Akkışla İmalat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla İmalat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Akkışla

Saygıdeğer öğretmenlerimiz; Ankara’nın öncü eğitim kurumu Ortadoğulular Eğitim Kurumları bünyesinde Ankara Aydınlıkevler Kurs Merkezinde öğretmen olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.YKS ve LGS konularına ve sınav hazırlık sürecine hâkim Matematik Öğretmenleri alınacaktır.

2 hafta önce

Mağaza Müdürü

Mehmet Gök Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Antalya Işıkalrda bulunan bayan giyim mağazamıza Mağaza Müdürü aramaktayız.Ürünlerin mağaza görsel standartlarına uygun şekilde teşhir edilmesini sağlamak,.Bilgiasayar Kullanmaya Yatkın Tercihen Nebim V3 progamı kullanabilen,Gerekli raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlama ,Personel çalışma saatlerinin düzenlenmesi ve takibini gerçekleştirmek,Mağaza ekibinin motivasyonunu sağlamak ve satışı arttırmak,,Müşteri talep/şikayet sistemini yönetmek.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Logo Tiger 3, Logo Bordro ve Ms Office programlarını kullanabilen Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır. Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi, Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması, Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması, Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması, Stok takibinin yapılması, BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması, Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim, Aylık Mizan kontrollerinin yapılması, Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Kur değerleme işlemlerinin yapılması. Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,Periyodik olarak mali veri raporlama işlemlerinin yapılması.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Radansa Ofis Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Devletimizce işletmelerin kullanması zorunlu olan ürünleri pazarlamaktayız. Bizimle birlikte çalışacak Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

3 ay önce

Satış Elemanı

Profesyoneller Temizlik - Akkışla

TEMİZLİK ve KOZMETİK ürünlerin tanıtım reklam ve satış departmanlarına BAYAN personeller alınacaktırSabah: 9,00Akşam: 18,30Pazar günü tatilYol + yemek + sgk + agi +prim

2 ay önce

Garson

Maltepe gıda - Akkışla

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

1 yıl önce

Şoför

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aranmaktadırSGK+YEMEK+MAAŞ ( 2.600,00TRY ile 2.750,00TRY /ay arası)

10 ay önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Güçlü Makina / Strongmac - Akkışla

Başakşehir-İkitelli Metal İş Sanayi sitesinde makina imalatı ve fason iş kapsamında hizmet.,Bu işin sorumluluklarını ve gereken iş deneyimini elinde barındıran tam zamanlı çalışma ile bünyemize katkıda bulunacak UNİVERSAL TORNA USTASI aranıyor.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Azim Reklam Tabela Cnc Router Lazer Kesim - Akkışla

Yetiştirilmek üzere tabela imalatında çalışabilecek Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

9 ay önce

Dikiş Makinesi Operatörü-Kumaş

Rowar Texstil - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dikiş Makinesi Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Otomasyon Sistemleri Programcısı

Transolt Teknoloji A.Ş. - Akkışla

Transolt Türkiye’de insansız yük taşıma sistemleri ile fabrika, depo ve hastane gibi tesislere anahtar teslim çözümler sunmaktadır.Yerli teknoloji geliştiren TRANSOLT Teknoloji A.Ş’de ekibe katılacak ve otomasyon projelerinde çalıştırılmak üzere Otomasyon Sistemleri Programcısı aranmaktadır.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Prıltı Temizlik Ataşehir - Akkışla

İstanbul Temizlik Şirketleri içerisinde önde gelen Firmalardan Olan Pırıltı Temizlik bünyesinde görev alacak Temizlik Personeli / Temizlik Görevlisi olarak çalışma arkadaşları arıyoruz.Firmamız Ev, Ofis, İşyeri, Bina, Apartman, Site, İnşaat ve Tadilat sonrası gibi alanlarda temizlik hizmeti vermektedir.Temizlik personellerine ana ofisimizden bilgi verilecek, ev sahibi ile kendisi görüşmeyecektir.Birden fazla eleman alınacak ve yevmiye usulü çalıştırılacaktır.

1 ay önce

Kaynakçı

Berra Mobilya Metal San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışacak Kaynakçı aramaktayız.

6 ay önce

Geri Dönüşüm İşçisi

Deniz Plastik Boru - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Geri Dönüşüm İşcisi aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Akkışla

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Yelkenpark Otel ve Sağlık Hiz Ltd Şti - Akkışla

Otelimizde kat ve temizlik görevlisi olarak çalışacak bayan arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Melis Arı Çiftliği Gıda San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Panora Avm de çalıştırılmak üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Tabela Montaj Elemanı

Afşin Reklam - Akkışla

İşine önem veren, yakın mesafelerde ikamet eden Tabela Montaj Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Uzmanı

İsmail Can Karadağ Reklamcılık - Akkışla

Uzaktan eğitim sektöründe çağrı merkezinde çalışacak, satış ve iletişim becerileri gelişmiş, Satış Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Akkışla Geneli Sektörler