Akkışla Kozmetik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Kozmetik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Akkışla

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Mira Mekanik Tesisat Elk İnş İş Sağ ve Güv San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere eleman arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Restoratör Mimar

T.E.B.O Tarihi Eserler Bakım Onarım Sanat ve Tic Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Büyükçekmecedeki firmamızda görevlendirmek üzere 0-3 yıl deneyimli Restoratör Mimar ekip arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

ACİL VİLLA BAY ÖZEL GÜVENLİK /2550+AGİ+YMK/ SANCAKTEPE ÇEKMEKÖY

VİZYON VİP - Akkışla

Çekmeköy, villa projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2550tl maaş+agi+yemek ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı aan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

10 ay önce

Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

7 ay önce

Proje Müdürü

Nallıhan Yerel Eylem Derneği - Akkışla

NALLIHAN YEREL EYLEM GRUBU İŞE ALIM İLANINallıhan Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan 1 adet Müdür alacaktır. Adaylarda Aranacak Genel Koşullara) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak (Adli Sicil Kaydı)b) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. (Adli Sicil Kaydı)c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. (Sağlık Raporu)

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Boyut İnteraktif Kültür Ürünleri Tic A.Ş. - Akkışla

Çağrı Merkezi Satış Danışmanı, İstanbul Tekstilkent-Esenler Koza Plazada bulunan Çağrı Merkezi ofisimizde mevcut müşterilerimizi telefon ile arayarak (OB) mevcut yayınlarımızın tanıtımını yapıp satışını gerçekleştirecek ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Akkışla

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

8 ay önce

Kasiyer

Netiz Gross Toptan Market - Akkışla

Tecrübeli Kasiyer alınacaktır .

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

By Livane Textile - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Şirket içinde ön muhasebeye bakacak telefonlara bakacak ,Müşteri yazışmalarını takip edecek.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Market Sektöründe en az 2 yıl çalışmış, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - Akkışla

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Yıldırım Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Mobilya sektöründe faaliyeti bulunan kurumsal firmamızda çalışacak Satış Temsilcisi alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Maaş 2500 +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal imkanlar Çalışma saatlerimiz sabah 08:30 akşam 18:00 cumartesi 13:00

8 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Akkışla

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

9 ay önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Akkışla

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

9 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Ades Butik - Akkışla

Bornova Büyükpark’ta bulunan Ades Butik bünyesinde çalışacak “Mağaza sorumlusu ve satış temsilcisi aramaktayız.”

6 ay önce

Ziraat Mühendisi

Hakdan 1 İnş Mak Müh Tarım San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ankara Sincanda bulunan zirai ilaç bayimiz de Ziraat Mühendisi veya Ziraat Teknikeri alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Bortek Mekanik Mühendislik San Tic A.Ş. - Akkışla

Ümraniye deki mühendislik firmamıza, Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Adayların resimli cv ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir.Çalışma Mesai Saatleri:Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 18:30Cumartesi 08:30 - 16:30

9 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler