Akçaabat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Akçaabat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Akçaabat

Yangın güvenlik firmasında görevlendirilecek Pazarlama Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Eczane İşçisi

Gül Eczanesi - Akçaabat

Eczanemizde yetiştirilmek üzere erkek Eczane İşçisi alınacaktır.

1 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Akçaabat

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

1 hafta önce

Kalorifer Tesisatçısı

Teytaş Erce Yazıcı Turist Tesisleri A.Ş. - Akçaabat

Genç Yazıcı Hotel Uludağ BURSA bünyesinde çalışmak üzere fuel oil brülör kazanında deneyimli acil Kalorifer Tesisatçısı eleman aranmaktadır. Personel konaklaması ve yemekleri otel bünyesinde gerçekleşecektir. Sezonluk ve daimi elemanlar aranmaktadır. Hemen acil işbaşı yapılacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

İstanbul Hırdavat - Akçaabat

Aile şirketimizde sürekli olarak işini kendi işi gibi benimseyecek çalışkan üretken yaratıcı bir iş arkadaşı aramaktayız

1 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Akçaabat

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Woolknot Halı Pazarlama Ltd Şti - Akçaabat

İstanbul/Fatih, Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Resmi sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, takibini ve raporlamalarını gerçekleştirmek,Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi ile birlikte Sosyal medya trendlerini takip ederek yaratıcı iletişim stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak,Bağlı bulunduğu yöneticisi ya da üst yönetim tarafından talep edilen periyodik ve anlık raporlamaları oluşturmak. Güncel kampanya bilgilerinin takip edilmesi, sosyal medya hesaplarından ulaşıp bilgi almak isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi,

3 ay önce

Eğitim Destek Uzmanı

ITM Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Akçaabat

Firmamızda görevlendirilmek üzereEğitim Destek Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Alpharms Savunma San Ltd Şti - Akçaabat

İhracat departmanımız için Uluslararası Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Servis Garsonu

Birka Turizm Dan ve İnş Ltd Şti - Akçaabat

Amsterdam Restobar çalışacak Servis Garsonu arıyoruz.

2 ay önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Akçaabat

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Nazar Kauçuk - Akçaabat

Birlikte çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Akçaabat

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Danışma Görevlisi

Est Yönetim Hizmetleri - Akçaabat

2350 - 3350 Net Maas + Yemek + Yol+ Agi şartlarıyla Hemen işbaşıAvrupa ve Anadolu yakasında bulunan Site - şantiye - Fabrika - iş merkezi - Özel Hastane - özel Okul ve İŞ GARANTILI İŞKUR DESTEKLI Projelerimizde görevlendirmek üzere çok sayıda gözetim danışma personelleri alınacaktır.ProjelerimizBakırköy - beylikdüzü - esenyurt - avcılar - seyrantepe - Büyükcekmece - Haramidere - Florya - Eyüp - Gaziosmanpaşa - Merter - Sefaköy - Halkalı - Trabya - taksim - Bayrampaşa - Kagıthane - Merter - Kadıköy - Arnavutköy - Bostancı - Şisli - dudullu - beykent - Yenibosna - güngören - BagcılarÇalışma şekli :2 gündüz 2 gece 2 izin8 saat vardiyalı sistem12 / 36 vardiyalı sistemSabit gündüz sabit geceNot : bazı projelerimizde servis bulunmaktadır.Yatılı projemiz yokturİstanbul dışından başvuruda bulunmayınız. Projeler kimliksiz danışman gözetim ilanlarıdır.

1 ay önce

Psikolog

Sorgun Src Psikoteknik Ulaşım Hizmetleri Ltd Şti - Akçaabat

Sorgun SRC VE PSİKOTEKNİKTE çalışacak Psikolog aranmaktadır.

2 hafta önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Akçaabat

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak,·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak,·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak.

2 ay önce

Tornacı

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Akçaabat

Firmamıza Universal torna tezgahı kullanacak Tornacı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Akçaabat

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Akçaabat

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Akçaabat

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

2 ay önce

Trabzon Geneli Sektörler