Afyonkarahisar İş İlanları, Afyonkarahisar'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Afyonkarahisar İş İlanları


Güzellik Uzmanı

Bir Demet Güzellik - Afyonkarahisar

Bir Demet Güzellik Bakırköy ve 4.Levent / Kağıthane İstanbul şubelerimiz için; Uzman veya deneyimli Güzellik Uzmanı Estetisyen alınacaktır.(Dolgun Maaş + Prim + Ödül + Yemek + SGK)

1 ay önce

Satış Destek Personeli

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Bünyemizde istihdam edilmek üzere,Türkiyenin önde gelen gıda perakende firmasının; İstanbul içinde çeşitli marketlerde ürün tanıtım,bilgilendirme, satış destek görevlerinde bulunabilecek BAYAN Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır;

2 ay önce

Havalimanı Operasyon Elemanı

Thomas Cook-Diana Turizm Otelcilik Tic ve San A.Ş. - Afyonkarahisar

Antalya Hava limanında gelen misafirleri karşılayıp yönlendirecek Havalimanı Operasyon Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Mali Müşavir

Cihan -Eralpler Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Mikro program bilgisine sahip belgeli Mali Müşavir alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Akar Sıhhi Tesisat Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamız 1965 yılından itibaren sıhhi tesisat malzemelerinin toptan satış işlemlerini yürütmektedir.Firmamız bünyesinde pazarlama ve satış yapabilecek Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. - Afyonkarahisar

Üskudar Altunizadede bulunan Nema Sigorta ve Reasürans Brokerliğimize; Sigorta Acentesi Teknik Personeli alımları yapılacaktır.

2 ay önce

Güvenlik Müdürü

Temser Güvenlik ve Koruma Org Hiz Ltd Şti - Afyonkarahisar

Maslakta bulunan plaza projemizde görevlendirilmek üzere daha önce Güvenlik Amirliği yapmış, Güvenlik Müdürü aranmaktadır.Çalışma şekli; hafta içi; 08:30/18:30 Cumartesi; 08:30/12:30 Pazar; Of Genel nitelikler: (Maaş+Agi+Yol+Sodexo)

2 ay önce

Pide Ustası

Club Hotel Barbarossa - Afyonkarahisar

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Üzere Sezonluk / Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Pide Ustası Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 ay önce

İdari İşler ve Saha Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

İdari İşler ve Saha Personeli arıyoruz.• Ofis içi ve dışı, iş ve evrak süreçlerinin yürütülmesi (resmi kurumlar, noter, tapu dairesi, banka postane, alışveriş, vergi dairesi, sgk vb.),• Gerektiğinde şirket araçları ile ilgili iş alanına belge evrak-dosya vb. ulaştırılması,• Şirket araçlarının bakım, arıza, işlerinin takip edilmesi,• Ofis ortamında yöneticileri tarafından verilen çeşitli görevlerin yapılması

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Yaz-Kar Klima Soğutma San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Otomotiv Sektörüne hizmet veren firmamız için satış departmanında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandırmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapmak.

2 ay önce

İhracat Satış Sorumlusu

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Satış Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Orman Endüstri Mühendisi

Kahramanlar Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Akyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere Orman Endüstri/ Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Teknik Ressam

Klepsan Klape Vana Ölçü Aletleri San Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Hadımköy’de bulunan vana fabrikamızın ARGE departmanına Teknik Ressam alınacaktır.Solid Works programı konusunda tecrübeli.

2 ay önce

Makine Ressamı

Hidromode Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Firmamızın teknik ofis departmanında çalışmak üzere, Makine Ressamı alınacaktır.Tasarım Sorumlusu tarafında verilen görevleri yerine getirmek,İş programına uygun olarak uygulama ve detay projelerinin hazırlanması,Sahadaki revizyonun takip edilmesi,İmalattan gelen sorunların takibi ve çözümlenmesi,Gerçekleştirilecek her teknik çalışma için gerekli ön incelemeleri yapmak.Makine Tasarımının yapılması, imalat resimlerinin hazırlanması, parça ve montaj çizimlerinin yapılması,Ürünle ilgili özel tasarım çözümlemelerinin yapılması, İlgilenen arkadaşların aşağıdaki servis güzergahlarınıda göz önünde bulundurarak başvuruda bulunmaları rica olunur.Esenler- Hadımköy (TEM)Beylikdüzü – Hadımköy

2 ay önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Med Akademi Koleji - Afyonkarahisar

2019/2020 eğitim yılında Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) aranmaktadır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Afyonkarahisar

Yeni eğitim-öğretim yılında, kişisel gelişim kursumuzda kadrolu ve tam zamanlı çalışabilecek, Meb Atama Engeli Olmayan, İngilizce Öğretmeni arkadaşlarımızı bekliyoruz. Haftasonu çalışma engeli olanlar başvuru yapmasın lütfen.

2 ay önce

Forklift Operatörü

Eurosec Şirketler Grubu - Afyonkarahisar

Ürünlerin araçlara yükleme, boşaltma ve dağıtım operasyonunda teslim etme işlemlerini yerine getirecek Forklift Operatörü alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Afyonkarahisar

Şişli Merkez de bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır. Öğrencilerin kayıtlarını yapacak, Ödeme planlarını oluşturacak, Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak, Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak. Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Rota Lastik ve Hizmetleri Tic A.Ş. - Afyonkarahisar

Ağaoglu Maslak 1453 merkez ofisimizde çalışmak üzere muhasebe deneyimi olan ve Logo muhasebe programı kullanabilen Muhasebe Personeli arıyoruz.Cvbenim.com üzerinden online başvurularınızı bekliyoruz.

2 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Afyonkarahisar

ERTAŞ GRUP bünyesinde yer alan 43 odalı Nevşehir de bulunan KAPADOKYA HILL HOTEL& SPA otelimiz için Bayan Resepsiyonist aramaktayız. Başvuruların fotoğraflı ve referansları belirtilmek üzere yapılması rica olunur aksi halde dikkate alınmayacaktır. Başvurular online olarak yapılacaktır. Uygun görülen adaylar ön görüşme için otele davet edilecek olup, gelemeyen adayların başvurmaması önemle rica olunur. Bayan adaylar için konaklama imkanı, Nevşehirde ikametgah etmeyen adaylar için sunulacaktır. Maaş + SSK + Yemek + Tur Satışlarından Prim ( Puantaja göre verilmektedir). Sadece bayan adayların başvurmaları rica olunur, bay adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Kat Şefi ( Floor Supervisior)

Ayayorgi Hotel By T - Afyonkarahisar

Verilen her görevi başarı ile yerine getirebilmek için gerekli olan yetenek, bilgi seviyesi, beceri ve kabileyetlere sahip, uyumlu, iletişime, öğrenmeye ve kendini sürekli geliştirmeye açık Otel çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Afyonkarahisar

Gümrük müşavirliği şirketimizde Ön Muhasebe -Sekreter olarak çalışacak bayan eleman arayışımız bulunmaktadır.*FOTOĞRAFLI CV LER KABUL EDİLECEKTİR.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Veli Özçelik - Afyonkarahisar

Muhasebe ve Müşavirlik alanında hizmet veren ofisimize titiz, dikkatli, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın tercihen Zirve programını ve Office programlarını kullanabilen “Muhasebe Personeli” takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Sigorta Prodüktörü

Ünter Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kendine ait portföyü bulunan, Aylık üretim kapasitesi 100 bin TL. yi aşan, Aracı olmayan (Araç tahsisi yapılacaktır), Referans verebilecek, Uzun zamanlı çalışabilecek Sigorta Prodüktörü arkadaşlar aranmaktadır.

2 ay önce

Tercüman (Almanca)

Veribil Bilişim Limited Şirketi - Afyonkarahisar

İleri düzeyde almancası olan tercüme yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Satış Elemanı

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Afyonkarahisar

Kozmetik mağazamızda çalıştırılmak üzere bayan Satış Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Füme Restoran - Afyonkarahisar

Füme restoran ailesi olarak bünyemizde çalışacak Garson (Servis Elemanı) aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Afyonkarahisar

Gümrük müşavirliği şirketimize Muhasebe Elemanı olarak çalışacak BAYAN eleman arayışımız bulunmaktadır.FOTOĞRAFLI CV LER KABUL EDİLECEKTİR.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Arkadaşlar, Haramidere/Boğazköy için Ögg kimlikli bay Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacaktır. Maaş 2500 TL + yemek. Çalışma saatleri 08.00/20.00-20.00/08.00 2+2+2 sisteminde çalışacak .

2 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - Afyonkarahisar

Ofisimizde çalışacak güvenlik elemanlarını işe alıp puantaj takibi yapabilecek ödeme listesi çıkarabilecek telefon görüşmeleri yapabilecek güvenlik şirketinde çalışmış İnsan Kaynakları Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Afyon İşkur İş İlanları

Afyonkarahisar, Ege Bölgesi’nin en şirin kentlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Gıda ve mermer üretimi alanlarında söz sahibi şehirlerden biri olan Afyon, gençlere yeni iş alanları teşkil etmeye de devam ediyor. Afyon iş ilanları, özellikle gıda ve mermercilik üzerine kurulan şirketlerin etkisi altında.
Afyon Açık İş İlanları
Afyonkarahisar iş ilanları arasında turizm sektöründe yer alan çok sayıda otel ve işletmenin ilanlarına da rastlamak mümkün. Özellikle termal otellerin personel gereksinimi, Afyonkarahisar iş ilanlarına da yansıyor. Afyon iş ilanları arasında bunun yanı sıra tekstil, gıda, mobilya, telekomünikasyon ve ulaşım gibi alanlarda aktif olan şirketlerin ilanlarına da rastlayabilirsiniz.
Özerler Holding, Özerband, Özçiçek Yağ, Oruçoğlu Holding, Demirayak Şirketler Grubu, İkbal Termal Otel ve Dempaş gibi marka isimler, her yıl yüzlerce iş ilanı açmaktadır. Bu ilanlara sitemizde yer alan Afyon iş ilanları bölümünden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Afyonkarahisar Geneli Sektörler