Afyonkarahisar İş İlanları, Afyonkarahisar'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Afyonkarahisar İş İlanları


Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Raz İletişim - Afyonkarahisar

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Almanya yönelik çalıştığımız sektörde Tükiyenin en büyük Call Center işbirliği ile Karamanda yeni projelerle ve ACC As Güvencesiyle bizimle yola çıkmak istermisiniz?Yüksek Maaş + Prim + SSKÇalışma yeri :Karaman

2 hafta önce

Satınalma Asistanı

Beypazarı Çimen Madencilik İnş Taah San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Yemek Maaş Prim Sigorta firmamızın inşaatlarının yapımında satın alma departmanında çalışacak, Satınalma Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Mazi Butik - Afyonkarahisar

Satış Danışmanı aranmaktadır.Mağaza içerisinde kasa, reyon ve depo alanlarında ürüne dokunarak,Müşteri memnuniyetini sağlayarak,Satış hedeflerine ulaşarak,Esnek çalışma saatleri ve vardiyalı bir çalışma sistemiyle (hafta sonları da dâhil olmak üzere)

1 ay önce

Resepsiyonist

Yüksek Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Mecidiyeköy de kendi mülkümüz olan 25 odaklı hotelimize Resepssiyonist aranmaktadır.

1 ay önce

Hizmet Görevlisi

Al Amasi Tobacco Tütün Mamülleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Silivride bulunan uluslararası alanda iş yapan firmamıza Bayan Hizmet Görevlisi aranıyor.

1 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Suraj Spa Equipment & Cosmetic - Afyonkarahisar

Firmamıza Satış Pazarlama alanında deneyimli Bay - Bayan Satış Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.Maaş + Prim sistemiyle çalışacak,

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Sultan Solucan Organik ve Zirai Ürünler - Afyonkarahisar

Gübre Satışı ve Pazarlamasında çalışacak, Ziraat Fakültesi ya da İşletme Fakültesi bölümlerinden mezun Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Aydem Elektrik Taahhüt Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Akçaburgaz mahallesi Esenyurtta bulunan firmamıza Muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Micro, Luca ve Ms Office programlarını bilen,Cari hesapların takibini ve mutabakatını yapacak,Bankalar ile ilgili tüm günlük işlemleri yürütecek ve bakiye raporlaması yapacak,Günlük, Haftalık ve Aylık bazda kredileri takip edip, kasa hareketlerini sisteme girecek,Tekdüzen hesap plana vakıf ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen,Personel özlük işlemleri ve Bordrolama işlemlerine vakıf,İşlenen Fiş, Fatura ve Kasa girişlerini sisteme işlenmesini sağlayacak,Ba / Bs Form Mutabakatlarını sağlayacak,Cari hesap Mutabakatları yapacak,SGK teşviklerini titizlikle takip edip, uygulayacak,Mizan incelenmesi denetimi yapabilen,Banka, çek, kredi, kasa kayıtlarını günlük olarak muhasebeleştirecek,Fatura, Evrak, Makbuz, vb. tüm evrakları günlük olarak muhasebeleştirecek,KDV, KDV2, Muhtasar, Geçici, Damga, Kurumlar vergisi beyannamelerini onay aşamasına kadar hazırlayabilen adayların başvuruları kabul edilecektir.

1 ay önce

Laborant-Boya

Tavaslı Yayıncılık San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Boya renk kartela üretimi için renk bölümünde çalışacak Laborant-Boya aranmaktadır.

1 ay önce

Psikolog

Sivrikaya Src Eğitim Kurumu - Afyonkarahisar

Halkalı Başakşehirdeki Psikoteknik merkezlerimizde görevlendirilmek üzere Tercihen ALG cihaz sertifikalı Psikolog çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Pamukkale Taşımacılık Turizm Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Şehirler arası otobüslerimizde görevlendirilecek Kabin Memuru aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Şekerci Emlak Yapı İnşaat - Afyonkarahisar

Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Motorlu Kurye

Hepsinet İletişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Hızlı büyüyen ve birçok kariyer fırsatının oluştuğu Hepsinet ailesine aşağıdaki niteliklere sahip “Motorlu Kurye” aranmaktadır.3000 - 5000 TL arası Maaş.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Meba Özel Güvenlik ve Koruma Hiz.A.Ş. - Afyonkarahisar

İstanbul Meba Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, Avcılar, Hadımköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Yenibosna, Sefaköy, İkitelli, Bahçeşehir, Başakşehir, bölgelerindeki projelerimizde Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışacak, Özel Güvenlik kimlik kartına sahip Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Ehliyetli, aktif araç kullanabilen diksiyonu düzgün 25 – 45 yaş arası Bay Özel Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

2 ay önce

Proje Mühendisi

Serasan Yapı Teknikleri San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Proje Mühendisi aranmaktadır.Müşteri talepleri doğrultusunda makine tasarımlarının yapılması bunların üretiminde ve geliştirilmesinde aktif olarak yer almak,Tasarımı yapılan projelerin teslim safhasına kadar olan süreçlerin takibi,Üretim sürecinde gerekecek her türlü teknik resimlerin çıkarılması ve gerekli dağıtımlarının yapılması,Gerekli niteliklerin tamamına sahip olunması durumunda kalacak yer ve diğer ekstra giderler karşılanacaktır.Çalışma Yeri Afyonkarahisar Sandıklıdır.

2 ay önce

Anketör

Efg Araştırma - Afyonkarahisar

Araştırma projelerimizde part time ya da proje bazlı "anketör" olarak yer alacak - Diksiyonu düzgün, - İletişimi kuvvetli, bay-bayan ekip arkadaşları arıyoruz. * Çalışma süreci içerisinde SAHADA çalışıyoruz. * Sadece ONLINE başvuruları kabul ediyoruz. * FOTOĞRAFLI başvuruları tercih ediyoruz. (ANKETÖR: Araştırma için belirlenen kural ve yöntemler dahilinde, ankette yer alan soruları cevaplayıcılara yönelten ve verilen cevapları kaydeden kişi.)

2 ay önce

Afyon İşkur İş İlanları

Afyonkarahisar, Ege Bölgesi’nin en şirin kentlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Gıda ve mermer üretimi alanlarında söz sahibi şehirlerden biri olan Afyon, gençlere yeni iş alanları teşkil etmeye de devam ediyor. Afyon iş ilanları, özellikle gıda ve mermercilik üzerine kurulan şirketlerin etkisi altında.
Afyon Açık İş İlanları
Afyonkarahisar iş ilanları arasında turizm sektöründe yer alan çok sayıda otel ve işletmenin ilanlarına da rastlamak mümkün. Özellikle termal otellerin personel gereksinimi, Afyonkarahisar iş ilanlarına da yansıyor. Afyon iş ilanları arasında bunun yanı sıra tekstil, gıda, mobilya, telekomünikasyon ve ulaşım gibi alanlarda aktif olan şirketlerin ilanlarına da rastlayabilirsiniz.
Özerler Holding, Özerband, Özçiçek Yağ, Oruçoğlu Holding, Demirayak Şirketler Grubu, İkbal Termal Otel ve Dempaş gibi marka isimler, her yıl yüzlerce iş ilanı açmaktadır. Bu ilanlara sitemizde yer alan Afyon iş ilanları bölümünden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Geneli Sektörler