Akkışla Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gözetim Görevlisi aranmaktadır.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Mutfak ekipmanları satışı yaptığımız Mamaktaki mağazamız için Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Görevlisi alınacaktır.

6 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Pelin Temelli Eğitim Organizasyon Ltd Şti - Akkışla

WORLD OF LANGUAGE ACADEMY “Sınav İngilizcesi” alanında uzman İngilizce öğretmeni aranmaktadır.Burada ki kriterlerden;Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İngilizce öğretmenlik deneyimi olan*,Sınav İngilizcesi alanında çalışmış ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen,*TOEFL, PTE ACADEMIC, IELTS puanları olan ve daha önce bu konuda deneyimi olan ve/veya pedagojik formasyonu olan öğretmenler tercih sebebidir.

1 ay önce

Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Asfen Okulları - Akkışla

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Altan Giyim ve Kuyumculuk San Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Biz kimiz? Altan Tekstil Laila, 30 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe kendine has tarzı ile faaliyet gösteren, 20 farklı ülkeye ihracat yapan köklü bir firmadır. İşin tanımı; İstanbul (avrupa) Beylikdüzü’ nde bulunan fabrikamızdaki e-ticaret ofisimizde çalışabilecek, geniş bakış açısına sahip E-ticaret Uzmanı arkadaşların başvurularını bekliyoruz. - Ekip arkadaşlarımızla beraber Firmamızın online satış sitesinden ve e-ticaret pazar yerlerinden (n11,trendyol vb.) gelen siparişlerin takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi, - E-Ticaret sitesi için kullanılacak ürün görsellerinde gerekli fotoğrafların hazırlanması için yapılacak çalışmayı koordine edilmesi, sayfanın standartlarını belirlenmesi ve çalışmaların bu standartlara uygun olarak sayfaya eklenmesinin sağlanması,- Dijital pazarlama trendlerinin ve sosyal medyanın yakından takip edilmesi- Firmamızın E-Ticaret sitesi üzerinden gelen telefon trafiğini yönetilmesi.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Adile Teyze Özel Eğitim Hiz Tic Ltd - Akkışla

ADİLE TEYZE EĞİTİM KURUMU MERKEZ ŞUBEMİZDE görevlendirilmek üzere Okul öncesi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Akkışla

2002den beri sektörde olan acenteliğimizde sigortacılık meslek okulu mezunu, teknik personel olarak yetiştirilmek üzere çalışacak arkadaş arıyoruz.***Not : Fotoğraflı olmayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

8 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilecek Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Saglikteknoloji sitesi için Sağlık Teknoloji konularına uygun sosyal medya içerikleri üretmek,Mevcut Sosyal Medya hesaplarımızı kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya kanallarından gelen yorum ve mesajları cevaplamak, günlük olarak takip etmek ve raporlamak,Sosyal medya hesapları için fotoğraf ve video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Sosyal medya hesaplarında günlük hikaye ve post paylaşımı ile hesapları güncel tutmak,Organik takipçiyi arttırmak ve bunu gerçekleştirmek için iş başlangıcında tüm stratejileri belirlemek.

10 ay önce

İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Akkışla

Firmamız merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

Z&K Marketing - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere satış konusunda tercihen tecrübeli, (Tecrübesi olmaması durumunda biz eğitim veriyoruz) kadın ekip arkadaşları alınacaktır.Detaylı bilgi yüz yüze verilecektir.Yol, yemek, konaklama firmamıza aittir.(2500 TL Maaş +Prim+Sigorta)

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Yangın güvenlik firmasında görevlendirilecek Pazarlama Personeli aranmaktadır.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Premier Group Tekstil İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Güngören bölgesindeki ofisimizde Muhasebe Departmanına aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı:Gelen faturaların takibi ve işlenmesi,İhracat işlemlerinin yapılması,Gelen telefonlara bakılması.

9 ay önce

Operasyon Yöneticisi

IC Group Taşımacılık ve Tic AŞ - Akkışla

Fuar Lojistiği sektöründe öncü firmamızın, İstanbul Beylikdüzü Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı İlişkiler Yetkilisi aramaktayız.Çalışma saatlerimiz:Hafta içi 08:30- 18:00 saatleri arasındadır.Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) tatildir.Vardiya sistemi yoktur.

6 ay önce

Satış Elemanı

Elit Gelinlik - Akkışla

Gelinlik firmasında çalışacak tecrübeli Kadın personel alınacaktır, Firma bünyesinde yemek çıkmaktadır

8 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Monokon Elektrik San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Müşteri ilişkilerini en iyi şekilde yönetmek,Müşterilere fiyat tekliflerini iletmek ve takibini yapmak,Pazarı, müşteri ihtiyaçlarını, ürün fiyatlarını yakından takip etmek, analizleri yapmak,Mevcut ve potansiyel müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak tespit edilip eksiksiz karşılanmasını sağlamak ve bu amacı gerçekleştirmek için periyodik ziyaret planlarını hazırlamak ve uygulamak,Raporlama yapmak.

4 ay önce

Mobilya ustaları, kalfalar ve çıraklar

Morela kapı ve mobilya - Akkışla

Firmamız bünyesin de çalıştırılmak üzere Mobilya Ustası veya Kalfa ve çıraklara (vasıfsız eleman dahil)ihtiyaçlar vardır. Detay bilgi için; 0533 308 94 00

7 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Akkışla

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

10 ay önce

İstanbul Bölge Satış Mühendisi

Cantez Elektrik Mühendislik San Ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere İstanbul Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ve aktif saha satışı yaparak portföye yeni müşteriler kazandırmak,Sorumlu olduğu bölgedeki hedeflerini gerçekleştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için motivasyonunu güçlü tutmak,Bölgesindeki müşterileri düzenli ziyaret ederek sipariş ve ödemelerini takip etmek,Gerektiğinde ekip arkadaşlarına ofis içi destek vermek,İlgili birim yöneticilerine düzenli raporlama yapmak,Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planları ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli aksiyonları almak,Teklifler hazırlamak ve takibini yapmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek aksiyon almak.

9 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler