Akkışla Eğitim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Eğitim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

7 ay önce

Bay/Bayan Temizlik Personeli ( Engelli )

VİZYON VİP - Akkışla

Pendik bölgesine bağlı; KURTKÖY bölgesin’de çalışacak, 22-43 arası, haftaiçi 08:00 -:17:00 yada 09:00 -:18:00 arası çalışma pazar ve resmi tatiller'de izin, asgari ücret+205tl yol parası+ymk+sgk ile çalışcak deneyimli bay-bayan engelli temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Kurtköy Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Engelli raporu olan Malulen emekli olmayan Raporu bedensel çalışmasına engel olmayan Ekip çalışmasına yatkın Enaz 1 sene çalışmış olması tercihimizdir /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın TEL: 0554 142 97 81 TEL: 0505 182 50 70 TEL: 0216 508 11 13 Mail iletişim: info@vizyonvip.com

9 ay önce

Cnc Torna Tezgahı Operatörü

Adım Koza Hidrolik Pnömatik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ankara Yenimahalle Ostimdeki firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

7 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Çilek Ağacı Anaokulları - Akkışla

Kadıköy Merdivenköy civarında hizmet veren Özel Çilek Ağacı Anaokulunda görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

10 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

J.O. DREAMS YÖNETİM FİRMASIFirmamızda görevlendirilmek üzere şirketimizin Yönetim Departmanında çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.***Lojman veya kalacak imkanımız bulunmamaktadır.

5 ay önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Fishmekan Akvaryum - Akkışla

Akvaryum balığı ithalatı yapan firmamızın İstanbul Bahçelievlerdeki balıkhanesinde görev yapacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.Başvuracak arkadaşlar balıkhanede görev alacaktır. Yemek+SSK.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Akkışla

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Gıda Mühendisi

Kırmızı Catering - Akkışla

Tuzla Şifa Mahallesinde bulunan yemek firmamıza Gıda Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

3 ay önce

Kimya Mühendisi

Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. - Akkışla

Kimya Mühendisliği veya Kimya Bölüm mezunu, Kimya Mühendisi arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Kapı ve Kapak sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın İzmir-Ayrancılar / Yazıbaşı bölgesinde kurulu fabrikasında görev alacak “ Üretim Sorumlusu “aramaktayız.Bütçe çerçevesinde oluşturulmuş aylık ve yıllık üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Üretim birimindeki çalışan, makina ve malzemenin optimum şekilde planlanması,Sorumluluğu altındaki makine ve teçhizatın Bakım-Onarım süreçlerinin planlanması ve takibi,Sorumluluğu altındaki çalışanların koordineli bir şekilde çalışmasını temin etmek,

9 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuza Biyoloji Öğretmeni arıyoruz.Freelance, part-time olarak başlanıp daha sonra tam zamanlı olarak değerlendirilecektir.

5 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Akkışla

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

9 ay önce

Asistan

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Akkışla

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın Asistan aramaktayız.

6 ay önce

Engelli Temizlik Elemanı

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Akkışla

Şirketimize engelli Kadın/Erkek Temizlik Elemanı arıyoruz.Şirketimiz Çamlıcada 4 katlı bir iş yeri. Alacağımız kişi bu dört katın temizliğinden sorumlu olacak. Yerlerin silinmesi,masaların silinmesi,çöplerin toplanması,wc lerin temizliği,camların silinmesi yapılacak işler arasında.

6 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Stüdyo Iz - Akkışla

Stüdyomuza çocuk konsept fotoğrafları çekebilecek Fotoğraf Çekimci iş arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Sekreter

Emka Hafriyat Taşımacılık İnş San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Asdem İnşaat Turizm Tic ve San A.Ş. - Akkışla

ASDEM BEACH ve PARK işletmemizde istihdam edilmek üzere Resepsiyon Görevlisi olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

6 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler