Akkışla Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Akkışla

Hizmet verdiğimiz firmalarda çalıştırılmak üzere Lise ve yüksek okulların elektrik elektronik veya mekatronik bölümlerinden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Akkışla

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen Yavuzlar Eğitim Kurumları olarak; derslerimize devam etmekteyiz. Kurumumuz da görevlendirilmek üzere İngilzce Öğretmeni alınacaktır.

4 gün önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

3 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Gülaylar Mağazacılık - Akkışla

Venezia Mega Outlet Avm de bulunan Gülaylar mağazamız için İngilizce bilen Mağaza Satış Danışmanları aranıyor.

6 ay önce

Bellboy

Hotel Antroyal - Akkışla

Bellboy pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.12 Ay açık 3 yıldız şehir oteliyiz. Lojman ve servis yoktur.

2 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Yem teknolojileri alanında öncü firmalardan olan Starmax Tarım Makinaları A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Cnc Dik İşlem ve Torna Operatörü alınacaktır.

10 ay önce

Tornacı

Pamir Hidrolik Makina San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

İzmir Bornova-Işıkkent Geri Kazanımcılar Sanayi Sitesinde bulunan AR-GE atölyemizde çalışmak üzere, çalışma arkadaşları aranmaktadır.Mesaimiz 09:00-18:00 olup, Cumartesi günüde çalışılmaktadır.

8 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Akkışla

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Merkez Teknik Servis Hizmetleri - Akkışla

Merkez Teknik Mekanik firması olarak ETNA VE WİLO hidrofor ve pompa teknolojileri yetkili servisi ve bayilik yapmaktayız.

3 ay önce

Grafikler

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Akkışla

Bahçelievlerde bulunan yazılım firmamıza; Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Tıbbi Mümessil

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - Akkışla

Rakibi ve Muadili Bulunmayan Sağlık ve Hijyen Ürünlerimizin, Sahada ve Kurumsal Satış Temsilcilisi aramaktayız.

10 ay önce

Oto Elektrik Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Akkışla

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Oto Elektrik Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Oto elektrik konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Araç multimedya sistemleri ve motor elektrik tesisatı konusunda uzman - Yenilikleri takip eden, vizyoner - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Akkışla

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

8 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ahmel Havayolları Turizm Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızın Bilet Satış departmanında görevlendirilmek üzere: Seyahat Acentası Satış Görevlisi alınacaktır.Yurt içi veya yurt dışı bilet satış işlemleri için müşterilere hizmet vermekGünlük olarak opsiyonların ve işlemlerin takibiHaftalık satış raporlarının ilgili birime sunulmasıİş takibi kuvvetli, müşteri odaklı, dakik, güvenli, hatasız hizmet sunan, Sorumluluk sahibi, İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Akkışla

2002den beri sektörde olan acenteliğimizde sigortacılık meslek okulu mezunu, teknik personel olarak yetiştirilmek üzere çalışacak arkadaş arıyoruz.***Not : Fotoğraflı olmayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

8 ay önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - Akkışla

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Stajyer

Nergal Elektronik Ticaret - Akkışla

E-ticaret sitemiz için Blog Yazarları arıyoruz.

3 ay önce

Satış Mühendisi

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Akkışla

Mühendislik plastikleri üretimi yapmakta olduğumuz firmamızda yurt içi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde rol alacak dinamik ve sonuç odaklı Ürün Satış Mühendisi aranmaktadır.Gebze-Darıca-Çayırovada ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İş Tanımı:Devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi,Periyodik olarak müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin müşteriye aktarılması,Müşterilerin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmet gamı içerisinden satışın yapılması,Müşteri taleplerinin takibi ve sürecin doğru yürütülmesi için gerekli birimler ile koordineli çalışılması,Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi ile satış stratejilerinin geliştirilmesi.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Marmara Elektronik - Akkışla

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Başakşehirde bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler