Akdeniz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akdeniz İş İlanları


Saha Operasyon Elemanı

Important Group Travel - Akdeniz

Villa Turizmi yapan firmamızda misafir karşılama , Villaların giriş ve çıkış işlemlerini yapan Bodrumda ikamet eden en az 2-3 sene araç kullanma tecrübesi bulunan B Sınıfı ehliyetli Saha Operasyon Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. Ofisimiz Konacık bölgesindedir.

2 gün önce

Sınıf Öğretmeni

Sultan İlim Eğitim ve Öğretim Kurumları - Akdeniz

Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır. Barınma imkanı mevcuttur. Servis ve yemek imkanı vardır.

1 hafta önce

Hasar Departman

Buse Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Akdeniz

Şirketimizin HASAR departmanında görevlendirilmek üzere Hasar Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.İŞ TANIMIHasar detaylarını sözlü ve yazılı olarak temin ederek müşterilerimizi yapılması gerekenlerle ilgili yönlendirmekHasarı teminat, maliyet ve teknik açıdan detaylı olarak incelemek,sigorta şirketleri ile görüşülmesi ve sürecin takibiHasar ile ilgili dönemsel raporlamaların eksiksiz ve zamanında tamamlanmasıSorunlu hasarlarda sigorta firması ve sigortalı arasındaki hassas dengeyi gözeterek iki tarafı da memnun edecek çözüme ulaşılmasını sağlamakMüşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık hizmetinin verilmesi

1 hafta önce

Merchandiser

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Akdeniz

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır. İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmakÜrün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamakÖncelikli bölgemiz İSTANBUL ANADOLU YAKASI (Maltepe, Ataşehir, Kartal, Ümraniye) olup tüm Türkiye genelinde başvurular kabul edilecektir.

1 hafta önce

Oyuncu

Dilhun Film - Akdeniz

Hali hazırda başlamış ve başlayacak olan projelerimiz için her yaştan yeni yüzler Oyuncu aranıyor.

1 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Beyazıt Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Akdeniz

Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere Sigorta Acentesi Teknik Personeli Alınacaktır.Poliçe yenilemelerinin yapılması (Fiyat araştırması,müşterilere bilgi verilmesi,poliçelerin düzenlenmesi)Acenteye doğrudan yada diğer kanallarla ulaşan müşterilere,teklif çalışılması,tekliflerin poliçeleştirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması.Çalışma Saatleri:Hafta içi 08:30-19:00 Cumartesi:08:30-17:00 dir.Esenyurt Civarı Öncelikli Tercihimizdir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Cahit Püsküllü - Akdeniz

Mali müşavirlik bürosunda tecrübeli ofis içi resmi muhasebe kayıtlarını ve vergi dairesi sgk ticaret sicil işlemlerini bilen ofis içi , vergi dairesi, sgk, ticaret odası işlemlerini yapabilecek resmi muhasebeden anlayan Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Yeni Anka Reklam İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Akdeniz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Aygen Muhasebe - Akdeniz

Deneyimli Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Güvenlik Müdürü

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Akdeniz

Sarıyer -Zekariyaköy de bulunan elit site projemiz için Proje Müdürü alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mesdar Dokuma San Tic Ltd Şti - Akdeniz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Firma çalışanlarının öğle yemeği servisinin yapılması,Servis öncesi ve sonrasında mutfağın düzenlenmesi,Gelen müşteri ve misafirlere ikramda bulunulması, Mutfak , ofis ve ortak kullanım alanlarının temizliğinin sağlanması.

2 hafta önce

Proje Tanıtım Sorumlusu

Scale Gösteri Sanatları Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Akdeniz

2015ten günümüze, 27 ilde 33.274 çocuğumuza ulaşan Ozan Çobanla Müzikli Söyleşilerprojesinin okul yönetimleri ve aile birliklerine sunumunu sağlayacak, etkinlik takvimini oluşturacak ve yönetecek takım arkadaşları ile yolumuza devam etme arzusundayız.

2 hafta önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Akıncı Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Akdeniz

Ofisimizin bünyesinde yemek ve ofisin günlük temizlik işlerini yapacak tam zamanlı olarak bayan Aşçı arıyoruz. Maaş ve diğer maliyetler yüz yüze görüşülecektir.

2 hafta önce

Ukrayna'da mağaza kurulumu için ortak aranıyor.

Tiga TOV - Akdeniz

Ukraynada , Ayakkabı - çanta ve aksesuar üzerine mağaza açmak için mersinden ortak arıyorum. İletişim halil.almati@yandex.ru

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Meg Danışmanlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Akdeniz

Eğlenceli bir ortamda Üsküdar ofisimizde çalışacak bayan Satış Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Satış Elemanı

Medex Universal Dış Ticaret Ltd Şti - Akdeniz

Dış Ticaret Firması İçin, Satış Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Mersin Geneli Sektörler