Akkışla Çeviri Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Çeviri Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mimar

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

KÖKSAL YAPI SANAYİ TİCARET; 1995′ten beri perforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir. Bu çerçevede beraber çalışabileceğimiz Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Youth Mağazacılık A.Ş. - Akkışla

Perakende sektörünün öncü bir markası için çalışacak Satış Temsilcileri aranıyor.

3 ay önce

Back-End Developer

Cebeci Vending - Akkışla

Blockchain tabanlı şirketimizde alanında yetkin ve gelişime açık, iletişim becerisi yüksek Back-end, Front-end Developer arıyoruz. Referans alınacak yetkinlikler; freelance iş ispatı, gerçekleştirilmiş projeler, daha önce çalıştığınız kurumların bilgisi aktarılması beklenilmektedir.

1 yıl önce

Garson

Alcatraz Gıda San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Kafemizde çalışacak Garson alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Turmen Smmm Ltd. Şti - Akkışla

Mali Müşavirliğini yaptığımız firmaya yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Maya Tarım Fidancılık - Akkışla

Firmamızın muhasebe departmanında çalışacak deneyimli Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Akkışla

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

6 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Akkışla

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

C-Zone Agency - Akkışla

Sosyal medya stratejilerini yönetim ile birlikte oluşturmak, yönlendirmek, uygulamak,İçerik üretme ve brief süreçlerini yönetmek,İçeriklerin paylaşım planı ve içeriklerini analiz etmek, takip etmek, yönetmek,Sosyal medya süreçleriyle ilgili raporlama ve analiz yapmak, buna göre strateji şekillendirmekTüm paylaşım ve içeriklerin etkileriyle ilgili analiz ve değerlendirme yapmak,Koordinasyonu sağlamak, topluluk yöneticilerinin trafiğini koordine etmek,Proje bazlı yapılan kampanya, yarışma, aktivite vb. süreçlerin sosyal medya yönetimini yapmak,Mevcut projeler için geliştirilen stratejiler ve planlamalar kapsamında yürütülen işlerin doğruluğunu kontrol etmek,Yeni geliştirilen işlerin stratejik fikir ve geliştirme süreçlerini Pazarlama ile birlikte takip etmek,Mecra moderasyonlarının doğru işlediğini takip etmek.

10 ay önce

Abkant Operatörü

Uzitek Medikal Savunma San Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Akbant Operatörü alınacaktır.

1 ay önce

Ticari Taksi Şoförü

Mavişehir Taksi - Akkışla

İzmir Mavişehir lokasyonunda bulunan taksi durağında görev alacak, bütün gerekli kartlara sahip, emekli Taksi Şoförleri alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Akkışla

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

9 ay önce

Motosikletli Kurye

Şölen Pide ve Kebap Salonu - Akkışla

Pide salonumuzda çalışmak üzere kurye aramaktayız. Aile dükkanıdır. Çok rahat bir iştir.

4 ay önce

PART TIME

Nıce promtion - Akkışla

YAZ TATİLİ PART TIME İŞ FIRSATI!!! GÜNDE SADEDE 6 SAAT ( 11:00 İLE 17:00) SAATLERI ARASINDA 15 KİSILİK TANITIM EKIBIYLE BIRLIKTE SENSITIVE DİŞ URUNLERİNİN TANITIM VE SATIŞINDA ÇALIŞACAK ( 18-32 YAŞ ARASI BAYAN) ( 17-23 YAŞ ARASI BAY) ELEMANLAR ALINACAKTIR... HAFTALIK 400 TL NET MAAŞ+PRIM+SERVİS GSM 05419039847

5 ay önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

11 ay önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Akkışla

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

1 yıl önce

Boya-Kaplama Kalite Kontrol Sorumlusu

Vega Analiz Denetim Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Akkışla

Boya-Kaplama Kalite Kontrol Sorumlusu- Savunma ve Havacılık Sanayi sektörlerinde çalışmış,- Kaplama ve Boya uygulamaları konularında bilgi sahibi,

9 ay önce

Tezgahtar

Karbulut Kuruyemiş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

1985’de kuruyemişle başlayan yolculuğumuz 2000 yılına gelindiğinde; kaplamalı ürünlerle farklı bir boyut kazandı ve bölgemizin en önemli çikolata üreticilerinden biri olduk. Daha sonra üretimimizi daha ileriye taşıyarak son teknoloji bir çikolata tesisi kurduk. Çünkü biz hayatın her alanındaki mükemmellik arayışımızı ulusal kültürle özleştirmeye önem verdik. Kaliteli çikolatanın sadece bir şehrin veya bir ülkenin tekelinde olmadığını daha iyisini bizde bu topraklarda yapabileceğimizi göstermek istedik. Benzersiz çikolataları üretirken temel amacımız, lezzet ve kalitenin yanında katkısız, doğal ürünler olmasına çok önem verdik.Bufi olarak farklı çikolata kalıpları, modern ambalajlar ve şık paketlemelerle “yenilikçiliği” bir standart olarak benimsedik. Yıllar içinde bu standartları ısrarla uygulamaya devam ettik, kaliteden aşlama taviz vermedik. 2018 yılında başlayan yeni mağazacılık konseptiyle benzersiz lezzetleri bölge insanımızın beğenisine sunuyoruz.

5 ay önce

Alüminyum İmalat İşçisi

Can Life Group Personel Hiz San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Alüminyum imalatına vasıfsız personeller alınacaktır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Akkışla

Salonumuza Güzellik Uzmanı arıyoruz.

5 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler