Ağrı Medya İş İlanları - Pro Kariyer

Ağrı Medya İş İlanları


Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Faa Yapım - Ağrı

TGRTEU kanalında yayınlanacak olan aktüel yaşam adlı programımız için çağrı merkezinde prim usulü tam zamanlı ya da part time çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Asistan/Stajyer Muhabir

Faa Yapım - Ağrı

Eğitim koçu adlı programımız için yapım ekibimizde yer alacak bayan Stajyere ihtiyacımız bulunmaktadır. duruma göre program içinde muhabirlik yapacaktır.

6 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Çapın Medya Yapım ve Prodüksiyon Şirketi - Ağrı

Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır

2 hafta önce

Oyuncu

Next Menajerlik - Ağrı

Yeni sezonda sen de projelerimizde yer almak ister misin ?

3 hafta önce

Satış Yöneticisi

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Ağrı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi aranmaktadır.Yazılım ürünlerimizin tanıtım ve satışlarının gerçekleştirilmesi ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamak,Tercihen dijital ajans tecrübeli, Kuruma yeni müşteriler kazanmaya yönelik faaliyetleri yürütmek,Aylık bütçe hedefleri doğrultusunda satışlar yapmak,Şirket ve müşteriler arasındaki ilişkileri koordine etmek,Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması, müşteriyle paylaşılması.

1 ay önce

Oyuncu

Next Menajerlik - Ağrı

2014 yılından bu yana başta ay yapım olmak üzere çoğu yapım şirketinin dizi ve sinema projelerine yardımcı oyuncu ve karakter oyuncusu göndermekteyiz. Sizlerde projelerimizde yer almak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

1 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Ağrı

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Ağrı

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Ağrı Geneli Sektörler