Akkışla Kırtasiye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Kırtasiye İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Akkışla

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Sorumlu olduğu yöneticisi kapsamında:- Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,- Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,- Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,- Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,- Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek,- Yeni lansmanı yapılan ürün kapsamında gerekli randevuları almak, tanıtım iletişimlerini yapmak.

7 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Marmara Anadolu Öğretim Kurumları Tic Ltd Şti - Akkışla

Bağcılardaki sürücü kursumuzda Meb bakanlığına ataması yapılabilecek ders ücretli Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

2 ay önce

ACİL BAY OSB SİLAHLI GÜVENLİK /8 SAAT/ ÜMRANİYE DUDULLU ÇEKMEKÖY SANCAKTEPE

VİZYON VİP - Akkışla

Sancaktepe arkası, Natoyolu caddesine yakın, Yukarıdıdullu mh organize sanayi bölgesi projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 23-43 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 07/15 - 15/23 - 23/07 vardiyalı 8 saat çalışma haftada 1 gün izin, bekar agi içinde 2510tl maaş + 600tl ticket yemek kartı ile çalışcak bay silahlı kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne silahlı güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Teknik Servis Destek Personeli

Dokare Teknoloji ve Yazılım Ltd Şti - Akkışla

Şirketimiz anlaşmalı firma müşterilerine uzaktan ve yerinde destek sağlayacak, bilgi teknolojileri konusunda deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Akkışla

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

9 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Makroser Ev Tekstili Satış Paz İth ve İhr Ltd Şti - Akkışla

Halı ve Ev Tekstili Ürünler Grubunda üretim Yapıyoruz.Tekstil perakende markalarımızın SEO, sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerini yönetecek, aşağıdaki özelliklere sahip SEO & Digital Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Akkışla

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

9 ay önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Akkışla

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

9 ay önce

Pazarlama Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Yangın güvenlik firmasında görevlendirilecek Pazarlama Personeli aranmaktadır.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Vahal Düğün Salonları Organizasyon Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Ugs-Uğur Geri Dönüşüm San Tic Ltd Şti - Akkışla

Geri dönüşüm firmamızda çalışacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri:Sabah: 08:30Akşam: 18:00

8 ay önce

Şoför (Yolcu Taşıma)

Epa Turizm Vip Taşımacılık - Akkışla

Epa Turizm Vip Firmamıza En az 10 yıllık şoförlük Deneyimi Olan , Sigara ve Alkol Kullanmayan , SRC - 2-4 belgelerine sahip , Diksiyonu Düzgün seyahat engeli olmayan Kaptan arkadaşlarımıza ihtiyaç vardır.

8 ay önce

Mobilya Satış Elemanı

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Erzincan- Caploonba Bebek Genç Odası mağazamızda değerlendirilmek üzere Mobilya Satış Personeli aranmaktadır.

7 ay önce

Satış Sorumlusu

Bereketnur Ambalaj Reklam San Tic Ltd Şti - Akkışla

Satış Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Tanıtım Elemanı

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Akkışla

Türkiye genelinde online eğitim tanıtımı ve satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.Aylık Öğrenci kotası karşılığı maaş + prim

9 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Akkışla

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları:Gelecek yabancı hastaları kliniğimizde karşılamak, Gerekli formların doldurulmasını sağlamak ve klinik yöneticisi ile senkronize çalışmak.Ücret : 3.000 TLTüm yasal hakları tam ve eksiksiz şekilde yatırılacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Akkışla

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

7 ay önce

Web Master

Palmiye Koçak Mobilya Aksesuar ve Tüketim San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Sosyal medya hesaplarını yönetecek Web Master aranmaktadır.

7 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lila Tanıtım - Akkışla

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Tercihen:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Teknik İngilizce diline hakim• En az 2 yıl alanında tecrübe

3 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler