Ağrı Ölçü ve Kontrol Sistemleri İş İlanları - Pro Kariyer

Ağrı Ölçü ve Kontrol Sistemleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Personeli

Kafkas Grup Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Ağrı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Personeli alınacaktır. Sorumlu olunan coğrafi alanda Kafkas Grup markalı ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Pazar araştırmaları yapılarak yeni müşterileri kuruma kazandırmak Saha ziyaretlerini düzenli olarak raporlamak ve proje takiplerini düzenli olarak yapmak, Satış ve pazarlamaya yönelik olarak bölgesel projeler geliştirmek ve önerilerde bulunmak, SGK + YEMEK + YOL + MAAŞ+PRİMMülakatlar Çorumda olacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Zebra Yapı - Ağrı

08:00/18:00 saatleri arasında, ofisimizde çalışacak, ikram kayıtların tutulması gibi işlerimizi yapacak ekip üyesi alınacaktır.

3 hafta önce

Yazılım Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Ağrı

İnteraktif 360 Sanal Tur VR Çekim, yazılım bilen Yazılım Uzmanı alınacaktır.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı aranıyor.

TG Turkuaz Gayrimenkul - Ağrı

Portföy sorunumuz yoktur, işleri yetiştiremediğimiz için planlı çalışan arkadaşlar arıyoruz. Yüksek gelir elde edebileceğiniz bir sektördür. Detaylar için iletişime geçiniz.

3 ay önce

Teknik Yönetmen (Televizyon)

Onlar Televizyon A. Ş. - Ağrı

Yeni kurulan ve yakında yayına başlayacak olan Ulusal kanalımız için ilk çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.Reji ve sistem odasında yayının sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, sorun anında müdahale edecek. Sistemde gerektiğinde değişiklik yapacak, ekibin uyumlu çalışmasını sağlayacak Teknik Yönetmen ve Sesçi arkadaşlar arıyoruz.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Evim Emlak Gayrimenkul - Ağrı

Emlak Danışmanı aranmaktadır. *Eğitim firmamız tarafından verilecektir.

4 ay önce

Resepsiyonist

Babakamp Turizm Yatırım ve Tic Ltd Şti - Ağrı

Konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumlu Resepsiyonist alınacaktır.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Krp Mühendislik Elektrik Taahhüt Tic Ltd Şti - Ağrı

İyi derecede ofis programları kullanabilen bayan Ofis Elemanıalınacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Ovapack Ambalaj Sanayi - Ağrı

Yönetici Asistanı alınacaktır.· Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandalarını takip etmek,· Yöneticilerin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticilerin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları ve sunumları hazırlamak,· Departman içi evrak işleyişini takip ederek, onay süreci konusunda ilgili birimlere destek vermek,

2 ay önce

Tercüman (Almanca)

Veribil Bilişim Limited Şirketi - Ağrı

İleri düzeyde almancası olan tercüme yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Ofis Destek Personeli

Kayabey Otomotiv Emlak İnşaat Tic Ltd Şti - Ağrı

Yemek ve ikram yapacak Ofis Destek Personeli arıyoruz.

1 ay önce

İlaçlama Elemanı

Prestij İlaçlama ve Bilişim Sistemleri Ltd Şti - Ağrı

Sektörün lideri olan Prestij Şirketler Grubunun ilaçlama departmanına çok acil; İstanbul şubelerine yetiştirilmek üzere, oturduğu lokasyonu çok iyi bilen, evlere, iş yerlerine İlaçlama Elemanı alınacaktır. İSTANBUL AVRUPA YAKASI İLÇELERİNİ ÇOK İYİ BİLEN,Evlere, iş yerlerine ilaçlama işi yapacak İlaçlama Elemanları aranıyor.Tecrübe gerekmez iş öğretilecektir.AYRICA kendi arabasıyla veya motosikletiyle çalışacak elemanlar alınacaktır.AYRICA SADECE HAFTA SONU ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR DA ALINACAKTIR.NOT:  Araçsız aynı şartlarda çalışacak elemanlar da alınacaktır.Görüşme merkez ofis Şirinevler de olacaktır sadece görüşme için merkez ofise gelinecektir. İşe alınan personellerin çalışma yeri oturdukları lokasyon olacaktır.

3 ay önce

Dizayn Donatım Teknikeri

Dünya Yatçılık A.Ş. - Ağrı

Pendik-Güzelyalı-İstanbul yat Yeni inşa ve Refit yapan tersanemizde görevlendirilmek üzere, Dizayn Donatım Teknikeri Arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Koçun Yeri Restorant - Ağrı

Lokantamızda Akşam 20 Sabah 8 saatleri arasında sulu yemek konusunda bilgili ve deneyimli, Aşçı Yardımcısı alınacaktır.

4 ay önce

Barista

Jamra Cafe - Ağrı

Nilüfer Özlücedeki cafemiz de görevlendirilmek üzere Barista aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ren Soğutma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Ağrı

İklimlendirme ve Soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe bölümünde görevlendirilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.Müşterilerden gelen fiş ve faturaların sisteme girilmesi ve mutabakat işlemlerinin yapılması,Fatura giriş ve çıkışlarının yapılması,Banka hesaplarının günlük olarak işlenmesi ve hesapların tuttulması,Tahsilat ve ödeme takiplerinin yapılması,

4 ay önce

Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Ağrı

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Reyyan Otomat - Ağrı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman alınacaktır.

2 gün önce

Mağaza Satış Danışmanı

Alco Metal Ticaret A.Ş. - Ağrı

Alüminyum Aksesuar Mağazamızda , Mağaza içi Satış Görevlisi Aranmaktadır. Çalışma Şartları : Yaz Ve Kış dönemlerinde 10ar gün ücretli izin kullanımıÇalışma Saatleri : 08:30 - 18:002.750,00 TL Maaş + Sgk + Yol + Yemek

1 ay önce

İhracat Bölge Sorumlusu

Tuva Home Ev Tekstili San Tic Ltd Şti - Ağrı

Seyahat Engeli olmayan, en az 2 yıl tecrübeli, İngilizce ve Almanca dillerinden en az birini aktif olarak yazıp konuşabilen, kendine güvenen sorumluluk sahibi İhracat Bölge Sorumlusu takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Ağrı Geneli Sektörler