Ahlat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ahlat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Sorumlusu

Cimcim Makine ve Mühendislik - Ahlat

Cimcim Makinede çalışacak Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

10 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Ottoman Beach Cafe - Ahlat

Çalışma Saatleri : 09:00-14:00 ( Part Time)Kafemizde açılış yapabilecek, deneyimli bayan takım arkadaşı arıyoruz.Maaş vs konular başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

7 ay önce

Üretim Elemanı

Güleç Ambalaj Palet San Tic Ltd Şti - Ahlat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Elemanı

3D Concept Tasarım Mobilya Dekorasyon Ltd Şti - Ahlat

3d Concept tasarım, mobilya firmasına “Ofis Elemanı” AlInacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Rota Mali Müşavirlik - Ahlat

Müşavirliğini yaptığımız Dikmen (Akpınar Mah) faaliyet gösteren inşaat şirketimiz için Muhasebe Finans Birimine (İnsan Kaynakları Sürecini de yönetebilecek) personel alınacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Ahlat

Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.-Tasarımcıdan gelen çizimlerin imalata hazır hale gelecek şekilde detaylandırılması,-Showroom düzeninden sorumlu olmak,-Photoshop etkin kullanabilecek verilen görselleri istenilen tasarıma hazırlayacak-Teknik detaylar açısından kumaş, renk, kalıp bilgisine ve deneyimine sahip olunması,-Ürünler üzerindeki tüm detayların yapımı, terminlerin takibi,-Artwork baskı/nakış sayfalarının detaylı olarak yapılması

1 yıl önce

Makina Mühendisi

Dinamik Otomasyon Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Ahlat

Şirketimize, Endüstriyel Tesisler için ; Proje, İmalat, kurulum ve devreye alma süreçlerinde görev alacak, aşağıdaki özelliklerde Makina Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - Ahlat

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

8 ay önce

Ofisboy

Eleksa Elektrik Elektronik ve Bilişim Sis San Tic Ltd Şti - Ahlat

Perpa Ticaret Merkezindeki mağazamıza Ofisboy olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Yapılacak İşin Tanımı :Elektrik malzemelerinin hazırlanması, paketlenmesi , sevk durumuna hazır edilmesi.Mağazanın genel tertip ve düzeninin korunması, rutin temizliklerin yapılması.Gelen misafirlerimize çay kahve servis edilmesi.Ekstra durumlarda, sevk yada diğer işler için şirket araçları ile gerekli desteğin sağlanması.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

GarajD Turizm A.Ş. - Ahlat

Şirketimizin Kartalda yeni açılan showroomunda görevlendirilmek üzere kadın/erkek Muhasebe Personeli aranmaktadır.2750 TL Maaş + Yol + Yemek + SGK

1 yıl önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Ahlat

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Siraç Eğitim Kurumları Ltd Şti - Ahlat

Siraç Eğitim Kurumları olarak Ankara - Keçiörende faaliyette bulunan okullarımızda kadromuzda yer alacak Sınıf Öğretmeni çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Ahlat

Ofiste çay ve temizlik işlerine bakacak Ofis Elemanı aramaktayız.Maaş 2000 TL,Cumartesi günleri yarım gün.

1 yıl önce

Kurye

Onur Sayan Ticaret - Ahlat

YEŞİLKÖY bölgesindeki depomuz için arayışımız bulunmaktadır.Yüksek prim + Dolgun maaş + Yemek

9 ay önce

Satış Asistanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Ahlat

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda yazılım, donanım ve ürün satışı yapabilecek daha önce bilişim sektöründe tecrübesi olan satış asistanı arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

9 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Ahlat

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

1 yıl önce

Sekreter

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Ahlat

Firmamızın genel müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

1 yıl önce

Mağaza Satış Danışmanı

Çelikbağ Yapı Malzemeleri İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ahlat

İngilizce bilen daha önceden benzer departmanda çalışmış mağazada ve sahada satış yapabilecek müşteri satış personeli aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Ahlat

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Tornacı

Çapa Makina - Ahlat

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

3 ay önce

Bitlis Geneli Sektörler