Ağrı Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları İş İlanları - Pro Kariyer

Ağrı Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları İş İlanları


Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Ağrı

Firmamızda çalışmak üzere deneyimli ustalara ihtiyacımız var.

1 gün önce

Sekreter

Merkez Teknik Servis Hizmetleri - Ağrı

Merkez Teknik Mekanik firması olarak ETNA VE WİLO hidrofor ve pompa teknolojileri yetkili servisi ve bayilik yapmaktayız.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Ağrı

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor. Anadolu yakasında oturmaları ve rulman -bilya -kayış -kasnak konusunda bilgili olmaları şarttır.

3 ay önce

Karavan Ustası

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Ağrı

Karavan üretim merkezimize üretim imalat ustaları alınacaktır. Karavan iç ve dış dizaynını yapabilecek Karavan Mobilya Ustaları alınacaktır.

4 ay önce

Kaporta Ustası

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Ağrı

Araç bakım servisimize deneyimli araç Kaporta Ustaları alınacaktır.

4 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Akdeniz Fotokopi Makinalari - Ağrı

Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak Türkiyede büro makinaları satış ve teknik servis alanında hizmet veren firmamız sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmamız kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesi ile Kamu Kurumları ve Özel sektöre büro makinaları alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile firmaların yüksek ofis maliyetlerini ekonomik hale getirmektedir. Ürün yelpazesinde Fotokopi makinaları,fax makinaları,yazıcılar,orjinal toner ve kartuş,muadil toner,orjinal ve muadil sarf malzemeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi yazıcı ve fotokopi makinalarımızı tasarlayarak kiralamada müşterilerimize sunmaktayız. Yazıcı ve fotokopi kiralamada sınır tanımadan her çeşit baskı makinasını kiralıyoruz. Sektörün ileri gelen Hp,Canon,Samsung,Lexmark,Epson,Rıcoh,Brother,Xerox,Oki gibi bir çok markanın sarf malzeme ve teknik desteğinide sağlayabilmekteyiz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında ürün teslimatı ve uygun fiyatlar sunabilmektir.Hizmette dürüstlük ve kalite ile çalışan Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak bugün ve yarın Baskı Teknolojisinde Üreten bir TÜRKİYE olabilmek için hizmet vermeye devam edeceğiz.

5 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Ağrı

Bosch Car Araç servisimizde Ekspertiz bölümünde Boya-Kaporta işinden anlayan işinde tecrübeli Boya-Kaporta Ustası aranmaktadır.

6 ay önce

Proje Yöneticisi

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Ağrı

Proje Yöneticisi aranmaktadır.

6 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Ağrı

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

7 ay önce

Ağrı Geneli Sektörler