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak, Raf ve ofis düzeninden sorumlu, Şirket markalarının güncel kalmasını sağlayacak içeriklerin üretilmesine katkı sağlamak.

5 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Akkışla

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Medya Planlama Uzman Yardımcısı

Çilek Medya Grup Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Akkışla

Yetiştirilmek Üzere Medya Planlama Uzman Yardımcısı alınacaktır.

3 hafta önce

Saha Satış Personeli

Girişim Araştırma - Akkışla

Firmamıza deneyimli deneyimsiz Saha Satış Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Almanca çağrı merkezi

EED - Akkışla

Mersin de Almanya  projelerini yürüten kuruluşumuza, ana dili seviyesinde veya ileri düzeyde Almanca bilen bay-bayan "Müşteri Temsilcileri" aranmaktadır. İşe alınacak adaylar hedef odaklı çalışarak yüksek gelir kazanabilecek. Kazançlar sabit maaş ve prim olarak verilmektedir. Tecrübeli adaylar tercih sebebidir. EED Call-center

4 ay önce

Makine Mühendisi

Galen Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Makine Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arkadaşımızı aramaktayızBu ilan ALBADENT KURTKÖY ŞUBESİ içindir.

6 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Akkışla

Bizimle birlikte çalışmak üzere Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) aramaktayız.İŞ TANIMI:İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde iş yeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak,Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve iş yeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak,Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak,İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde iş yeri hekimi ile birlikte çalışmak.Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak,İş yeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde iş yeri hekimiyle birlikte çalışmak,İş yeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek,İş yerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

5 ay önce

Sekreter

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Depo Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Acilen İzmir Yenişehir gıda çarşısındaki firmamızın depo bölümüne kamyonet panel van araçlarını aktif kullanabilen B sınıfı ehliyetli, tercihen sıhhi tesisat malzemelerini ve sektörü bilen depocu çalışma arkadaşı alınacaktır.

8 ay önce

Satış Mühendisi

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Akkışla

Mühendislik plastikleri üretimi yapmakta olduğumuz firmamızda yurt içi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde rol alacak dinamik ve sonuç odaklı Ürün Satış Mühendisi aranmaktadır.Gebze-Darıca-Çayırovada ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İş Tanımı:Devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi,Periyodik olarak müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin müşteriye aktarılması,Müşterilerin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmet gamı içerisinden satışın yapılması,Müşteri taleplerinin takibi ve sürecin doğru yürütülmesi için gerekli birimler ile koordineli çalışılması,Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi ile satış stratejilerinin geliştirilmesi.

8 ay önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Akkışla

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lila Tanıtım - Akkışla

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Tercihen:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Teknik İngilizce diline hakim• En az 2 yıl alanında tecrübe

3 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Akkışla

Firmamıza deneyimli Kasa Sorumlusu arıyoruz.

7 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Akkışla

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

1 ay önce

Satış Uzmanı

Gökçe Beauty Güzellik Salonu - Akkışla

Güzellik merkezimizde çalışacak Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler