Akkışla Dış Ticaret İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Dış Ticaret İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimya Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Paramedik

Abc İlkyardım Kurtarma Hiz San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Paramedik aramaktayız.

8 ay önce

Üretim Operatörü

Daysil Silikon Sanayi A.Ş. - Akkışla

Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan DAYSİL SİLİKON SANAYİ A.Ş. firmamıza Üretim Operatörü olarak çalışacak, yetiştirilmek üzere ve meslek edinilmek üzere personel alınacaktır.

3 gün önce

Lahmacun Ustası

Selçuk Büfe - Akkışla

Acil Selçuk büfe Tuzla ve çevresinde ikamet eden Lahmacun Pide Ustası alınacaktır

3 ay önce

Satış Elemanı

Doveks Kimya Hijyen Ürünleri San Tic Ltd Şti - Akkışla

Bakım kimyasalları ve hijyen ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Görüşmeler Kristal şehide yapılacaktır.

9 ay önce

Satış Asistanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Akkışla

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

10 ay önce

Ön Muhasebeci

Esnur Moda Tekstil Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

İnternational Trading Organize Trans Nak ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ön Muhasebe ve Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

3 ay önce

PART_TİME İŞ İLANI

ILICA - Akkışla

İş Tanımı Vasıflı + vasıfsız elemanlar alınacaktır. Şirketimizin çeşitli departmanlarında Günde sadece (4) saat çalışarak aylık net sabit 1500 tl maaş + servis imkanı ile çalışacak 17 ile 38 yaş arası bay_ bayan elemanlar alınacaktır. not erkek elemanların öğrenci olması şarttır. Çalışma saatleri sabah 10:30 ile 14:30 VEYA Akşam 17:00 ile 21:00 saatleri arasındadır. Not : Ücretler ilk haftadan sonra haftalık olarak ödenmektedir. (Haftalık 375 TL olarak) NOT:ÇİFT VARDİYA ÇALIŞMAK İSTEYENLER 3000 TL MAAŞ VERİLCEKTİR Adres: Çark Cd. Eyüp Sabri Bey Apt. Kat: 5 No: 10 ( Çark Cad. Migros Karşısı , Öncü Döner Salonun Üstü )I Sakarya Merkez İrtibat: 0 264 2820704 - 0 543 4782288 Not: Başvurular şahsen yapılacaktır. NOT: 14 KİŞİ ALINACAKTIR İş Türü: Yarı zamanlı

9 ay önce

İnşaat Mühendisi

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere SADECE çelik yapı - çelik konstüriksiyon alanında tecrübeli İnşaat Mühendisi aramaktayız. Firmamızın ana ofisi İstanbulda olmak üzeri, diğer illerde imalat yaptırdığımız çelik konstrüksyon ürünleri ve prefabrik ürünlerini yerinde süpervizyonluk yapıp, kontrol edecek. Müşteri ve iş ortaklarıyla yapılan toplantılarda, tasarımını tanıtıp diğer çözüm yöntemleri ile karşılaştırmasını yapmak.

9 ay önce

Junior Asp Net Developer

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Akkışla

İnteraktif Grup bünyesinde Tübitak Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan şubemizde, kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere: Yetiştirilmek üzere Junior .Net Developerlar arıyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Müdürü

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Akkışla

Medikal ve sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Kavacıktaki ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü pozisyonu için çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe ve finansman süreçlerinde fiilen çalışmak ve işlemleri uygulamak,Sorumlu olduğu şirketin faaliyetleriyle ilgili gelir gider evraklarını kontrol etmek,Aylık hesap kapanışlarını gerçekleştirmek ve aylık muavin/mizan kontrolleri yapmak, Fatura ve diğer resmi belgelerin Vergi Usul Kanunu’na uygun kaydının yapılmasını sağlamak,Şirketin vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerini takip etmek ve ilgili durumda vergi dairesi ile iletişime geçmek,Yasal mevzuatları takip etmek ve uygulamaya geçirmek,Yerel muhasebe sistemine giren kayıtların ve fişlerin kontrol edilmesi,Tüm beyannamelerin hazırlanması (Geçici ve Kurumlar Beyannameleri Dahil),Yıl sonu kapanış işlemlerinin yapılması ve genel mizan kontrolü,Mali tabloların hazırlanması (Bilanço ve Gelir Tablosu),Finansal konularla ilgili banka ve finans kuruluşlarıyla tüm resmi işlemlerin yürütülmesi.

4 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Akkışla

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Mali Müşavir

Smmm Kemal Dal - Akkışla

Mali Müşavirlik bürosunda işlerin sorunsuz yürütülmesi için sorumluk sahibi Mali Müşavir aranmaktadır.

6 ay önce

Sekreter

Masalcıoğlu Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Esenler Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesinde bulunan elektrik elektronik taahhüt firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter olarak çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Şartlar cv incelenmesi sonucu yüz yüze görüşülecektir.

5 ay önce

Asistan

Son Söz Yapı İnşaat Turizm Gıda Eğitim Sağlık Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamız bünyesinde; Yetiştirilmek üzere Asistan arıyoruz.

5 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Yaman Şirinler Özel Eğitim Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Ankarada 3 farklı şubesi bulunan kurumumuza Özel Eğitim Alanı Öğretmeni, çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ahmel Havayolları Turizm Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızın Bilet Satış departmanında görevlendirilmek üzere: Seyahat Acentası Satış Görevlisi alınacaktır.Yurt içi veya yurt dışı bilet satış işlemleri için müşterilere hizmet vermekGünlük olarak opsiyonların ve işlemlerin takibiHaftalık satış raporlarının ilgili birime sunulmasıİş takibi kuvvetli, müşteri odaklı, dakik, güvenli, hatasız hizmet sunan, Sorumluluk sahibi, İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Bein Sport Digitürk - Akkışla

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aramaktayız.

5 gün önce

Akkışla Geneli Sektörler