Akkışla Çağrı Merkezi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Çağrı Merkezi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Tasarımcısı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Akkışla

Firmamızda çalışmak üzere Web Tasarımcısı aramaktayız.

7 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Yönel Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Akkışla

İstanbul Fatihte bulunan kursumuza Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni aramaktayız.

6 ay önce

Rezidans Özel Güvenlik /2600+Agi+Ymk/ Tuzla Fatih Mh

VİZYON VİP - Akkışla

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, 24-35 arası, 1.75 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2600+agi+ymk ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Odyolog

Gökyüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Akkışla

2003 yılından bu yana işitme ve konuşma engelliler ile çalışan kurumumuza Lisans Mezunu Odyolog arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

6 ay önce

Mekanik Tesisat Teknik Ressam

Systemmep Mühendislik - Akkışla

Firmamız Mekanik Tesisat Proje sektöründe hizmet vermektedir. Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM alınacaktır.

4 ay önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Akkışla

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Astay Turizm Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

• Yurt içi ve yurt dışı hedefler doğrultusunda satış hacmini artırmak • Yeni pazarlar ve müşteri potansiyeli oluşturmak • Yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarını yürütmek ve takip etmek • Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. • Süreçleri raporlamak

3 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Ankarafen Koleji - Akkışla

Kendine güvenen, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Kaynakçı

Magna Makine San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aranmaktadır.

1 yıl önce

Depo Elemanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Bilgisayar kullanabilen,Depo bölümünün yerleşim düzeni hakkında deneyim sahibi Depo Elemanı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Akkışla

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek öğretmenler aramaktayız.Tecrübe şartımız yoktur.

10 ay önce

Sekreter

Drivee Teknoloji Otomotiv Filo Kiralama Tic Ltd Şti - Akkışla

İstanbul merkezli olan Bilişim şirketimize ofis işleri ve ikramlar için bayan Sekreter alımı yapılacaktır. .Görev tanımı olarak : Ofise gelecek misafirlerin karşılanması, ikramların yapılması ve ofis genel temizliği.Süreç içerisinde, şirketin detaylarına hakimiyet ile beraber müşterilerin operasyonlarının devredileceği başka bir konuma getirilecek pozisyondur. Deneyim şartı aranmamaktadır.Son derece prestijli bir plazada (Spor salonu ve yüzme havuzu); dinamik, inovatif ve eğlenceli ekibi ile çalışma ortamı sağlayan Drivee ile çalışmak isterseniz başvurularınızı bekleriz.Drivee Team.

2 ay önce

Şoför

Ege Oyuncak - Akkışla

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

11 ay önce

Müzik Öğretmeni

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Akkışla

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time ya da full time Müzik Öğretmeni (Piyano, Keman, Şan ve Gitar Eğitmenleri ) alınacaktır.

6 ay önce

Yardımcı Çiftlik İşçisi (Genel)

Bağrıaçık Sağlık Hizmetleri - Akkışla

Silivri civarında çiftlikte görevlendirilmek üzere Yardımcı Çiftlik İşcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Elektrik Mühendisi

İdealtek Elektrik Mühendislik Tic Ltd Şti - Akkışla

Elektrik alanında hizmet veren Kavaklı/Beylikdüzünde bulunan şirketimizin;Proje departmanında görev alabilecek Elektrik Mühendisi alınacaktır.

6 ay önce

Üretim Planlama Personeli

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Akkışla

Firmamızda çalışacak Üretim Planlama Personeli arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sipariş analizleri ve kapasite planlaması yapacak,Hammadde ihtiyaç planlaması yapacak,Üretim için gereken malzemelerin miktar ve terminlerine göre satın alma oluşturarak tedarik ve takibini yapacak,Siparişleri, verilen termin sürelerinde yüklemeye hazır hale getirecek,Üretime yeni girecek ve üretimden kalkacak ürünleri takip edecek,Fabrika içi üretim/malzeme akışını planlayacak,Ham madde, yarı mamül ve son ürünün stok seviyelerini güncel tutup raporlamasını yapacak,Hat ve kapasite hesaplamalarını, planlamalarını yapacak,Üretim iş emirlerinin açılması,Üretimin günlük takip, analiz ve raporlamalarının yapılıp, yöneticisinin bilgilendirilmesi,Üretilecek ürünlerin reçetelerini oluşturulması,Üretim planlamasına uygun üretim iş emirlerinin oluşturulması, takibi ve revizyonunu, açılan iş emirlerinin kapatılarak raporlanması,Günlük üretim verilerinin girişini yapacak ve veri giriş sürecinde verilerin karşılaştırılmalı kontrollerini yaparak raporlama için veri havuzunu oluşturmak üzere Üretim Planlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Akkışla

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

5 ay önce

Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı)

Öz Zirve Saya - Akkışla

Sayada çalışacak kadın/erkek Ayakkabı İmalatçısı aranıyor.

11 ay önce

Tekstil İşçisi

Denizyıldızı Avm San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Denizyıldızı tekstilde çalıştırılmak üzere; Tekstil İşçisi kadın elemanlar alınacaktır.Servis Güzergahı: Selçukbey Mah, Üçler Mah, 1200 Evler Mah, 500 Evler Mah, Adliye Adalet Mah, Albayrak Mah, Şirinevler Mah, Esentepe Mah, Bakırlı Mah, Meska Mah. ve yakınları.Güzergah harici yerlerden ise 330 350 360 numaralı otobüs hatları ve çakmak minibüsleri ile işyeri adresine ulaşım vardırÜcret yetkili tarafından belirlenecektir.

7 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler