Akkışla Aydınlatma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akkışla Aydınlatma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mobilya Montaj İşçisi

Nplus Banyo Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Esenyurt/ Kıraçta faaliyet gösteren, banyo mobilyası üretimi yapan firmamızda istihdam edilmek üzere üretimde çalışacak Mobilya Montaj İşcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Akgün Muhasebe Smmm Sefer Arslan - Akkışla

İstanbul Bahçelievler Yenibosna da metrobüse yürüme mesafesinde olan muhasebe ofisimizde görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Ürper Gıda ve Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

İZMİR, BORNOVA, BAYRAKLI, KARŞIYAKA, ÇİĞLİ ve MENEMEN ilçelerinde ikamet eden, sektörünün LİDER FİRMASINDA görev alacak, sıcak satışta deneyimli SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz.FOTOĞRAFLI CV şarttır.

7 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

HTS Grup frmamızın İnsan Kaynakları Departmanına satış, tanıtım ve firma ziyaretleri yapabilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

9 ay önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Halkla İlişkiler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Bk Kozmetik - Akkışla

Photoshop bilgisi iyi One Page site tasarımları yapabilecek görsel algısı yüksek daha önce tekli ürün site tasarımı yapmış tecrübeli Grafiker alınacaktır.

4 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Akkışla

Avcılar da bulunan mağazamızın atölyesi için Kadın Terzi arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Akkışla

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır.Detaylar başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

10 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Akkışla

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

9 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Sipari Restoran İşletmeleri Tic Ltd Şti - Akkışla

Tecrübeli Bay /Bayan Garson elemanlarımıza yardımcı olarak çalışabilecek ,İzmir Balçova ve çevre ilçelerde oturan Komi Elemanlar

9 ay önce

Endüstriyel Satış Mühendisi

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Akkışla

V KAYIŞI LASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. DERBY markasıyla güç aktarım ürünleri üzerine V KAYIŞI üretici olarak, ülke çapında hizmet veren yenilikçi ve dinamik kadrosu ile bir üretici şirkettir.Güç aktarım sektöründe V Kayışları üretimi , satışı ve mühendislik hizmetleri yapmakta olan 50 yıllık köklü firmamızın “Endüstriyel Satış Mühendisi” pozisyonu için deneyimli ve deneyimsiz endüstriyel tedarik sektörü veya mekanik bakım alanında tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen , takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu bölge için pazar büyüklüğü, hedef müşteriler, rakipler ve mevcut müşterilere sunulan hizmet seviyesi araştırmaları yapmak,Sürekli olarak bölgede yeni müşteriler ve projeler araştırmak,Ürün ve proje satışları için mevcut veya potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler ile firma ve ürün tanıtımı yapmak,Araştırma, müşteri görüşmesi, ihtiyaç analizi, satış kapama, satış sonrası takip başta olmak üzere tüm satış süreçlerinin yönetilmesi,Teknik Servisler Departmanı ile koordineli olarak bölgede ürün sunumları, seminerler, eğitimler ve ürün demo çalışmaları düzenlemek,Finans Departmanı ile bölgedeki alacakların kontrolünü sağlamak, tahsilat performansını iyileştirmek,Müşteri memnuniyeti çerçevesinde satış sonrası hizmetlerini sağlamak,Mevcut müşterilere teknik destek sağlamak,Mevcut distribütörlerle / bayilerle ilişkileri geliştirmek, satışları arttırmak,Hedeflere ulaşmak için proaktif satış ve iş planları oluşturmak,Fiyat ve ürün analizleri yapmak, stokların geliştirilmesini sağlamak,Müşterilerin sipariş, sevkiyat planlarını yönetmek.

6 ay önce

Dijital Pazarlama ve İletişim Danışmanı

Moodist Hastanesi - Akkışla

İstanbul Acıbademde bulunan hastanemize Kurumsal İletişim Departmanında çalışacak Kurumsal İletişim Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Tuana Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Akkışla

Sektörde lider firma Sosyal Medya ve SEO Uzmanı çalışma arkadaşları arıyor.

2 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Butik Kolik - Akkışla

Tekstil firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

4 gün önce

Üretim Planlama Mühendisi

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Akkışla

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.İş TanımıÜretim planlarının hazırlanması, termin süresi verilmesi ve takip edilmesi.Satış siparişlerinin zamanında üretilmesi için, üretim ve satış bölümü ile koordineli çalışarak üretim planlarını yapmak,Üretim programında olmayıp da acil üretim gerektiren ürün için, iş emri çıkartılmasının sağlanması,Gerçekleştirilen üretim planlama faaliyetlerinin günlük, aylık ve yıllık olarak raporlanması.Sorumlu olduğu fabrika bölümü içinde planlanmış ürünlerin üretilmesi için gerekli kısa ve uzun dönem iş gücü, zaman, makina kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin üretim planlanması hazırlamak, organize etmek,Sorumlu olduğu üretim ile ilgili tüm süreçleri yürütmek, personelin etkin yönetimini sağlamak, ve üst yönetimle gerekli koordinasyon, destek ve bilgilendirmeyi sağlamak.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Woxxie Resort Hotel - Akkışla

Yaz döneminde çalışablecek Garson ekip arkadaşı arıyoruz .

4 gün önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Akkışla

Salonumuza kadın Fitness Eğitmeni arıyoruz.

5 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Akkışla

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

9 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Savatel Çağrı Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Akkışla

Kurumsal müşterilerimizin ödenmemiş faturalarının hatırlatmaları ve tahsilatları ile icra sürecindeki dosyaların tahsilatlarını gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezimize çalışma arkadaşları arıyoruz !!!Kurumumuzda vardiya sistemi ve hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

3 ay önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi İşletme Bakım Teknisyeni

Bursa Tek Enerji San ve Tic Ltd Şti - Akkışla

AG - OG Elektrik Tesisatı, Kompanzasyon, Arıza Bakım işlerinde çalıştırılmak üzere , konularında tecrübeli Elektrik Teknisyenleri/Ustaları arıyoruz.

1 ay önce

Akkışla Geneli Sektörler